Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

trisestri Pozri príspevok
hlupost a arogancia mladych nema medze -vid citovany prispevok :::
,,,,,Vzdy mi velmi trha srdce ked vidim niekde stareho cloveka a je v dakej situacii ktoru uz skoro nezvlada, napr take vystupenie z tramvaje je nadludsky vykon a pod. Kurna ja to nechapem! Naco zbytocne predlzujeme zivot??? Farmaceuticke firmy si mastia vrecka, lebo kazdy stary clovek bere 18 druhov liekov a v ich najvacsom zaujme je taketo klienta co najdlhsie udrzat pri zivote.
Predlzovat aktivny stav cloveka, nie celokovo zivot, by bolo asi prilis...ludske. Preco sa ku situacii nepostavime tak ze to je proste priroda a neodideme vtedy ked mame? Mozno sa mylim a lieky uziva len velmi mala cast dochodcov...neviem, vychadzam len z mojho najblzsieho okolia.,,,,,,,

Ale za to že sú omnoho zdravší ako dnešní štyridsiatnici môže socializmus: bezplatné povinné preventívne prehliadky, zadarmo lieky, povinný zubár, zadarmo kúpele, liečenia, pohodový život bez stresu: mali robotu, pravidelne výplatu, nebáli sa či neprídu o byt, nevedeli čo je to exekútor, zdravo, kvalitne sa stravovali....... (už sa mi ani nechce pokračovať, lebo sa ).

Autor týchto slov je blbec: pretože on sa nedožije pri dnešnom zdravotníctve, stresovom živote a odpadovom stravovaní ani šesťdesiatky. Dnes dôchodcovia berú lieky naozaj len aby si zachránili holý život, lebo sú drahé a mnohí ani na tie nemajú. To už ani nehovorím o kúpeľoch, liečení (tam sa močia šejkovia), prevencii.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

dobré ránko všetkým...zase šedo slnko v ......, tak aspoň kafíća a niečo malé pod zúbok

5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Krásny deň, každý deň. + + + +
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ivka tak ako chutila stuzkova?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ze vraj neustale hlupneme http://www.aktuality.sk/clanok/21766...i-v-staroveku/
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
trisestri Pozri príspevok
ivka tak ako chutila stuzkova?
Bolo super, spokojnosť so všetkým
dokonca som sa ani nerozpleštila na zemi v tých debilných lodičkách na tenkých opätkoch (nevychádzam z údivu, aký som akrobat )
jedlo mňam, program parádny, krásne devy a mládenci... po polnoci sme so synom odišli a dúfam, že ďalší rodičia nasledovali náš príklad a nechali mládež, nech sa zabáva. Mladá prišla o piatej, tak som vstala a povyberala jej tých asi 50 sponiek z vlasov, aby si mohla ľahnúť. Ešte chrní, som zvedavá, aké pikošky mi porozpráva, keď sa zobudí
7 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Vianoce by mali byt na lade.
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
Vianoce by mali byt na lade.
a kde? kto hlásil Iľko
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
a kde? kto hlásil Iľko
nepoznas pranostiku Katarina na blate,Vianoce na lade
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
nepoznas pranostiku Katarina na blate,Vianoce na lade
jáj..... poznám, ja som myslela že niekde bola hlásená garancia
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

už mi nábojnice vypadávajú z telky, ešte len začal film
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno a krásny deň vám dnes...a aj celý týždeň nech sa vám vydarí...posielam kaficu aj čajík Macke, aj všade...
..a pochválim sa...
bačkorky 001.jpg  
swetrík 001.jpg  
swetrík 002.jpg  
1/1
6 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ráno a krásny deň vám dnes...a aj celý týždeň nech sa vám vydarí...posielam kaficu aj čajík Macke, aj všade...
..a pochválim sa...
No téda, šikulka si veru, peknučké, si dobrá babina, len tak ďalej. Pekný dník aj vám doma.
2 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

trisestri Pozri príspevok
nepoznas pranostiku Katarina na blate,Vianoce na lade
To je len pranostika, má podobnú vypovedaciu hodnotu ako keď Anderov Piťo sa vyjadril ,že prežije operáciu

lebo štatistika hovorí,že prežije len každy 10-tý a 9 pred ním už zomrelo....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Dnes ma zasypávajú priatelia mailami : laptop zadarmo, ak pošlem správu ďalším 8 či 12 , to zasa čo je za nezmysel ?????
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Melnick Pozri príspevok
Dnes ma zasypávajú priatelia mailami : laptop zadarmo, ak pošlem správu ďalším 8 či 12 , to zasa čo je za nezmysel ?????
to znamená, že Ťa : lap - lapia ako top - top priateľku zadarmo ...ale nie, srandujem, je to BLBOSŤ !!!
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Malý mi v noci vracal a detský nás odoslal do nemocnice Ale najprv dostal injekciu, dúfam, že po nej už nebude vracať, potom už nemusíme ísť nikam....Čo je to zas vo vzduchu za pliagu????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Akože ja si ženy ženy vážim, a nikdy sa o nich škaredo nevyjadrujem,( až na 2 výnimky tu na Porade )- ale to čo včera predviedla Lucie Bíla je nonsens- je to jedna preafektovaná ťapa-chlapca zhodí pred tolkými ľuďmi pre nič ,za nič- za to že sa rozhodol správne...

Ku cti jej slúži, že sa aspoň omluvila..., ale ja ju proste nemožem, nemám ju rád...


0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka175 Pozri príspevok
Malý mi v noci vracal a detský nás odoslal do nemocnice Ale najprv dostal injekciu, dúfam, že po nej už nebude vracať, potom už nemusíme ísť nikam....Čo je to zas vo vzduchu za pliagu????
asi je nejaká viroza vo vzduchu, mne tiež malý od rána už 3 krát vracal- ako ked ja vypijem fľašku hruškovice...
Neboj, to je len nejaká 2 dňová viroza...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať