Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
počúvaj BAPKA, a odo mňa ti kafica nieje dobrá?,aj ked uznávam,že pepsi varí lepšiu...
..

..v krátkej budúcnosti prechádzam na novú značku...doteraz bola Lavazza, potom bude dáka Godiziana-či tak dáko...včera ponúkali na face dievčatá, vraj je chutná, tak odskúšame...a našej kamke pomožeme točiť bizniš!..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
pepsi,robíš chute velké...
..

..ale ved nech sa páči!..pri jednom aj kávu dáme a nebudem dlžníkom!..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kukučka Pozri príspevok
A ty Stanko odkiaľ píšeš? Z Prednej Hory?
Kukina si asi myslí že píšem pod pseudonymom a som Braňo Mojsej...
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

kukučka Pozri príspevok
A ty Stanko odkiaľ píšeš? Z Prednej Hory?
Že by sa kukučka predsa len obzrela, pozrela, späť, kde vajco nechala? Na hore, prednej, nie zadnej, kdesi v riti?
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja od pol šiestej po lúke pobehala, postavila guláš, bola na nákup a fčuľ dopíjam kafu, čo sa už na nej korytnačky šmýkajú-taká je studená!..
..ale navarím friškú,naozaj..a pošlem...aj panáka hádam do nej, či ku nej...mám tu taký rum ešte od vianoc..
..a krásny slniečkový deň ide byť...slnko zistil, že na slovensku zadarmo dostávajú len cigoši, tak aby si zaslúžilo, maká od rána!..fajn vám...a situškovi zvlášť, dávno nebol v kaviarni..
a de si ti videla slnko?neoslepil ta nahodou nejaky Audi-sta dialkove-ma tak skoro rano?...lebo ja si idem oci vyocit a ani chyru ani slychu po nom.....este raz mi niekto povie nieco o globalnom oteplovani a asi mu jednu tresnem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
vulxy Pozri príspevok
a de si ti videla slnko?neoslepil ta nahodou nejaky Audi-sta dialkove-ma tak skoro rano?...lebo ja si idem oci vyocit a ani chyru ani slychu po nom.....este raz mi niekto povie nieco o globalnom oteplovani a asi mu jednu tresnem
..

..vu, a za ktorou horou ty bývaš?..lebo umňa dosť silno maká slnko..a naše slnko nemá žiadny vzťah s globálnym oteplovaním...robí si čo chce, kedy chce a ako chce..
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

driemtoty? daj si kafu a jedem dál... termín sa blíži. ak nemáš čo robiť doleť


ja som si kafu dala už tretiu, a ide ma švihnúť. od rána mi tu huláka tlampač ( našla som to správne slovo! teda nie ja, ale ten čo všetko vie) pod oknom už piaty krát, na porážku je toto!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
driemtoty? daj si kafu a jedem dál... termín sa blíži. ak nemáš čo robiť doleť


ja som si kafu dala už tretiu, a ide ma švihnúť. od rána mi tu huláka tlampač ( našla som to správne slovo! teda nie ja, ale ten čo všetko vie) pod oknom už piaty krát, na porážku je toto!
..

..hm..doleť, to sa ľahko povie...protoolcleaner povedal, že nygde nejde, lebo aj doma je čo robiť,roomba spí v škatuli a metla-lenivejšia ako ja dnes!..tak neny ako...ale duchom som s tebou-na pohovečke..
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

U nás krásne svieti slniečko a je celkom príjemne. ....ale v robote na mňa lezú driemoty........
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Treba si dať kávu, ak nepomôže, tak aj dve. Aj mne sa doobeda zívalo,(možno bude snežiť) tak som išla umývať okno.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ani tu nechci byť pri mne, lebo by ťa porantalo a nezaspala by si vôbec, na oú sa asi zabudli vypať a dokola mi tu pod oknami ide REPETE! už som počula všetko od a po z
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Včera 36c dnes ráno -4c ma je..e to čo ste tu porobili s počasím.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
vulxy Pozri príspevok
na samom juhu ...este kusok a uz mam ine obciastvo....prave ze podla papiera by tu malo byt uz davno cez 15 a co mi ukazuje teplomer???slabe 4...zamracene ,hnusne....zufalost...
a co sa tyka slnka tak nesuhlasim.....vsetko je na nieco urcene napr:vrtackou sa neje ale vrta,chlebom sa nezatlka klinec ale je...a Oskar je odtoho aby sa skeril a nie schovaval
..

..ber to tak, že oskár je náš spoluobčan, menšinový a robí, ako sa mu chce..a keď sa mu nechce, tak nepomôže any to, že lopatou sa lopatuje a pracovačkou sa pracuje..pozri, čo mám povedať ja- kus odo mňa majú kopy snehu,môžem len závidieť, ja mám snežienky, zelenú trávu a babuliatka...čo by zase radi mali oni...čo narobíš?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pivko Pozri príspevok
Včera 36c dnes ráno -4c ma je..e to čo ste tu porobili s počasím.
..

..to je z toho, že furt sa tu naň frfle!..počasie má z toho stavy, neunesie to psychicky a potom to takto vyzerá..
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Žeby takto ?
IMG_20130317_132248.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pivko Pozri príspevok
Včera 36c dnes ráno -4c ma je..e to čo ste tu porobili s počasím.
..

..no len kuki...http://tvnoviny.sk/sekcia/domace/arc...ve-jazyky.html

..a u mňa zase nič!..
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Tak takto by si Slnko za komančov nemohlo dovoliť svietiť: na MDŽ baby nahodili lodičky a cigánky predávali za 5,- Sk snežienky.......
Booože keby sa tak aspoň na rok komanči vrátili a dali do poriadku túto republiku ......
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j



trošku čokinky .....si dajte ......by som si dala až mi je do plaču
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Fú ha, až mi slinky tečú, paráda, mňam. Dík, dík. A nemusíš sa okúňať, šak si z nej daj tiež, keď sa Ti žiada.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Fú ha, až mi slinky tečú, paráda, mňam. Dík, dík. A nemusíš sa okúňať, šak si z nej daj tiež, keď sa Ti žiada.
nemoooožem...ešte som na tej "sáčkovej" strave....žiadne-minimum sacharidov.....ale tie svine kilá idú dole....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať