Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

KUA!!! Keď sa "darí", tak sa "darí".
Dnes "kľakla" automatická pradlena AWE - musím ju odteperiť k práčkovému "lekárovi" - len keby som mal ako. Ešte pozitívum - v mojej dokonalej nedokonalosti som pri kúpe inštiktívne nedopatrením onú pradlenu automatycznu zaregistroval a mám five years warranty (i čačané lajstro mám na to ).
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

..u nás je to teraz tak, že "ak si zamiesiš"...a tak si chalani zamiesia a ja dorobím..miesenie im ide, sily majú dosť!..
Odkedy mám pekárničku, tak môžem aj piecť- tá mi všetko mieša.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
misoft Pozri príspevok
KUA!!! Keď sa "darí", tak sa "darí".
Dnes "kľakla" automatická pradlena AWE - musím ju odteperiť k práčkovému "lekárovi" - len keby som mal ako. Ešte pozitívum - v mojej dokonalej nedokonalosti som pri kúpe inštiktívne nedopatrením onú pradlenu automatycznu zaregistroval a mám five years warranty (i čačané lajstro mám na to ).
..

..any nepýš takéto!..lebo sa nám postupne bude fšecko kazyť!..
(dúfam, že pán doktor práčkový dá mašinu do poriadku a všetko bude oki!..lebo dáko často tu píšeme, že čo-to vypadlo)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Odkedy mám pekárničku, tak môžem aj piecť- tá mi všetko mieša.
..

..ja si veru robotu nevyrábam,kvoli sebe by som ani nevarila, nie to ešte piekla, keď chcú, nech si zamiesia!..pekárničku som mala, po druhom raze sa zaťala a bolo!..už nemám, nedala sa opraviť...
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

pepsikova Pozri príspevok
..

..any nepýš takéto!..lebo sa nám postupne bude fšecko kazyť!..
(dúfam, že pán doktor práčkový dá mašinu do poriadku a všetko bude oki!..lebo dáko často tu píšeme, že čo-to vypadlo)
..no, dufam, ze po mojej pokazenej el. rure uz bude STOP porucham, lebo ma slaktrafiii..
..stvrtok zase s havinom vetosovi, ide mu v narkoze zuby cistit..dva dni nesmie zrat....neviem chudak ci to vydrzi a kolko zapyyyta
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No nebolo nad tatramatku, žiadne ródeo, zapla som a žmýkačka šlapala okamžite. Teraz pri novej stojím jak debil, prizabila by som toho, čo vymyslel detskú poistku a hodinu vrčania kým začne žmýkať, o čistení ani nehororím. A sem tam aj decko, čo tú novú kúpilo. Starenka tatramatka odpočíva v pivnici, nemá ju kto dať do zberu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kukučka Pozri príspevok
No nebolo nad tatramatku, žiadne ródeo, zapla som a žmýkačka šlapala okamžite. Teraz pri novej stojím jak debil, prizabila by som toho, čo vymyslel detskú poistku a hodinu vrčania kým začne žmýkať, o čistení ani nehororím. A sem tam aj decko, čo tú novú kúpilo. Starenka tatramatka odpočíva v pivnici, nemá ju kto dať do zberu.
kúp si romo kombi aj pri tej môžeš stáť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
kúp si romo kombi aj pri tej môžeš stáť
...predám ......
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
štrajk taxikárov....nechápem prečo tu nie je určené množstvo taxikov a dosť...
lebo mame slobodne trhove hospodarstvo-ono skor ide o to ze udajne im beru ksefty taky co nemaju licenciu a tym padom maju nekalu konkurenciu.
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

robko dnes zachranil vychod ....bol v junajted stejts v centrale jues stílu rokovat....som len zvedavy za 5 rokov ked sa podrobnosti dostanu na svetlo co vsetko nas to stalo...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

No hej - šťastná to žena - za to ja som nešťastný zemepán - bo ja sa budem s tou pradlenou automatycznou teperiť k "dochtorovi plechovemu"
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

vulxy
robko dnes zachranil vychod ....bol v junajted stejts v centrale jues stílu rokovat....som len zvedavy za 5 rokov ked sa podrobnosti dostanu na svetlo co vsetko nas to stalo...
A ty to netušíš? Pozri sa o 5 rokov na účet za elektrinu!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

lujza.j Pozri príspevok
v tomto prípade choré...maximálne....to ako toľko reštík v BA....pre koho....skôr by sa mali zamyslieť nad tým, že by bolo logické aby ich bolo primerane k obyvateľstvu....a nie každý čo nevie čo robiť tak ide taxikárčiť......
Ako by som ... nepravidelná preprava osôb do 8 osôb, nie taxi, či ako je to v živnostenskom zákone: bez taxametra, nepýta si každý príjmový doklad, zamestnanci na dohody, hlavne do 2013...
Netvrdím, že je to bez nákladov, ale korigovateľný zisk, nižšie náklady oproti taxislužbe, tým pádom nižšie ceny pre zákazníkov, zberné miesta priamo na autobusových zastávkach... dobrá konkurencia pre taxikárov...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Dav Pozri príspevok
Ako by som ... nepravidelná preprava osôb do 8 osôb, nie taxi, či ako je to v živnostenskom zákone: bez taxametra, nepýta si každý príjmový doklad, zamestnanci na dohody, hlavne do 2013...
Netvrdím, že je to bez nákladov, ale korigovateľný zisk, nižšie náklady oproti taxislužbe, tým pádom nižšie ceny pre zákazníkov, zberné miesta priamo na autobusových zastávkach... dobrá konkurencia pre taxikárov...
kým nenájde 2-3 razy prepichnuté gumy - to v lepšom prípade
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
Baby ja síce očakávam, že moja wirpulka už pľuje z posledného teda 11rok, ale keby ešte trošku.....no mohla by...ale dajako sa nám to tu dodrbkáva
Len si nekupujte tie inteligentné s nejakým šiestym zmyslom, prala som na chalupe posteľné prádlo a nie a nie vyžmýkať, až mi vyhodilo chybu, urobila puk a voda vytiekla na dlaždičky. To sa mi stalo aj pri praní koberčekov, už asi 5x. Dožmýkala som potom doma na menšej na dva krát. Ak sa prádlo nerozloží celkom podľa jej inteligencie, nepustí. Dostala som od syna pred dvomi rokmi, nepasovala im do nového bývania. Ale nepáči sa mi. Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Kvaka Pozri príspevok
...... Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku

23 rokov ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Len si nekupujte tie inteligentné s nejakým šiestym zmyslom, prala som na chalupe posteľné prádlo a nie a nie vyžmýkať, až mi vyhodilo chybu, urobila puk a voda vytiekla na dlaždičky. To sa mi stalo aj pri praní koberčekov, už asi 5x. Dožmýkala som potom doma na menšej na dva krát. Ak sa prádlo nerozloží celkom podľa jej inteligencie, nepustí. Dostala som od syna pred dvomi rokmi, nepasovala im do nového bývania. Ale nepáči sa mi. Nebolo nad Zanussi. To bola "oni" práčka.
taká je aj táto čo mám....ked cíti v bubne jemnejšie prádlo nevyžmýka tak ako mám predvolené....ale vodu nevypustí...len potom musím opakovať žmýkanie...ale moderným typom s množstvom elektronicky sa asi nevyhneme
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Katy a R Pozri príspevok
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku

23 rokov ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
to zvládne aj 15 ročná whirlpoolka
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Dav Pozri príspevok
Ako by som ... nepravidelná preprava osôb do 8 osôb, nie taxi, či ako je to v živnostenskom zákone: bez taxametra, nepýta si každý príjmový doklad, zamestnanci na dohody, hlavne do 2013...
Netvrdím, že je to bez nákladov, ale korigovateľný zisk, nižšie náklady oproti taxislužbe, tým pádom nižšie ceny pre zákazníkov, zberné miesta priamo na autobusových zastávkach... dobrá konkurencia pre taxikárov...
ja to až takto nevidím....ja len tak štandardne....preprava opatrovateliek do At je tiež dobrý kšeft.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Katy a R Pozri príspevok
Anička, ja vravím, že žiadna terajšia pračka nemá na starú Tatramatku

23 rokov ... na všetko bola dobrá, voľakedy sme plienky každý deň vyvárali, ale aj botasky sa oprali .....
nemá..... mojej mamy, tiež takto dajako dlho fungovala a nikdy nevidela calgoooon.....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať