Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ja som si tiež len teraz všimla ruky. S tým diamantom na prste, ako obdarovaný bezdomovec. Nezávidím jej.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

[QUOTE=pepsikova;2199846]..ja som sa bola dnes vytešiť s mojím vnúčikom..úžasne rastie,líčka má ako macko, vlásky ako malý pankáč a veru mi kašlal na moje mikulášske darčeky, uložil sa mi pekne v náručí, spratal flašku mliečka a spinkal ako anjel...tuším ani plakať nevie!..malý, sladký, voňavý...


Musel to byť nádherný deň. Tak pokojný voňavý spánok, stará mama.
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pavol54 Pozri príspevok
To závisí od toho ktorá z týchto ekonomík bude ratifikovať Kjotsky protokol Najväčší znečisťovateľ - USA- sa k nemu opäť nepripojil. Odmenu za to si vyžerú hurikánmi. Len škoda že to sa týka aj nás prudkými výkyvmi počasia.
Človek by neveril, čo všetko dokáže spôsobiť náš parlament.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám prajem a vydarený deň dnes...snehuje a snehuje, tak sa len domka držte, žiadne cestovačky-a kto musí, ako ja, tak len pomaly a bezpečne,najlepšie peškom ísť...(dúfam, že prímestské autobusy nebudú meškať
...posielam kaficu rannú, aj čajík, pozdrav Vieroč aj Macke a kaekomu, kto chce!..inak nič...aha!...ešte cukor a citron so zázvorom letí...
6 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

pepsikova Pozri príspevok
..ja som sa bola dnes vytešiť s mojím vnúčikom..úžasne rastie,líčka má ako macko, vlásky ako malý pankáč a veru mi kašlal na moje mikulášske darčeky, uložil sa mi pekne v náručí, spratal flašku mliečka a spinkal ako anjel...tuším ani plakať nevie!..malý, sladký, voňavý...

.... a tak teraz nemôžem zaspať...pestovala by som ho furt...

..posielam nočnú kaficu pre nespavcov...
... nádhera ... pepsi ... pobozkaj ho za mňa ... na tie jeho mackové líčka ...
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Pred pol hodinou som stretol ECH deba.

Som správca BD (t.j. BD a meter od neho sa starám).

Že od poslednej schôdze on mal na parkovisku 3x poškodené auto
že to ja tá moja blondína
a zástupca vlastníkov

a že ešte raz a podá trestné oznámenie

tak som ho povzbudil, nech nečaká a dá hneď
(že sa teším )
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
tak si prečítaj čo som napísala.....ja som si vyše roka liečila kožný problém, ktorý som pravdepodobne chytila v robote, ale bola to "iba" pityriáza.....
tiež mám stresy, kto ich nemá......ale nechty som si v živote neokusovala!!!!
...šak hej ...hm , na nohách ?...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zknihy Pozri príspevok
Pred pol hodinou som stretol ECH deba.

Som správca BD (t.j. BD a meter od neho sa starám).

Že od poslednej schôdze on mal na parkovisku 3x poškodené auto
že to ja tá moja blondína
a zástupca vlastníkov

a že ešte raz a podá trestné oznámenie

tak som ho povzbudil, nech nečaká a dá hneď
(že sa teším )
Správcovia domov to sú pre mňa zvláštná sorta ľudí- potrebujem ich a preto sa s nimi snažím skamarátiť..., najma takých, ktorí nemajú problem dať na správnu stranu aspoň 50% ludí...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

zaplatit 15 mil eur pravnikom v 22 mil spore v ktorom prehrali to je riadne safarenie,pricom pravnici vitaznej strany dostali 3 mil http://gaborgrendel.blog.sme.sk/c/31...tom-Ficom.html
0 0
zzz77 zzz77

zzz77 je offline (nepripojený) zzz77

CO ma dnes rozculilo: podavala som balicek na poste ako doporucenu zasielku a platila sek na stravne, Nemila pani pri okienku mi vravi, ze nemozem ho takto podat len ako balik na dobierku, lebo som nam napisala Krehke. Hovorim jej ze ho chcem podat ako dopo.list lebo to nie je na dobierku, tak zacala skrtat na balicku napis a lepit moj sek na balicek! ja na to ze sek je zvlast, tak na mna vyhrkla, ze !! Ja mam vediet a povedat co ma ona robit !! tak so jej povedala, ze tak mozem sediet na jej mieste a brat jej plat, ked to mam ja vediet :-/ Teda zacala sklbat sek z balicka a mrmlala ze ona ma robotu. Este ja som bola podla nej hlupa, lebo ona nevie co ma robit!!! Islo ma roztrhat :-P teda som jej pekne nahlas dala najavo moj nesuhlas
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

zzz77 Pozri príspevok
CO ma dnes rozculilo: podavala som balicek na poste ako doporucenu zasielku a platila sek na stravne, Nemila pani pri okienku mi vravi, ze nemozem ho takto podat len ako balik na dobierku, lebo som nam napisala Krehke. Hovorim jej ze ho chcem podat ako dopo.list lebo to nie je na dobierku, tak zacala skrtat na balicku napis a lepit moj sek na balicek! ja na to ze sek je zvlast, tak na mna vyhrkla, ze !! Ja mam vediet a povedat co ma ona robit !! tak so jej povedala, ze tak mozem sediet na jej mieste a brat jej plat, ked to mam ja vediet :-/ Teda zacala sklbat sek z balicka a mrmlala ze ona ma robotu. Este ja som bola podla nej hlupa, lebo ona nevie co ma robit!!! Islo ma roztrhat :-P teda som jej pekne nahlas dala najavo moj nesuhlas
Nebolo to v Lučenci? Milá pani za okienkom na Pošte u nás je zázrak...
0 0
zzz77 zzz77

zzz77 je offline (nepripojený) zzz77

Dav Pozri príspevok
Nebolo to v Lučenci? Milá pani za okienkom na Pošte u nás je zázrak...
Bolo to v Komarne, podla vsetkeho mila pani na poste je zazrakom na Slovensku!! :-(
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

buchač Pozri príspevok
...len aby Ti gule nevtiahlo medzi polky ....teda zadné a vlastné.....

a takéto už máš ??
4086-0-military-gule.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pmajap Pozri príspevok
a takéto už máš ??
...jéééééé ...hezký...
...že jaké a maskáčové ....
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

čo to tu čítam...kalamitky napadli naše hlavné mesto????? des a hrôza je to.....

http://aktualne.atlas.sk/biele-peklo.../dnes/doprava/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123 Pozri príspevok
čo to tu čítam...kalamitky napadli naše hlavné mesto????? des a hrôza je to.....

http://aktualne.atlas.sk/biele-peklo.../dnes/doprava/
Skôr na zaplakanie ...každý rok sa situácia opakuje ....

...že zadriem do živého ???
Neverím totiž , že situáciu spôsobujú tí šoféri , ktorí na tie týždňovky chodia do Blavy ...tí sú inak vyjazdení sú na cesty a necesty .
Ale tí rodení a naturalizovaní blaváci ???...ktorí nevedia jazdiť na iných , ako suchých cestách ...holt ,iná kasta ...
Diaľnic v okolí jak nadrbaných a skutek utek ...
Hlavne , že jakí frajeri sú to ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Skôr na zaplakanie ...každý rok sa situácia opakuje ....

...že zadriem do živého ???
Neverím totiž , že situáciu spôsobujú tí šoféri , ktorí na tie týždňovky chodia do Blavy ...tí sú inak vyjazdení sú na cesty a necesty .
Ale tí rodení a naturalizovaní blaváci ???...ktorí nevedia jazdiť na iných , ako suchých cestách ...holt ,iná kasta ...
Diaľnic v okolí jak nadrbaných a skutek utek ...
Hlavne , že jakí frajeri sú to ...
Buchy, akože som šokovaný a zrútený z teba, že ti paštrnák neodpadne, čo za hlúposti vypisuješ...
, náhodou BA a BL vodiči sú kvalitní vodiči- najhorší vodiči sú z KS, GA, DS- bratislaváci sú jedni z najspolahlivejších, btw- najviac smrtelných nehod sa stáva na vychodze..., píšeš kekeciny...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

modrí teraz že
Technický výpadok

Ľutujeme, ale naša stránka je momentálne nedostupná.
Intenzívne kontrolujeme každý káblik, aby sme zistili, kde je problém. Veríme, že čoskoro nájdeme ten pravý.
Ďakujeme za trpezlivosť a pochopenie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Buchy, akože som šokovaný a zrútený z teba, že ti paštrnák neodpadne, čo za hlúposti vypisuješ...
, náhodou BA a BL vodiči sú kvalitní vodiči- najhorší vodiči sú z KS, GA, DS- bratislaváci sú jedni z najspolahlivejších, btw- najviac smrtelných nehod sa stáva na vychodze..., píšeš kekeciny...
...chas mrokar , dilino gádžo ...
Dig šun more ....

...paštrnák si daj do poriadku , opráš sneh zo zadku ( šak si sa brodil v " TOM SNEHU ) a preber sa ...
A ak pomôže , daj si na mňa nejakú tú hrušku ...
Pred dvoma týždňami som bol v Blave ...
Netvrdím , že po meste som jazdil nejak ...no stačilo mi aj ten zvyšok ..
Že okolo letiska , potom cez most , smerom k centru ...jak šarkani lietali ...že 80 km/h ...
Ale čo už , keď zavadzali poniektorí ???...aj radlica by sa hodila občas ...šak ma obmedzovali , lebo sa dalo aj 120 km/h ísť ...

...kua , aspoň že tie 999 niečo občas poriešili ...

...a ozaj , keď si načal tú nehodovosť...nejde o smrťáky , ale o nehody ...Tebe vysvetľovať význam snáď nemusím ...

http://auto.sme.sk/c/6354804/pozrite...a-grafoch.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
...chas mrokar , dilino gádžo ...
Dig šun more ....

...paštrnák si daj do poriadku , opráš sneh zo zadku ( šak si sa brodil v " TOM SNEHU ) a preber sa ...
A ak pomôže , daj si na mňa nejakú tú hrušku ...
Pred dvoma týždňami som bol v Blave ...
Netvrdím , že po meste som jazdil nejak ...no stačilo mi aj ten zvyšok ..
Že okolo letiska , potom cez most , smerom k centru ...jak šarkani lietali ...že 80 km/h ...
Ale čo už , keď zavadzali poniektorí ???...aj radlica by sa hodila občas ...šak ma obmedzovali , lebo sa dalo aj 120 km/h ísť ...

...kua , aspoň že tie 999 niečo občas poriešili ...

...a ozaj , keď si načal tú nehodovosť...nejde o smrťáky , ale o nehody ...Tebe vysvetľovať význam snáď nemusím ...

http://auto.sme.sk/c/6354804/pozrite...a-grafoch.html
No moje- 1. mohol si sa aspoň ozvať , ked si bol v Ba, by som ťa pozval na chleba a na salám
2. áno, všetci tam jazdia 80 ( ja 70 ), lebo tam zvykne Kobra policajná pendlovať...-tak preto dodržuje sa tam rýchlosť
3. Tomáš tiež neveril a nakoniec uveril...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať