Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

pepsikova Pozri príspevok
..

..Iví, nevravela si toť nedávno, že tú robotu nejako podelíš medzi príbuzenstvo a návštevníkov tvojej kuchyne?..
tú bežnú z domácnosti som podelila, ale prišla nečakaná účtovnícka práca - no a to sa nespoľahnem na nikoho

ranná kafa dnes nič?
Naposledy upravil Ivana Š : 19.12.12 at 09:08
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Potešilo ma moje decko - prvú skúšku na VŠ má úspešne za sebou

Tak si dajte so mnou kafu alebo čajík ...



11 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes mám spoločnosť - švagriná mi doniesla neterku Sofiu, chorá je, chúďa, vracia a preháňa ju, bledučká je ako stena
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
Čo sa hádate! Vínovica, cognac, whisky, whiskey, brandy - pokiaľ je to všetko dobré, má to vůni i chuť - nie je čo riešiť - šup s ním do vnútra a neuškoď!
Ale jedine od Jelínka, a.s., Vizovice- ostatné sú všetko patoky...,také Henessy sa može schovať a Jim Bim-a vylievam do záchoda...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
ale na Porade je Ťa veľa
čo sa týka KaMil-a, myslím že by sa malo zabudnúť na to, bolo a normálne legálne ho prijať pod jedným stálym nickom a nech fičí- však už je slušný, nevypisuje červené kone cez pol obrazovky a aj mentálne je prínosom pre poradu, rozumu má dosť a čo sa týka vedomostí je určite jeden z najlepších na porade-takže si myslím, že treba uzavrieť túto kapitolu, zabudnúť na staré veci a normálne ho prijať...a hotovo...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale jedine od Jelínka, a.s., Vizovice- ostatné sú všetko patoky...,také Henessy sa može schovať a Jim Bim-a vylievam do záchoda...
ani sa nejak nečudujem


A Lují - ty máš s tou tvojou posedemnástkou a jej autom nejak smolu
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j 40 Minutes Ago #29277

jej...blahozelam.....ja od mojeho decka "mamaaaa pokazili sa mi stierače,mam ich zaseknute pred ksichtom"vrrr

luji, ďakujem ... moje decko našťastie auto ešte nemá ... my riešime cez telefón alebo skype hlavne varenie ... už nemá Hotel mama - All Inclusive ... ale býva na podnájme, pracuje a diaľkovo študuje - a zrazu si vie aj navariť, riady umyť, povysávať, žehliť, ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

1Dara Pozri príspevok
lujza.j 40 Minutes Ago #29277

jej...blahozelam.....ja od mojeho decka "mamaaaa pokazili sa mi stierače,mam ich zaseknute pred ksichtom"vrrr

luji, ďakujem ... moje decko našťastie auto ešte nemá ... my riešime cez telefón alebo skype hlavne varenie ... už nemá Hotel mama - All Inclusive ... ale býva na podnájme, pracuje a diaľkovo študuje - a zrazu si vie aj navariť, riady umyť, povysávať, žehliť, ...
jak by som to našou ezdeckou rečou okomentovala - ony veďá, len sa im neste, robá to až keď mosá
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

11.34 hod...
Dneska sa opijem ako taký neohrabaný maturant...
Naposledy upravil Stanislav 1975 : 19.12.12 at 10:43
0 0
vcielkaisr vcielkaisr

vcielkaisr je offline (nepripojený) vcielkaisr

som na čiastočnom invalidno dôchodku ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
11.34 hod...
Dneska sa opijem ako taký neohrabaný maturant...
Nepi toľko-máš sa postiť a nepiť,inak uvidíš zlaté prasiatko dvojmo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Je ‚blbé‘ zobudiť sa ráno vedľa cudzej ženy, o ktorej nevieš, ako sa volá, kde si ju spoznal a ani ako umrela...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Je ‚blbé‘ zobudiť sa ráno vedľa cudzej ženy, o ktorej nevieš, ako sa volá, kde si ju spoznal a ani ako umrela...
Už piješ...
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

luji ked ti nereze klusovska kup si napr.takuto
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
Už piješ...
ani nemusi-zhodou okolnosti dnes idem po meste a dvaja chalani sa bavia,ze pocuvaj ma,, ja sa zobudim,nasi boli prec a ta neviem ci snivam alebo co,ta stara baba sa my trepe do postele,cumim jak puk sak ona ma okolo 70ky a trebe sa ku mne,neznam ci jej rajblo alebo co,,
0 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
Tak som sa dnes tak rozculila ako uz davno nie. Ze ucitelia dostavaju peniaze nacas ? Ja som dodnes nedostala ani cent a ani vyplatu vidiet nebudem do Vianoc a ani po. Mam to vraj vysvetlit svojmu 5 rocnemu dietatu tak, ( ktore mimochodom samozrejme veri ze Jezisko chodi naozaj ) ze pojdeme na nakup darcekov po Vianociach. Takze tak zupy vyplacaju nase peniaze !!!!!!!
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

1Dara Pozri príspevok
Potešilo ma moje decko - prvú skúšku na VŠ má úspešne za sebou

Tak si dajte so mnou kafu alebo čajík ...



to je ozaj dobrá správa. pripomenula mi jednu z prvých skúšok na vazovovej z mat. analýzy - na 3x za 3
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

csillag3112 Pozri príspevok
Tak som sa dnes tak rozculila ako uz davno nie. Ze ucitelia dostavaju peniaze nacas ? Ja som dodnes nedostala ani cent a ani vyplatu vidiet nebudem do Vianoc a ani po. Mam to vraj vysvetlit svojmu 5 rocnemu dietatu tak, ( ktore mimochodom samozrejme veri ze Jezisko chodi naozaj ) ze pojdeme na nakup darcekov po Vianociach. Takze tak zupy vyplacaju nase peniaze !!!!!!!
šak bonzni župu - nech víme a opýtame aké vianočné odmeny si nadelili
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Je ‚blbé‘ zobudiť sa ráno vedľa cudzej ženy, o ktorej nevieš, ako sa volá, kde si ju spoznal a ani ako umrela...
načo chodíš stenly za sestričkami na patológiu? potom ti priložia na stôl darček
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

a to s kým bankujete?
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Pozri príspevok
to je ozaj dobrá správa. pripomenula mi jednu z prvých skúšok na vazovovej z mat. analýzy - na 3x za 3
Ja som prvy krat isla na opravny z predmetu Financie a mena (EU BA - Doc. Beňová - nezabudnem!) ... dovolila som si ist prva v poradi na skusku, lebo v robote som mala nejaku poradu a tak som sa ponahlala ... a napriek tomu, že test pred ustnou som urobila za 1, ma vyhodila zo skusky. Na opravaku (mimochodom znova test za 1) sa ma opytala "Vy ste boli prva na skuske, ze? ... no dnes to bude za 3"

No a este jeden opravak som mala ... ale to sme mali vsetci dialkari co sme v dany den boli na skuske


PS: Matiku za 3 som si dala hned na prvykrat zapisat ... aj ked ma pan Doc. Rovder prehovaral, ze nech dojdem na opravny
Naposledy upravil avalik : 19.12.12 at 14:09
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať