Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
zknihy Pozri príspevok
Btw
Nerozumiem tvojej otázke ?
Prečo by účtovníčky nemohli ísť do ulíc
A ktoré? Tie čo sú na živnosť?
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

alaya1 Pozri príspevok
Tyka sa ta to osobne, preto si z toho podrazdena, ja to chapem a aj akceptujem. Deti by nemali byt rukojemnikmi ucitelov, tak isto, ako pacienti lekarov.
To je tá predposratosť stáda - a on sa vám rehoce.

Lebo sami seba varujete, aby ste nebodaj nepovedali, že priemer je DRZÝ debo

(teraz začal oblbovať tým, že také starosti má so štátnymi peniazmi, že ani oholiť sa nestíha )
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem či to už niekto sem neprilepil, ale možno nezaškodí byť informovaný: http://aktualne.atlas.sk/ludom-pred-...o-a-ekonomika/
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

marjankaj Pozri príspevok
A ktoré? Tie čo sú na živnosť?
Veď nie za seba - to ani v mojej sro NEBUDÚ žiadne štrajky (konateľ zakázal !!!!!!!!!!!!!!!! )

Za učiteľov, aby jej dcéra mohla maturovať !!!!!!!!!!
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

marjanjanko Pozri príspevok
Ach tie blbé televízie
Veru. Tak ako pred niektorými zábermi vystríhajú mladistvých, tak by mali dávať :

Nevhodné pre ženy - nevodičky.

Včera večer rozprávali, že tento týždeň bude policajná akcia (aj na alkohol) a budú kontrolovať, aby boli okná na aute ometené
Ale nie iba tie. Aj či nie je sneh na streche , alebo kapote (už len aby začali kontrolovať, či mám koberček vyčistený ).
Takže dnes, keď som moju sb odviezol do roboty , nešla hneď pracovať, ale začala mi metličkou kapotu ometať (aby som od nejakých debov nedostal pokutu ).

Holt tá ženská logika sa nejako neráči s fyzikou


(lebo neviem si pri rýchlosti 50 km/h vysvetliť, kto by mi ten sneh z kapoty švacol na predné sklo (a tak, aby som nevidel )
0 0
horinka horinka

horinka je offline (nepripojený) horinka

zknihy Pozri príspevok
Priemerný plat 840 € (sú učitelia, čo po 30 ročnej práci sa dostali s platom až na 550 € ) = ukázal im riť .

Po 30 ročnej praxi nemôže mať žiaden učiteľ 550 € platu. Len pre zaujímavosť keď pozriem do platovej tabuľky pre PZ platnej od 1.1.2012 tak v 10.PT je nástupný plat 555 € + 30 ročná prax=683 €. Každý učiteľ by mohol už po 30 rokoch byť v 11. PT (samozrejme musel by preto niečo urobiť) nástupný PT 622 €+ 30r.praxe=752,5. Každý učiteľ má možnosť vzdelávať sa a zháňať kredity. (To je ostuda školstva za čo ich učitelia získavajú,tak napr. za začiatočnícke práce vo worde, exceli, na PC...) Za 60 kreditov sa mu zvýši plat o 12 %, keď je triedny učiteľ tak ešte o 5 %. V školstve nikto nezastúpi chýbajúceho kolegu zadarmo, každý dostane za 1 vyuč.hodinu priemerný plat + 30 % zvýhodnenie. Stačí sa pozrieť na web stránku niektorej zo škôl, ktoré zástupovanie majú uverejnené , zistíte, že nie je deň, aby všetci učitelia boli v škole. A to už mnohí učitelia majú 12.PT triedu, tak nech sa potom nečudujú, že ten priemer môže byť tých 840 € úplne v pohode. Stačí si zobrať kalkulačku a počítať.
3 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

Jedného dňa kráča muž po ceste,
keď tu na neho skríkne žaba: „Ak ma pobozkáš, premením sa na
krásnu princeznú.“ Muž sa skloní, zvidne žabu a vloží si ju do
vrecka. Žaba skríkne znovu: „Ak ma pobozkáš a premením sa späť
na krásnu princeznú, poviem každému, aký si múdry a statočný a
že si môj hrdina“. Muž vytiahne žabu z vrecka, usmeje sa a vloží
ju spät do vrecka. Žaba ale kričí ďalej: „Ak ma pobozkáš a
premením sa späť na krásnu princeznú, budem Tvojou spoločníčkou
po celý týždeň.“ Muž vytiahne žabu z vrecka, opäť sa na ňu
len usmeje a vloží si ju späť do vrecka. Žaba už narieka: „Ak ma
pobozkáš a premením sa späť na princeznú, ostanem s Tebou po celý
rok a urobím, ČOKOĽVEK budeš chcieť.“ Muž opäť vytiahne žabu
von z vrecka, usmeje sa na ňu a vráti ju späť do vrecka. Nakoniec sa
žaba pýta: „O čo tu ide? Povedala som Ti, že som krásna
princezná, že s Tebou ostnem po celý rok a že urobím čokoľvek,
čo budeš chcieť. Prečo ma nechceš pobozkať?“ Muž hovorí:
“Pozri, ja som počítačový programátor, nemám čas na priateľku,
ale hovoriaca žaba, to je cool.“
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Minulý týždeň a včera som si ponavštevovala a poopatrovala vnúčatká, tak to ma najviac potešilo, ďalšie vnúčatká boli v sobotu u nás doma na návšteve, prišli si pre Mikuláša, tiež moc potešilo. Akurát teraz neviem, čo skôr, idem piecť, upratovať a dokúpiť darčeky, no nejak ma tlačí čas, tak toto ma neteší. Ako stíhate? Ani okno neumyté, chrbát bolí, ach jaj.
3 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Kvaka Pozri príspevok
Minulý týždeň a včera som si ponavštevovala a poopatrovala vnúčatká, tak to ma najviac potešilo, ďalšie vnúčatká boli v sobotu u nás doma na návšteve, prišli si pre Mikuláša, tiež moc potešilo. Akurát teraz neviem, čo skôr, idem piecť, upratovať a dokúpiť darčeky, no nejak ma tlačí čas, tak toto ma neteší. Ako stíhate? Ani okno neumyté, chrbát bolí, ach jaj.
A čo, Ježiško nepríde, keď neumyješ okno?
3 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Llívia Pozri príspevok
A čo, Ježiško nepríde, keď neumyješ okno?
určite zavíta.....a bude sa cítiť ako doma, veď sa sám narodil v maštaľke....... (hádam neurážam, to som nechcela, vopred sa ospravedlňujem)
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

V Smere si potrpia na hodinky http://www.cas.sk/clanok/238350/posl...isice-eur.html
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ego góóóóó

http://tomaskolen.blog.sme.sk/c/3155...d-paralen.html
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
Minulý týždeň a včera som si ponavštevovala a poopatrovala vnúčatká, tak to ma najviac potešilo, ďalšie vnúčatká boli v sobotu u nás doma na návšteve, prišli si pre Mikuláša, tiež moc potešilo. Akurát teraz neviem, čo skôr, idem piecť, upratovať a dokúpiť darčeky, no nejak ma tlačí čas, tak toto ma neteší. Ako stíhate? Ani okno neumyté,(any ma to neseondie) chrbát bolí,(any radšej nehovorím) ach jaj.
..

..a ty si už zabudla, mojík, odkiaľ pochádza ježiško?..tiež nemal vyleštené okná a vypulírovano na podlahe!..tak nech príde ako domov!...čo je dôležité??..
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pepsikova Pozri príspevok
..

..a ty si už zabudla, mojík, odkiaľ pochádza ježiško?..tiež nemal vyleštené okná a vypulírovano na podlahe!..tak nech príde ako domov!...čo je dôležité??..
to my pripomenulo,ze ked som bol dieta,tak bol zvyk davat slamu do kuchyne-tak neviem ani doteraz co to presne symbolizovalo-mozno nebol betlehem,tak jaslicky.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

trisestri Pozri príspevok
Pár Smerákov predá hodinky a bude na zaplatenie arbitráže.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Normalizácia ako vyšitá,už majú aj 1 zjazd UV KSSmer a aj dvorného šaša Ega.Déja vu.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

BXLmiami Pozri príspevok
Normalizácia ako vyšitá,už majú aj 1 zjazd UV KSSmer a aj dvorného šaša Ega.Déja vu.
no mohla by mu nemocnica terazky prispievať na klipy
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

srska Pozri príspevok
no mohla by mu nemocnica terazky prispievať na klipy
Ved prispieva.Piešťanská,je členom dozornej rady.To si rád čo platíš v zdravotnom poistení však?
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mila123 Pozri príspevok
určite zavíta.....a bude sa cítiť ako doma, veď sa sám narodil v maštaľke....... (hádam neurážam, to som nechcela, vopred sa ospravedlňujem)
No mne to nevadí, Mila, u nás je taká maštalka v podstate vždy, mám psa.
Ale tých okien je viac ako jedno, 5ks + 2 balkónových dverí. No takže začnem tam, kde som naposledy prestala, umyjem len dve.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

BXLmiami Pozri príspevok
Ved prispieva.Piešťanská,je členom dozornej rady.To si rád čo platíš v zdravotnom poistení však?
bxlmiami, veď ja nie z letanoviec - viem kde začína zhŕňať love a to niesom rád.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať