Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Este vcera doobeda som odhadzovala sneh z chodnikov, dnes ma zobudil silny dazd.Jedno pocasie horsie,ako druhe...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tento starý poloblázon,ktorého si voliči pomýlili s jeho bratom určite hráva futbal.....
http://www.topky.sk/cl/100535/134493...pojde-oblievat
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

arizona Pozri príspevok
Este vcera doobeda som odhadzovala sneh z chodnikov, dnes ma zobudil silny dazd.Jedno pocasie horsie,ako druhe...
Podobne aj u nás, dokonca "ani Tatry nie sú doma" alebo "žima a čma"
Chýba už len hlásenie z východu, ale Stanči asi dospáva
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

sa nedivim ze ti chudaci americky turisti sa nas boja...ved to uz je riadny horor co sa tu deje
http://www.topky.sk/cl/10/1344938/Pr...aci-vyhravaju-
par takychto clankov a pojdu nas zdemokratizovat ako cecenov...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

vulxy Pozri príspevok
sa nedivim ze ti chudaci americky turisti sa nas boja...ved to uz je riadny horor co sa tu deje
http://www.topky.sk/cl/10/1344938/Pr...aci-vyhravaju-
par takychto clankov a pojdu nas zdemokratizovat ako cecenov...
teda tí Maďari sú ozaj hnusní polievajú ženy vodou na Veľkú noc
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

pavol54 Pozri príspevok
teda tí Maďari sú ozaj hnusní polievajú ženy vodou na Veľkú noc
to by este slo ale ....novinarka ma vraj informacie ze poniektory oblievaci polievaju zeny aj akousi kyselinou z malych flasticiek ....ta tekutina sa zazerie do vlasov,pulovrov a chlpov a strasne to smrdi aj tyzden.dokonca sa jej podarilo ziskat jednu taku flasticku....znacku nechce zatial zverejnit ale je na nej cierna macka ktora skace
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

wagner Pozri príspevok
Zabudol si dodať že slovenskí chlapi tlčú ženy korbáčmi na ulici, vraj pre zdravie a krásu
korbace len stipu,ale ked chrapuni ze vraj folkloristi hodia dievca do ladoveho potoka a ze vraj pre zdravie pre mna to nema z logikou,tradiciami a vonkoncom zo zdravim nic spolocne -aj tradicie sa daju dodrzavat z rozumom,empatiou-pametam na minulost a jedneho dzentlmena ktory ked bolo chladno na velku noc decentne pouzil kvalitnu vonavku,resp symbolicky ofrkal vodou z hrnceka -cize tym chcem povedat ze tradicie sa daju dodzat v rozumnej miere,ale daju sa aj zneuzit na sposob necitlivych chrapunov,ktory mozno to zneuzivaju na sposob sadistickych a zlomyselnych chutok
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
Zabudol si dodať že slovenskí chlapi tlčú ženy korbáčmi na ulici, vraj pre zdravie a krásu
to nevyťahuj, to s tou vodou je podstatné tak aby si vedela
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Včuľ hlásili v obecnom rozhlase, že je pre nás vyhlásený 2.stupeň možnosti povodne a vraj, keby nás zatápalo, tak máme to nahlásiť na telefonne číslo zverejnené na dverách obecného úradu Nie je to praštené? Však už aj budem utekať pozrieť tel.číslo na dvere obecného úradu -( cca 800m),ale asi si budem chrániť aspoň to, čo sa bude dať, nie?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wagner Pozri príspevok
Včuľ hlásili v obecnom rozhlase, že je pre nás vyhlásený 2.stupeň možnosti povodne a vraj, keby nás zatápalo, tak máme to nahlásiť na telefonne číslo zverejnené na dverách obecného úradu Nie je to praštené? Však už aj budem utekať pozrieť tel.číslo na dvere obecného úradu -( cca 800m),ale asi si budem chrániť aspoň to, čo sa bude dať, nie?
..

..u nás na potoku voda stúpla o meter, ale je splavná, žiadne zátarasy,takže povodeň hádam nebude..ved,kto by u nás vyhlasoval?..miša nezaplaví a o ostatných nech sa postará pánbožko a všetci svätí...ako vždy!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

A tieto debilne sibackove tradicie- sibanie- bitie a polievanie to v ktorej gebuli vzniklo....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
A tieto debilne sibackove tradicie- sibanie- bitie a polievanie to v ktorej gebuli vzniklo....
treba ho udržiavať, Veľký piatok je síce najväčší sviatok - kresťanský, ale koľko sa predá pre potreby tohoto dňa? Pondelok je najväčší (aj) pohanský sviatok majúci výrazný vplyv na HDP u nás aj v okolitých štátoch, tak ho treba udržiavať aj nenápadne cez médiá v podvedomí!
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
treba ho udržiavať, Veľký piatok je síce najväčší sviatok - kresťanský, ale koľko sa predá pre potreby tohoto dňa? Pondelok je najväčší (aj) pohanský sviatok majúci výrazný vplyv na HDP u nás aj v okolitých štátoch, tak ho treba udržiavať aj nenápadne cez médiá v podvedomí!
Palko...ja som bola nakupovat iba v pondelok....nakupujem raz za dva tyzdne....je mi suma- fuk aky je sviatok....neznasam toto bezhlave nakupovanie ako keby isla vojna....
....ja som neznaboh....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
Palko...ja som bola nakupovat iba v pondelok....nakupujem raz za dva tyzdne....je mi suma- fuk aky je sviatok....neznasam toto bezhlave nakupovanie ako keby isla vojna....
....ja som neznaboh....
to je jedno kedy nakupuješ, ale davy k pondelku alebo kvôli pondelku bláznia a spotreba = HDP.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Konečne doma- cesta dneska ako nikdy... okolo zvolena, hmla, námraza, šmýkalo sa pri zvolenskej slatine o 106..., Plešivec - búrka jak hovado..., Soroška detto..., drbem aj také cestovania...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Vitaj doma
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Vitaj doma
THANKS, ja viem že Vám váš oblúbený poraďák chýbal, ale už je spať...-budem na porade pracovať, vždy znova a znova- presadiť sa talentom-. nie vagínou ako Ďurianová , byť prospešný pre poradu ako na biku Sagan, ako na trávniku Marek Hamšík, ako na vode Martikán, ako v politike Ivan Gašparovič...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
Si celkom mimo, ale vysvetľovať ľudové zvyky ti nebudem, pozri si zajtra v správach príspevky spod Tatier.
Nikdy sme po kúpačke neochoreli, keď neveríš, vyskúšaj. Poprípade pozri video od alabuta.
Pravda je- dievčatá sa na to tešia, dokonca sú urazené keby ich poriadne nevykúpali...,keby sa na nich nebodaj zabudlo...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

kukučka Pozri príspevok
Si celkom mimo, ale vysvetľovať ľudové zvyky ti nebudem, pozri si zajtra v správach príspevky spod Tatier.
Nikdy sme po kúpačke neochoreli, keď neveríš, vyskúšaj. Poprípade pozri video od alabuta.
aj podla ostatnych prispevkov,aj podla reakcie okolia si mimo jedine ty,ako vnimat vsetko vlastnou obmedzenou optikou,no verim tomu ze kazda dievcina je cela stastna ked ju teraz hodia do ladoveho potoka-co uz niekto si namysla ze podla neho sa toci svet,nuz a vela ludi je falosnych,hraju sa na tradicie a na chrumkavych a myslia opacne vo svojom vnutri./poznal som viac dievcat folkoristiek ktore aby neboli ohovarene tak sa dali pooblievat,pohostili a potom v sukromi po sviatkoch nadavali ze su nachladene a ohovarali oblievacov ze ako sa spravali,ako sa ozrali-nemusis sa bat a urcite mne nemusis vysvetlovat tradicie-apropo vies aky povod maju krestanske sviatky?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

super výraz - voda sa vybrežuje ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať