Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
To si nevidela ten hnusný v Bruseli? Kockatý, či aký?
videla
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Tweety Pozri príspevok
To si nevidela ten hnusný v Bruseli? Kockatý, či aký?
Pred 2 rokmi mali v Tescu : čierny
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Brusel nech ide do riti,este ani komunistom nevadili vianocne symboly,uz to z tym multikulturizmom a ritolezenim arabom riadne prehanaju-oni doma taky tolerantny nie su a ked to by nedajboze ovladli,tak sarja namiesto tolerancie-ja uz neviem komu by mala vadit pekna a vkusna vyzdoba,ved to zdaleka nie je iba o nabozenstve.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ivuliatko Pozri príspevok
Budíčéééék! Rozcvičkááááááá! A potom rááááňajkýýýýýýýý!!! Nech sa páči k stolu:



...a krásny deň Vám prajem, nech sa všetky odvážne (aj nesmelé) víkendové plány vydaria
a že vraj je učiteľom zle.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
a že vraj je učiteľom zle.
...a to sú len raňajky ...

Si teraz , Pali , predstav ten obed ....ach jo , ja nešťastný zemepán ....
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
S kandidátom na českého prezindenta vo Valašských Klobúkoch a s "čerty nejsou žerty"
Obrázok 045.jpg  
Obrázok 085.jpg  
1/1
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

erzet Pozri príspevok
S kandidátom na českého prezindenta vo Valašských Klobúkoch a s "čerty nejsou žerty"
Pošleme im Ibiho typický Slovák mohol by byť aj Čech
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ma švihne! Nemôžem otvoriť Skicár, WordPad, Správcu zariadení. Dal som kontrolu systémových súborov - malo by opraviť - neopravilo, vraj tiež poškodené - a robí to jedna jediná blbá Dynamic Link Lybrary (dll). No mám o zábavu postarané - skúsiť zohnať boot instal CD a urobiť Repair, ak nepomôže - záloha všetkých súborov a nastavení a reinstall.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Pošleme im Ibiho typický Slovák mohol by byť aj Čech
no on ako "bonus" má ešte aj C-čkovú hepatitídu
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

misoft Pozri príspevok
Ma švihne! Nemôžem otvoriť Skicár, WordPad, Správcu zariadení. Dal som kontrolu systémových súborov - malo by opraviť - neopravilo, vraj tiež poškodené - a robí to jedna jediná blbá Dynamic Link Lybrary (dll). No mám o zábavu postarané - skúsiť zohnať boot instal CD a urobiť Repair, ak nepomôže - záloha všetkých súborov a nastavení a reinstall.
Môj PC tiež dva dni vyskakoval - pýtal inštalačné CD, vraj najskôr treba opraviť nastavenia a potom reštartovať. A keďže ja nie som až taký odborník, zavolala som suseda a zároveň som kúpila novú baterku, aby tá stará nevyvádzala. Baterku vymenil, dokonca som našla aj to správne CD, len problém bol s heslami. Systém pýtal heslo správcu súboru. A keďže my sme dvaja správcovia súboru postavený na roveň, moje heslá nechcel. Musela som zohnať zaťa, ten zase nevedel ktoré heslo je do môjho systému, nadiktoval viac hesiel Tak sme skúšali systémom pokus- omyl. Ale posledné heslo pasovalo a systém ho prijal. Tak CD načítal systém a konečne pracuje. A keby to bolo možné, tak mu natrepem na zadok, lebo aj baterka bola dobrá , iba si niečo zmyslel. Podľa vyjadrenia odborníka - mám starý PC a nový, moderný antivirák. A ten blbne, lebo nie je stavaný na také staré verkle A to PC mám od decembra 2006 - teda šesť rokov
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

4 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

wagner Pozri príspevok
Môj PC tiež dva dni vyskakoval - pýtal inštalačné CD, vraj najskôr treba opraviť nastavenia a potom reštartovať. A keďže ja nie som až taký odborník, zavolala som suseda a zároveň som kúpila novú baterku, aby tá stará nevyvádzala. Baterku vymenil, dokonca som našla aj to správne CD, len problém bol s heslami. Systém pýtal heslo správcu súboru. A keďže my sme dvaja správcovia súboru postavený na roveň, moje heslá nechcel. Musela som zohnať zaťa, ten zase nevedel ktoré heslo je do môjho systému, nadiktoval viac hesiel Tak sme skúšali systémom pokus- omyl. Ale posledné heslo pasovalo a systém ho prijal. Tak CD načítal systém a konečne pracuje. A keby to bolo možné, tak mu natrepem na zadok, lebo aj baterka bola dobrá , iba si niečo zmyslel. Podľa vyjadrenia odborníka - mám starý PC a nový, moderný antivirák. A ten blbne, lebo nie je stavaný na také staré verkle A to PC mám od decembra 2006 - teda šesť rokov
sa vraví, že treba vymeniť - po 4 pc, po 7 ženu
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Bludim po zahradkarskych temach a hľadám temu,v ktorej som videla vysoký záhon z plastových fliaš,nevie niekto,kde to bolo?D.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

BXLmiami Pozri príspevok
Bludim po zahradkarskych temach a hľadám temu,v ktorej som videla vysoký záhon z plastových fliaš,nevie niekto,kde to bolo?D.
http://www.recyclart.org/2011/08/pla...ottles-garden/
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Tweety Pozri príspevok
To si nevidela ten hnusný v Bruseli? Kockatý, či aký?
Este ze povedali co to je.
Mna by pri pohlade na to monstrum ani nenapadlo, ze to ma byt vianocny stromcek.
Myslim, ze nie som sama...
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Dakujem,ale to bola taká téma,bola tam rozprávková chalupka s kopou kvetov a vysoký záhon z plastových fliaš a kopa dalších nápadov.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hbo2....dokument "Tahle země není pro gaye" teda Uganda.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

BXLmiami Pozri príspevok
Dakujem,ale to bola taká téma,bola tam rozprávková chalupka s kopou kvetov a vysoký záhon z plastových fliaš a kopa dalších nápadov.
kuk tu....http://www.porada.sk/t196428-napady-na-recyklaciu.html
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

moja princezná teraz recykluje fľaše a dečky na vianočné svietniky-lampáše
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať