Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
uf,mlade baby nevedia kolko je stvrtina litra.
treba im vysvetliť, že vácej ako 2 deci vína a menej ako 1 malé pivo
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
srska Pozri príspevok
treba im vysvetliť, že vácej ako 2 deci vína a menej ako 1 malé pivo
...ale 5 púliek ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a prečo sa vám nepáčila tá hajzelšálka? veď z nej nemusíte piť, použiť ju môžete ako napríklad ako dekoračný šok pri nepríjemnej návšteve



0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

mne osobne sa páčia skôr takéto keď príde návšteva príjemná

0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ta bola srandovne varenie bez servitky-presolit sackovu polievku,pripalit kupenu pizzu,skaredo nasstriekat cokoladu na ovocie a ta zaba povie este vie ze varit-asi hej ked do sosovice dala klinceky aby vonala.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

moj noťas čo včera decko odpalilo.....kukali na neho dnes IT chlapi v robote.... "že mrtef" musí ísť do servisu...vrrrrrr
0 0
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
a my v byte čo prerábame v Rakúsku popíjame muškát, vodku aj hrušku a je nám /momentálne/ faaajn.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lapejko Pozri príspevok
a my v byte čo prerábame v Rakúsku popíjame muškát, vodku aj hrušku a je nám /momentálne/ faaajn.
tak ulej z tej hrušky aj tu.....Stano tu zatiaľ nie je tak nám šecko nevypije
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

trisestri Pozri príspevok
ta bola srandovne varenie bez servitky-presolit sackovu polievku,pripalit kupenu pizzu,skaredo nasstriekat cokoladu na ovocie a ta zaba povie este vie ze varit-asi hej ked do sosovice dala klinceky aby vonala.
mladá je, musí sa naučiť
dala klince aspoň desiny? ľahšie sa vyberajú z omáčky ako tie mrňavé

pripáliť kúpenú pizzu v tom problém nevidím,
horšie je objednať si pizzu s donáškou do domu, čakať na ňu 1 1/2 hodiny, zaplatiť bez frfľania, že meškajú (išla som radšej ja von, lebo 1/2 by ich tak sprdla, že by donáškovú službu našim smerom celkom zrušili) a potom zistiť, že je pripálená a nezjediteľná
že pozdravujem Bé-čko
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
mladá je, musí sa naučiť
dala klince aspoň desiny? ľahšie sa vyberajú z omáčky ako tie mrňavé

pripáliť kúpenú pizzu v tom problém nevidím,
horšie je objednať si pizzu s donáškou do domu, čakať na ňu 1 1/2 hodiny, zaplatiť bez frfľania, že meškajú (išla som radšej ja von, lebo 1/2 by ich tak sprdla, že by donáškovú službu našim smerom celkom zrušili) a potom zistiť, že je pripálená a nezjediteľná
že pozdravujem Bé-čko
....
ja studenú vrátim reštike.....donáškovej o hlavu oplieskať pozdrav "pána dokonalého" lebo šeci chlapi si to myslia
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
moj noťas čo včera decko odpalilo.....kukali na neho dnes IT chlapi v robote.... "že mrtef" musí ísť do servisu...vrrrrrr
lujza.j 17 Minutes Ago #27968
pepsi ide ma rozdrapiť....mi zahlásia cenu tak si dám akontáciu a kupim si nový..
Keď odišla základovka , nuž zajtra môžeš aj z nového NTB v kľude písať ... že jaká si čááája ...
Budeš vrčať jak gáter abo pitnull...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

ona bola horúca, keď som ju preberala, enem odspodu tak pripečená tak, že sa nedala jesť (asi ju na 3x prihrievali, kým poslali
a to som zistila až po otvorení krabice, no nič, nabudúce buď neobjednám, alebo - kuknem do krabice, čo za skvost mi to priniesli
a keď sa mi nebude páčiť, nepreberiem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
Keď odišla základovka , nuž zajtra môžeš aj z nového NTB v kľude písať ... že jaká si čááája ...
Budeš vrčať jak gáter abo pitnull...
chcela by som keby tam bola odpálená len nejaká poistka...lebo on ani blik ani ťuk neurobí.....a kábel od nabíjačky som po pokazení trošku opravovala bol nakusnutý psom, tá je OK chlapi mi to merali....ale neviem aká bola predtým...u mna fungovala, ale čo s nou decko robilo neviem....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
ona bola horúca, keď som ju preberala, enem odspodu tak pripečená tak, že sa nedala jesť (asi ju na 3x prihrievali, kým poslali
a to som zistila až po otvorení krabice, no nič, nabudúce buď neobjednám, alebo - kuknem do krabice, čo za skvost mi to priniesli
a keď sa mi nebude páčiť, nepreberiem
ahá...idioti, dobrá reklama...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j Pozri príspevok
chcela by som keby tam bola odpálená len nejaká poistka...lebo on ani blik ani ťuk neurobí.....a kábel od nabíjačky som po pokazení trošku opravovala bol nakusnutý psom, tá je OK chlapi mi to merali....ale neviem aká bola predtým...u mna fungovala, ale čo s nou decko robilo neviem....
Opakuj po mne :

Otče náš , ktorý si na nebesiach
....
....


AMEN

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač Pozri príspevok
Opakuj po mne :

Otče náš , ktorý si na nebesiach
....
....


AMEN

Buchi, ja som strašný pesimista, ale tu chcem aby mi svietilo také malé svetielko nádeje
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

niečo tam nechutné som už dávno tak si pochutnajte........fujky...fujky
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

buchač Pozri príspevok
Opakuj po mne :

Otče náš , ktorý si na nebesiach
....
....


AMEN

Ak nepomôže, tak potom len Vilo Rozboril! Rozboril, rozboril, rozboril ...

Pomôžme mu, ak nie otče Náš, mu ...

Ale nie rozboriť ...

Že?!
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Všetkým, čo si nezabudli vyleštiť a vyložiť, nech im Mikuláš nenarobí v nich guľáš.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

sito Pozri príspevok
Všetkým, čo si nezabudli vyleštiť a vyložiť, nech im Mikuláš nenarobí v nich guľáš.
Mne nie, moje sú pod radiátorom a naplnené novinovým papierom, aby vyschli ale nie od gulášu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať