Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

SPOLOČNE A NEROZDIELNE !!!
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
Na takéto prípady som prichystaný ....alebo keď je vozík drbnutý v strede uličky a jeden musí jak Killy pomedzi bránky jazdiť ...

Okamžite sa pozerám všade len nie na " tú prekážku " ...proste ma zaujme regál , debatujem ...
Výsledok je jasný ...že karambol a drbnem do dotyčného ( prihliadam na vek ) alebo do vozíka tak , že ide ta het ...
Následne sa " pokorne ospravedlním "....
Žena ma už dobre pozná , vie čo bude nasledovať ...len mi vraví ..." neblázni - prestaň !!! "
...a ja just nie .....teda niekedy aj hej ....
ja ich pekne a milo upozornim ze sa to nepatri,poucim o zasadach fungovania obchodnej prevadzky za pritomnosti mnozstva ludi ktory do nej prichadzaju za ucelom nakupu tovaru,dalej o vplyve nespravneho pohybu osob v rezime plnej prevadzky obchodu,o nepohodlnosti nakupovania ak niekto zbytocne stoji na nevhodnom mieste,dalej o tom ake im odporucam vhodnejsie priestory na komunikaciu a vyhody tejto moznosti pre navstevnikov obchodnej prevadzky ktory tam neprisli nakupovat, ponaucenia o chybach a zlozvykoch ktorych by sa pri navsteve obchodnej prevadzky mali vyvarovat ako aj o nazoroch a myslienkach a pohladoch a vnimani inych nakupujucich,ktorych sa taketo nevhodne spravanie moze dotknut-tak v skratke.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
ja ich pekne a milo upozornim ze sa to nepatri,poucim o zasadach fungovania obchodnej prevadzky za pritomnosti mnozstva ludi ktory do nej prichadzaju za ucelom nakupu tovaru,dalej o vplyve nespravneho pohybu osob v rezime plnej prevadzky obchodu,o nepohodlnosti nakupovania ak niekto zbytocne stoji na nevhodnom mieste,dalej o tom ake im odporucam vhodnejsie priestory na komunikaciu a vyhody tejto moznosti pre navstevnikov obchodnej prevadzky ktory tam neprisli nakupovat, ponaucenia o chybach a zlozvykoch ktorych by sa pri navsteve obchodnej prevadzky mali vyvarovat ako aj o nazoroch a myslienkach a pohladoch a vnimani inych nakupujucich,ktorych sa taketo nevhodne spravanie moze dotknut-tak v skratke.
to z hlavy alebo máš písomnú prednášku zo sebou? Ja to robím jednoduchšie chcem si pozrieť ten tovar pred ktorým práve stoja.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Kedy sa bude organizovať najbližšie zájazd k múru nárekov? niekto tam zabudol šeky na päťsto miliónov dolárov. možno by sa ešte nejaké šeky našli
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
ja ich pekne a milo upozornim ze sa to nepatri,poucim o zasadach fungovania obchodnej prevadzky za pritomnosti mnozstva ludi ktory do nej prichadzaju za ucelom nakupu tovaru,dalej o vplyve nespravneho pohybu osob v rezime plnej prevadzky obchodu,o nepohodlnosti nakupovania ak niekto zbytocne stoji na nevhodnom mieste,dalej o tom ake im odporucam vhodnejsie priestory na komunikaciu a vyhody tejto moznosti pre navstevnikov obchodnej prevadzky ktory tam neprisli nakupovat, ponaucenia o chybach a zlozvykoch ktorych by sa pri navsteve obchodnej prevadzky mali vyvarovat ako aj o nazoroch a myslienkach a pohladoch a vnimani inych nakupujucich,ktorych sa taketo nevhodne spravanie moze dotknut-tak v skratke.
poniektorí aj takto

0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

viete mi poradit ako sa slusne a patricne oslavuje koniec sveta?nemam s tym ziadne skusenosti tak som si nachystal 7 dl mojej oblubenej znacky Tulamore Dew a jedno dost drahe cigaro....ide mi o to ze ked to pride aby po mne susedia nezazeraly ze co som to za sedliaka.....moze to takto byt ci radsej dokupit este flasu pre istotu???ake mate skusenosti s podobnymi oslavami?
a este dotaz....kedy sa to presne zacne,nerad by som to zmeskal...
1 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

‎"Výstražná zpráva NASA o zvláštních jevech
a zatmění 21.12.2012 potvrzena.
Zatmívání oblohy začne okolo 9:30 našeho
času v oblasti Tichého oceánu, mělo by
postupovat přes území Číny a Ruska, a na
území ČR dorazí okolo 16 hodiny našeho
času. NASA vyzývá, aby lidé nepodléhali
panice a pro jistotu se dostali do svých
obydlí dřív, než daný jev nastane. Jev by
měl byt dočasný, měl by skončit v 7:52
následujícího dne. V klidnějších dobách je
tento jev označován termínem noc."
4 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
vulxy Pozri príspevok
viete mi poradit ako sa slusne a patricne oslavuje koniec sveta?nemam s tym ziadne skusenosti tak som si nachystal 7 dl mojej oblubenej znacky Tulamore Dew a jedno dost drahe cigaro....ide mi o to ze ked to pride aby po mne susedia nezazeraly ze co som to za sedliaka.....moze to takto byt ci radsej dokupit este flasu pre istotu???ake mate skusenosti s podobnymi oslavami?
a este dotaz....kedy sa to presne zacne,nerad by som to zmeskal...
Ak sa ti podarí zohnať ten "správny" český alkohol, tak ten koniec sveta nastane. Alebo aspoň tá tma.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

trisestri
ta co to tolko ludi v obchodoch,este som vynadat musel dvom starym chrapunom-vsak ludi hromada o oni cez celu ulicku debatny kruzok maju.
To je ešte ako tak prijateľné.
Dnes - pri samoobslužných pokladniciach (štyroch!) - všetky obsadené (aj ja som pred skenerom behal) - keď tu tlupa oblečených skoroopíc (miestnych, nie z Luníka) sa s károu ryje (ako Žid do neba ) krížom het. Personál ich posiela preč, že to je pre tých s nákupom, no opice začali pindať ako choré vrany, tak im vravím, že inde je východ prte "prázdnych".
Reakcia:
"Ta ty k***t, co vyskakuješ, chceš na papuľu?"
A ja: "Skús, video bude ukážkové, basa bude okamžite, kamera na teba zamierená! A gule si budeš po zemi zbierať - smrad!"
No už sa tam šinul SBS-kár (inak skoro 100-kilový obor) a opičiak radšej chvost stiahol.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

neviem ako vy chlapi..... ja idem zajtra do róboty...dúfam že nie na dlho...že nejaký onýý.... dá pokyn, že o 12h odchod dom....o potom mám dovču....nástup 7.1.2013....campingový varič mám v pivke v téme súvisiacej so zajtrajším dátumom išiel v obchode na dračku....
tento dátum ako koniec.... vymyslel niekto úmyselne aby sa vypredali ležiaky...
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ten Rasi je rachnuty,tak mesto vybera mastne poplatky za miesto na vianocnych trhoch a este zakaze predavat punc aby mali monopol na ten primatorsky,aspon keby potom ho mali dostatok a otvorene od rana do vecera.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
ten Rasi je rachnuty,tak mesto vybera mastne poplatky za miesto na vianocnych trhoch a este zakaze predavat punc aby mali monopol na ten primatorsky,aspon keby potom ho mali dostatok a otvorene od rana do vecera.
NEMYSLÍŠ VÁŽNE .........

Kua , šak to jak za socíku ....od 10,00 bolo povolené chlastať ( síce blbé prirovnanie , lebo tam šlo o iné ..) , ale aj tak ...
Že slobodné podnikanie má chlapec v trubke ???
Veď keď sa nejaký živnostník naserie , tak udrie na súd a Raši sa bude potom čudovať ...
Alebo na budúci rok nepríde jeden , dvaja ......a Hlavná bude poloprázdna ....

Holt ....KtK ....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
NEMYSLÍŠ VÁŽNE .........

Kua , šak to jak za socíku ....od 10,00 bolo povolené chlastať ( síce blbé prirovnanie , lebo tam šlo o iné ..) , ale aj tak ...
Že slobodné podnikanie má chlapec v trubke ???
Veď keď sa nejaký živnostník naserie , tak udrie na súd a Raši sa bude potom čudovať ...
Alebo na budúci rok nepríde jeden , dvaja ......a Hlavná bude poloprázdna ....

Holt ....KtK ....
este nech si vyhradia monopol na vino,ostre a cenu nech najmu stankov nech strojnasobia./aj ked kvitujem ze peniaze idu na dobrocinne ucely/ http://www.cas.sk/clanok/234499/cias...bez-puncu.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
este nech si vyhradia monopol na vino,ostre a cenu nech najmu stankov nech strojnasobia./aj ked kvitujem ze peniaze idu na dobrocinne ucely/ http://www.cas.sk/clanok/234499/cias...bez-puncu.html
Jáááj , ale to je potom iné ...

Bol som lešnúť na Hlavnú minulý týždeň ...nuž , nič moc.......bolo už aj lepšie a aj viac tých stánkov...
Teraz o ho..e ( o ničom ) ...
Chlast ma nezaujíma/l ...a aj tak fest predražený ........
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dnes okolo obeda som skajpovala so sesternicou - tou čo do Nórska za ňou lietam

pobavila ma, že "dnes je u nás príjemne, len - 9 °C"
Naposledy upravil Ivana Š : 20.12.12 at 20:58
2 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pozrel som program-zda sa my najslabsi silvestrovsky program v historii nasich tv.
stv este nejak drzi vianocny program,ale neviem ako pojde tam dalsi vyvoj,bolo podla mna chyba tam zvolit byvaleho riaditela Markizi Miku.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
Jáááj , ale to je potom iné ...

Bol som lešnúť na Hlavnú minulý týždeň ...nuž , nič moc.......bolo už aj lepšie a aj viac tých stánkov...
Teraz o ho..e ( o ničom ) ...
Chlast ma nezaujíma/l ...a aj tak fest predražený ........
to je pravda,take trhy o nicom,vsak punc ne chlast,to na zahriatie.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...no a keďže sme sa všetci dnes ráno pekne zobudili a zistili sme, že predbežný program konca sveta, ktorý začína tuším o siedmej, je v sklze, tak si môžeme dať kaficu...a aj čajík posielam, dnes aj s medom, Macke a Vieroč, ktorá sa ,dúfam, zregenerovala, oddýchla si a tak aj sem kukne očkom,aspoň pre snehovú pusinku ku čaju...
...no a keďže ste si tuším fšetci brali dovolenku, aby ste si vychutnali ten koniec sveta- nakoniec, fšak to neny každý deň- tak pekne nôžky na stôl, kaficu a -a na cigu na balkán!...
..krásny deň vám dnes...
4 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

už som si myslela, že nikto kafu nedá -
ja som ráno decá odprevadila do školy, pustila Armagedon, štrikujem a čakám kto alebo čo príde skôr
či koniec sveta, Bruce Willis alebo hladné deti s otázkou - som doma, čo máme jesť?
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Sme včera boli s juniorom v saune, bolo suprovo. Po ceste domov zaspal v aute a dnu som ho vniesla na rukách. Povyzliekaný v pyžamku otvorí oči a hukne - mamina ešte jesť.
Naposledy upravil bettylou : 21.12.12 at 19:01
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať