Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Pozeram Zamenu manzeliek. No, horor!!!!Total humusak
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

arizona Pozri príspevok
Pozeram Zamenu manzeliek. No, horor!!!!Total humusak
toto ja nemóžem...ja len ked náhodou upútavka tak... a to ukazovali nejakých Bučkových..či ako to je tiež nejaké psycho
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
kúp si romo kombi aj pri tej môžeš stáť
Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne) a žmýkam - momentálne ručne jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. ( v rámci odtučňovania )
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

wagner Pozri príspevok
Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne) a žmýkam - momentálne ručne jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. ( v rámci odtučňovania )
Mini romo som mala ako prvú, to bolo rýchle pranie a v jednej vode.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

wagner Pozri príspevok
Ja mám mini romo a za hodinu mám všetko opraté. Medzitým plácham( ručne) a žmýkam - momentálne ručne jak debil. Ale za hodinu a pol mám všetko popraté, vypláchané, vyžmýkané, povešané a uprataná kúpelňa. Pritom ušetrená voda a vynaložená vlastná energia. ( v rámci odtučňovania )
a čisté, nie ako po automatickej pračke
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Niekde máme takú tému, kde sa pricapujú takéko "preklepy" ale nenašla som, tak pridám aj tu:
ktotú značku pneumatik
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bože ked bude do rána takto snežiť tak konec....ale možno dám 26.3. ešte nejaký ten šmyk na ručnej

inak zažala som vianočný stromček....ved čo je 25...ked kuknem von oknom tak čistý dezember
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

lujza.j Pozri príspevok
toto ja nemóžem...ja len ked náhodou upútavka tak... a to ukazovali nejakých Bučkových..či ako to je tiež nejaké psycho
Ja telku pozeram strasne malo, to si radsej pustim film na PC.

Teraz som zapla ako kulisu,ovladac mam daleko, tak reku pozriem.

Ale totalny debil Aj moje tyzdnove cicky maju vacsie IQ
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

To s tým snehom myslíte vážne? Lebo u mňa nesnehuje, teda aspoň zatiaľ nie. Ale lopata je pri dverách pripravená, keby náhodou ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

wagner Pozri príspevok
To s tým snehom myslíte vážne? Lebo u mňa nesnehuje, teda aspoň zatiaľ nie. Ale lopata je pri dverách pripravená, keby náhodou ...
sneh nemame,ale taka kosa ako na vrchole zimy,este ani v byte tak chladno nebolo
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
To s tým snehom myslíte vážne? Lebo u mňa nesnehuje, teda aspoň zatiaľ nie. Ale lopata je pri dverách pripravená, keby náhodou ...
tu normálna chujavica...aj na ceste sa to drží
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

lujza.j Pozri príspevok
tu normálna chujavica...aj na ceste sa to drží
Tak to neviem čo je chujavica. U nás ani nefúka, zatiaľ ani nesneží, cesty suché. Keby nebolo tak zima, tak si myslím že je jar
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

u mna tiez chujavica...cca 3 cm snehu ,lopatu na plece a pochopeeem chod....ebem nato ...az rano
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Potešilo ma, že som zvládol dnešný tažký deň, dokázal som priam zázraky, úplne že TOP veci,doslova som dneska čaroval, ale som strašne psychicky zničený z dneška, úplne že DOWN, musím sa vyspať z toho...,chcelo by to lahvinku hruštičky...
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

U nas nasnezilo do rana par centimetrov, skoro ma porazilo.Den predtym som poschovavala lopaty na sneh , ze sak uz je po snehu...
Ale cez den sa uz nastastie stratil bez stopy...dufam, ze nastalo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

arizona Pozri príspevok
Stanko, posielam na posilnenie
neboj, zmaknes to :-)
thanks arizonka..., ja viem že zvládnem, ale strašne ma to všetko psychicky unavuje, mám síce dneska 600 jurášov v kešeni, ale unavenejší som ako keby som kopal s krompáčom...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

O chvílku odchod- škola, školka, DAŇOVÝ ÚRAD...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
O chvílku odchod- škola, školka, DAŇOVÝ ÚRAD...
..

..a polhodinka so šarkanom na lúke by ti neurobila lepšiu náladu?..my sme boli už o pol šiestej!..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..a polhodinka so šarkanom na lúke by ti neurobila lepšiu náladu?..my sme boli už o pol šiestej!..
Pepsi,takto aby si si nemyslela že nemám rád psíkov, alebo tak- ale tu máme tolko šarkanov, pomaly viac ako volks, takže ja už ich mám nad hlavu- tu má každý psa...,ja mam moje morčiatko a to mi stačí, akurát chrúme papriku...-posiela šarkanovi božtek...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

No neviem, vo štvrtok máme ísť na ďaleký východ, ale jak tak kukám von- normálne mám obavy..., ani nemám chuť nikam ísť, zasa rozbiť auto niekde zbytočne...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať