Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Asi idem het, internet načítava a načítava do nemoty. A vraj rýchlosť sťahovania 42 Mbit/s a potom že oni nemôžu garantovať predplatenú rýchlosť - ku...y oranžové. Len aby som ja neprestala garantovať platbu za tú slimačiu rýchlosť.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Asi idem het, internet načítava a načítava do nemoty. A vraj rýchlosť sťahovania 42 Mbit/s a potom že oni nemôžu garantovať predplatenú rýchlosť - ku...y oranžové. Len aby som ja neprestala garantovať platbu za tú slimačiu rýchlosť.
..

..no tak zmeň providera..ja mám net od Imaxu a to je taká rýchlosť, že ešte si len pomyslím a už som na porade!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Výsledok merania

Speedmeter Inet.sk Vám nameral:
Rýchlosť pripojenia:
51.29 Mbps

Rýchlosť sťahovania dát:
6.41 MB/s
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Zdenka 0705 Pozri príspevok
Veľmi pekný deň bol dnes, slniečko svietilo ako na objednávku , MňamFest sa vydaril. Výhra v tombole potešila, najbližšie dni budem mať jabĺčkovú diétu, nezaškodí ... domov som musela ísť taxíkom
a co azda si vyhrala metrak jablk?a co dobre si nakupila a v akych cenach?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stano- Tomko, vymyslel som perfektnú zábavu- poďme dobiť otca...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tweety Pozri príspevok
Fú ha, až mi slinky tečú, paráda, mňam. Dík, dík. A nemusíš sa okúňať, šak si z nej daj tiež, keď sa Ti žiada.
Majka, kým len slinky ti tečú- je dobre...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Stano- Tomko, vymyslel som perfektnú zábavu- poďme dobiť otca...
s akým výsledkom zápasu? to si tu nenapísal....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mila123 Pozri príspevok
s akým výsledkom zápasu? to si tu nenapísal....
Zatial som útok odrazil..., ale čím dalej, tým to je ťažšie...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

wagner Pozri príspevok
Veď komančovia sú tí, čo tam vysedávajú v tom parlamente a čo roz....ali republiku, čo nevieš? Veď smer vznikol z SDĽ a bývalých KSČ(teda KSS), zlúčili sa a dali si nový názov, aby pomýlili dedkov a babky ficky. Kto by sa podľa Teba potom mal vrátiť? Nezabúdaj, dva krát do tej istej rieky nevstúpiš, ani oni sa pod starým menom už nevrátia.
že je na koho hodiť všetok bordel, kým boli pri moci sa robilo 8 hodín a tých čo sa im robiť nechcelo zatvárali na počkanie, a teraz aj na cypre kradnú
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Zdenka 0705 Pozri príspevok
bolo toho veľa, pochutili sme si na pečenej klobáske, nakúpila som ovčie jogurty z Nemšovej, cena o 1/2 nižšia ako v obchode, jelenie klobásky na koštovku som zobrala, syry, aj mäsa z čerstvej zabíjačky ..... veľa na rozprávanie, čo si "nedobehol"? .... áno, vyhrala som jabĺčka, ukážkové, z Ostratíc a 10 l 100% jablčnej šťavy ... a mala som šťastie, že to neboli 2 Tatrovky štrku ... aj také bolo ...
nemam na vrtulnik-ale bud rada ze som nedosiel,lebo by som ti vsetko skonfiskoval, no mozno na drobnu kostovku by som ti nechalnuz miesto 2 tatroviek strku by som vymenil za tatrovku vsetkych tych dobrot.-co zabijali mangalicu,?-z tej je vsetko fajne som pocul.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

vulxy Pozri príspevok
na samom juhu ...este kusok a uz mam ine obciastvo....prave ze podla papiera by tu malo byt uz davno cez 15 a co mi ukazuje teplomer???slabe 4...zamracene ,hnusne....zufalost...
a co sa tyka slnka tak nesuhlasim.....vsetko je na nieco urcene napr:vrtackou sa neje ale vrta,chlebom sa nezatlka klinec ale je...a Oskar je odtoho aby sa skeril a nie schovaval
Na to,že máš iné občianstvo-tak dobre píšeš, všetko...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pavol54 Pozri príspevok
že je na koho hodiť všetok bordel, kým boli pri moci sa robilo 8 hodín a tých čo sa im robiť nechcelo zatvárali na počkanie, a teraz aj na cypre kradnú
Neviem síce kde Ty žiješ, ale iba toľko - ryba smrdí od hlavy a táto teda poriadne. Tebe sa za komančov asi veľmi dobre žilo. Mne ako vieš nie, ja na nich nepoviem dobré slovo. Robilo sa 8 hodín? Ty si robil kde? A čo? Lebo ja by som o tom veľa rozprávala. Akurát že si robil v štátnom podniku a rozkrádali komančovia. Včuľ robíš asi vo svojej firme, či? Lebo ak vo svojej, môžeš si rozkrádať sám svoje,určite by si nedovolil aby niekto rozkrádal Tvoju firmu. Ak robíš v inej, nuž tak skús rozkrádať Ty. Budú Ti to trpieť? Zatváranie na počkanie? Bolo a čo tým dosiahli? Nič, kto nechcel robiť nerobil, žena ktorá chcela vrtieť červenou kabelkou, tak vrtela. Nie je umenie niekoho zavrieť. Čo z nich bolo keď vyšli z basy? Väčší lumpovia ako pred tým. A ak súhlasíš s bývalým systémom tak si o Tebe myslím dve veci: 1.................................
2. ..............................................
Viac nekomentujem.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zdenka 0705 Pozri príspevok
bolo toho veľa, pochutili sme si na pečenej klobáske, nakúpila som ovčie jogurty z Nemšovej, cena o 1/2 nižšia ako v obchode, jelenie klobásky na koštovku som zobrala, syry, aj mäsa z čerstvej zabíjačky ..... veľa na rozprávanie, čo si "nedobehol"? .... áno, vyhrala som jabĺčka, ukážkové, z Ostratíc a 10 l 100% jablčnej šťavy ... a mala som šťastie, že to neboli 2 Tatrovky štrku ... aj také bolo ...
Tak ten štrk by som si zobrala vieš na dedine sa všetko zíde.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..no tak zmeň providera..ja mám net od Imaxu a to je taká rýchlosť, že ešte si len pomyslím a už som na porade!..
Nemôžem zmeniť, nemám na zaplatenie pokuty-teraz aspoň nie. Ale ak sa raz naser..m, tak aj pokutu zaplatím a odídem. Akurát že to nerobí stále, niekedy aj rýchlosti pridajú, aj objem dát. A ten Imax nedosiahne až ku mne, je to len pre Partizánske a blízke okolie.Žiaľ.
Naposledy upravil wagner : 23.03.13 at 21:32
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

http://www.topky.sk/cl/100371/134424...jeho-prospech- všetky obvinenia má polícia postavené na vode
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

wagner Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100371/134424...jeho-prospech- všetky obvinenia má polícia postavené na vode
dopadne to presne,ako sme predpokladali...Vilka pustia na slobodu ako nevinneho,nic mu nedokazu...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

arizona Pozri príspevok
dopadne to presne,ako sme predpokladali...Vilka pustia na slobodu ako nevinneho,nic mu nedokazu...
buď tam nebol a všetko niekto vykonštruoval, alebo sa na skutok dokonale pripravil vycestovaním a vrátením sa so zmenenou identitou.Keď sú tri veci (peniaze, peníze a peňeži) dá sa všetko
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

wagner Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100371/134424...jeho-prospech- všetky obvinenia má polícia postavené na vode

zrazu, ked mu bolo vznesené obvinenie s týmto sa predsa musel stotožniť aj dozorujúci prokurátor....teraz majú asi zatemnenie ....že by moc peňazí
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

pavol54 Pozri príspevok
buď tam nebol a všetko niekto vykonštruoval, alebo sa na skutok dokonale pripravil vycestovaním a vrátením sa so zmenenou identitou.Keď sú tri veci (peniaze, peníze a peňeži) dá sa všetko
Vila poznam od malicka.On "ma na to", hravo presti vsetkych... zachvilu sa vrati vysmiaty na Karibik a ked bude chciet provokovat, tak hadam aj od statu vysudi nejake to odskodne za krive obvinenie a na cti utrhanie
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
buď tam nebol a všetko niekto vykonštruoval, alebo sa na skutok dokonale pripravil vycestovaním a vrátením sa so zmenenou identitou.Keď sú tri veci (peniaze, peníze a peňeži) dá sa všetko
alebo stihli sfalsovat doklady a zaznamy-udajne ma daco na velke ryby a pri nasej policii je vsetko mozne.
alebo je moznost ze si na vrazdu niekoho najal.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať