Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
A ešte furt máte tam dole hmlu? U nás trošku bola ale asi len pár minút a zas ju vystriedalo slniečko, svieti krásne.
u mňa je to striedavo - ráno slnko, potom hmla, znova slnko, teraz zasa hmla
jak v tom filme - "se vemete, se nevemete, se vemete, se nevemete " nejak sa to počasie nevie rozhodnúť
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zknihy Pozri príspevok
Si predstav, koľko ľudí musel oblbnúť.
Náhodou ja som seriozny- však všetci vedia aký som slušný, zlatý, pravdovravný...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

V BA dosnežkalo.....len nech nemrzne......sice tu su debili-vodiči v akomkolvek počasi...
Rano trolejkbusak uz fasoval prostrednik,aj okno som si stiahla...a inemu som skocila na brzdu, tlacil sa mi do kufra....tak som mu trošku technickeho potu spravila....:-D .....zelam pekny mikulašsky den.....dnes do večera v robote....niečo prenadherne tu...:-O
1 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

a u nás snežíííí .... krásne, veľké vločky... žeby už Vianoce?
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Len príprava na ne. Skúška, či je hore ešte sneh.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Tweety Pozri príspevok
Len príprava na ne. Skúška, či je hore ešte sneh.
Určite bol. Len či zostane? Práve ho u mňa míňajú - sneží a riadne
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
Určite bol. Len či zostane? Práve ho u mňa míňajú - sneží a riadne
..

..Iví, no zas dáke velké plytvanie tým snehom neni...u mňa začalo nádherne,dákych 15 minút, akurát, čo sme boli vonku so šarkanom...a už zas nič...zeby to bola len testovacia skúška?..
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

na Slovensku je to asi normálne......

http://style.hnonline.sk/c3-58906210...ovensky-chlieb

http://www.socpoist.sk/zoznam-dlznik...tatry&x=21&y=8

http://orsr.sk/vypis.asp?ID=7794&SID=8&P=1

dlh v SP vo výške 3 000 €....super......
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..

..Iví, no zas dáke velké plytvanie tým snehom neni...u mňa začalo nádherne,dákych 15 minút, akurát, čo sme boli vonku so šarkanom...a už zas nič...zeby to bola len testovacia skúška?..
tedá... sňahuje poriadne, za 10min tak krásne nasnežené
(optimista by povedal - že jupí, všetko je nádherné, všetok bordel zakrylo, pesimista, že kurňa, kto to zas bude odmetať)

ja idem svojou cestou, odmetiem tam, kde nie je bordel a kde je, ať je zasypaný
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..jáááj, no ved to len "nestihla " zaplatiť!..popri tolkých povinnostiach

...ale máš pravdu, tu je naozaj všetko možné...
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

trochu atmosfery,ked uz nam nasnezilo
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
3 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Majka, Tweetie, šak vieme, keby dačo, aj kvéry by sa našli. Ale nič proti KVP, šak aj slušní ľudia sa tam zdržujú, asi po väčšine. Na Mexiko zatiaľ--- haha kam sa hrabú?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a trošku čokles posielam, ak by náhodou niekto nemal čižmičky v tejto snechovici vyložené..páči!..
4 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Citácia zo šuťáka ...

[Dnes 01:52] Indeed: a šarapatia v poradackej kaviarni..
[Dnes 01:51] Indeed: Teraz v tuto nočnú hodinu sa sem dovalili také individua....
[Včera 11:47] Indeed: Dávam si fantasticku fazuľovú polievku.....
Včera si Indyviduum dal fazuľovej polievky a chlapec mal asi rýchlejšie trávenie ako ja dokonca ...
PRDÍ drísty o 106 ...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes ma opäť na**ali v T-debile! Po zamietnutej reklamácii viacnásobného stiahnutia poplatku za SMS (ktorá ani nebola odoslaná, resp. nebola doručená, ale 6x zaúčtovaná, resp. stiahnuté z kreditu), som sa rozhodol pre modrú spoločnosť. Všetko bolo OK, žiadam o prenos čísla, modrá spoločnosť v tom problém nevidí. Spísané, podpísané, reku budeme vás informovať.
Prídem domov, príde SMS od modrých, že nemôžu realizovať prenos. O chvíľu príde SMS od fialových, že prenos bol zamietnutý.
Pritom mám kredit viac ako 10€ u fialových. Na tej ich linke sa načaká človek - ani po pol hodine sa so mnou nik nespojil - telefón stále na nich pripojený (0800 123 456).
Tuším zajtra budem trochu neurózny u fialových a pošlem ich niekam a asi to oznámim telekomunikačnému úradu, že odmietajú prenos čísla.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

No vybav u nas niečo bez .....
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Mňa včera dosť nahnevali vo VUB. Bola som si tam doložiť nejaké eurá a mladý muž za stolom ma začal presviedčať vraj mám pred schválenú pôžičku 12 000 EUR. Doslova som naň vyvalila oči a prehlásila. Mám skoro 50 rokov a mám si vziať niečo čo budem splácať vyše 10 rokov?
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

2009 Pozri príspevok
Mňa včera dosť nahnevali vo VUB. Bola som si tam doložiť nejaké eurá a mladý muž za stolom ma začal presviedčať vraj mám pred schválenú pôžičku 12 000 EUR. Doslova som naň vyvalila oči a prehlásila. Mám skoro 50 rokov a mám si vziať niečo čo budem splácať vyše 10 rokov?
Mala si mu povedať, že mu ju s radosťou prepustíš ... Nech si ju vezme a spláca on, keď je už predschválená a taká výhodná...
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať