Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

mravecs Pozri príspevok
Ak je niekto zvedavý, ťukne si na nete "mojeip.cz" a ukáže mu aj vnútorné aj pripojovacie
prečo sa mi v prihláseniach na Pokeci zobrazujú dve rôzne IP adresy ? Ako zistím komu patrí tá druhá ? Nikto iný sa z môjho PC na pokec neprihlasuje, čas súhlasí s tým kedy som bola prihlásená ja.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

mravecs Pozri príspevok
Volal mi teraz nejaký srandista, Že by chcel so mnou 10-12 minút poanketovať o mojej spokojnosti s dodavateľmi energií.

Anketu som vybavil 2 slovami : Som spokojný.

Beriem pre zákazníka ročne tak 6 GWh elektriny a 2 GWh plynu.

Takže kua ak by som bol nespokojný s dodavateľom, už by bol vymenený .

PS
1 kWh EE cca 0,13 € / plynu asi 0,07 = spolu cca 1 M€
nebol nahodou z Energetickeho centra-ten by teda zo mnou nevdrzal pokecat ani 20 sekund,tolko nevydrzala ani ich konatelka taka dosadena hlupa hus.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

robin1 Pozri príspevok
Po dnešnom školení (posledná bodka) o odvodoch od 2013 asi zložím funkciu účtovníka a idem pestovať jablká, alebo robiť masérku, alebo pedikérku alebo idem upratovať domácnosti. Tento štát zlyhal v kontrolnej činnosti a preto tu máme tento masaker v odvodoch a daniach. A on zas bude iba hovno robiť a čakať, kým mu neplníme ten nenažraný gágor. Je mi z toho všetkého zle, lebo na nepoctivých chytrákov doplácame my, poctiví. Moje myslenie sa teraz začína zameriavať, ako tejto čiernej diere nedať ani cent. Ani to, čo sme doteraz bez rozmýšľania platili. A vložím do toho všetko moje úsilie, vzdelanie a vedomosti. Ak pohorím, jeden bytík upracem za 30-40€ nadrevo :-)
Kamoška upratuje bytíky a ide jej to- je spokojná- chytila nejakých zbohatlíkov, nejakých starých mládencov, managerov a mesačne má cca. 2000 eur a to sa nejak nepretrhne, denne tak do 14 hod. to povybavuje...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

veronikasad Pozri príspevok
prečo sa mi v prihláseniach na Pokeci zobrazujú dve rôzne IP adresy ? Ako zistím komu patrí tá druhá ? Nikto iný sa z môjho PC na pokec neprihlasuje, čas súhlasí s tým kedy som bola prihlásená ja.
- z toho som šokovaný, že aj také distinguované, slušné panie sú na pokeci- teraz tam nejakých 8 rokov niesom, ale za slobodna som tam bol denne a vačšinou tam boli všelijakí zvrhlíci / vrátane mňa /- Síce na KaMil-a nemám, ale nejakých 150 nickov som tam mal aj ja...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Tweety Pozri príspevok
Stanko, ak to bolo nemoderné, nepáčilo sa je, tak ako by potom reprezentovalo svoju paničku? Na to si nepomyslel? Tak jej dávam za pravdu, radše nech chúďatko mrzne, ako ísť von v niečom OUT.
K IN oblečeniu pre psíky mám nádhernú príhodu : matka s dcérou:
D :Mamíí, chcem takú prešívanú vetrovku.
M: Ale nie, veď to jen k***y nosia.
D: náhodou, aj kamoškin pes má takú a on nie je k***a...
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
K IN oblečeniu pre psíky mám nádhernú príhodu : matka s dcérou:
D :Mamíí, chcem takú prešívanú vetrovku.
M: Ale nie, veď to jen k***y nosia.
D: náhodou, aj kamoškin pes má takú a on nie je k***a...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Tak bude ten koniec sveta, alebo nie? Moc tomu neverím ale keby náhodou,tak- s pánom bohom, neublížil som-nikomu z Vás a Lidé, mel jsem Vás rád, bdete ( Ing.Július Fučík )
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

alebo...Vianoce sa blížia...ušetrí na darčekoch len keby si na pobyt zarobil....by som zaviedla povinné pracovné tábory v base...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Mária 27 1 Hour Ago #29172 Mne ani toto nestačí prečítať ... Mám pomoc cez TeamViewer s odborníkom

pavol54 20 Minutes Ago #29175 presne tak všetko viem cez vzdialené pripojenie viewer je ohromný šetrič času netreba všetko vedieť ale treba vedieť kto to vie a pomôže
Ja mám tiež tento program, potom čumím, ako puk, len myš (syn) behá po mojom monitore a všetko sa "samo" spraví, opraví, aktualizuje, ani nestíham sledovať.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak bude ten koniec sveta, alebo nie? Moc tomu neverím ale keby náhodou,tak- s pánom bohom, neublížil som-nikomu z Vás a Lidé, mel jsem Vás rád, bdete ( Ing.Július Fučík )
..

..no, keď takto všetci budú mať koniec sveta, som zvedavá dosť moc, komu ja budem variť kafu.....veď zajtra je ešte len 18-steho, Staník, a zásah tuším hlásili na 21.12....či nyje?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova Pozri príspevok
..

..no, keď takto všetci budú mať koniec sveta, som zvedavá dosť moc, komu ja budem variť kafu.....veď zajtra je ešte len 18-steho, Staník, a zásah tuším hlásili na 21.12....či nyje?..
-to by bola sranda, keby na teba koniec sveta zabudol a ostala by si tu sama- na celom svete jediná osoba...-všetko by bolo tvoje...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

" či to bude teraz, alebo po sviatkoch to Vám ešte nepoviem , ale určite rozhodnem skôr, ako som sám predstavoval , že budem rozhodovať až po poslednom rozhodnutí Ústavného súdu " doslovná citácia hlavy nášho štátu......
Naposledy upravil Mila123 : 17.12.12 at 20:56
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

prečo sa všetci chystáte na koniec sveta?
už som tam už bola a som tu viď foto
http://translate.google.sk/?hl=sk&ta...verdens%20ende


A som pozvaná na oslavu 30. narodenín mojej sestry - v ten 21.12. bude mať 30 - takže budem oslavovať, spievať, jesť a piť, tancovať (piť síce nem alko, lebo som bola pasovaná na úlohu šoféra, ale nech, aj tak piť nemôžem )
Naposledy upravil Ivana Š : 17.12.12 at 22:29
DSCN3142 zmena.jpg  
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak bude ten koniec sveta, alebo nie? Moc tomu neverím ale keby náhodou,tak- s pánom bohom, neublížil som-nikomu z Vás a Lidé, mel jsem Vás rád, bdete ( Ing.Július Fučík )
Bóže, čo si taký nedočkavý? Ešte sa 4x vyhajáš a uvidíš
Moc na koniec sveta neverím, ale aj tak som vianočné upratovanie odložila až na víkend
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...krásne ránko vám prajem, dnes aj s muzičkou parádnou, díky tai, tak ja už len vydarený deň prajem a kafu posielam, aj čajík pre Macku a Vieroč,(dáko dlho je ticho, neviete niekto, čo je s ňou?), no a k tomu čierny rožtek s maslom, z ktorého syrík už zožral pespažravý...
...tak- fajn vám dnes...
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

pepsikova Pozri príspevok
...krásne ránko vám prajem, dnes aj s muzičkou parádnou, díky tai, tak ja už len vydarený deň prajem a kafu posielam, aj čajík pre Macku a Vieroč,(dáko dlho je ticho, neviete niekto, čo je s ňou?), no a k tomu čierny rožtek s maslom, z ktorého syrík už zožral pespažravý...
...tak- fajn vám dnes...
Vieroč si užíva liečenia. Je jej fajn, tak nech je fajn aj nám dnes.
2 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Dnes má nas...i DÚ. Včera som sa nevedela dovolať na jedno číslo, lebo od 12-13,oo je obed.Do 12,oo a po 13,00 neviem čo mali. Dnes volám a všade tišina a telefóny nedvihajú. Volám na ústredňu : dnes nie je stránkový deň zavolajte zajtra. Ale náhodou na pekné slovo mi dali tri čísla na ktoré nech skúsim zavolať. A telefón zvoní a zvoní a nikto nedvíha.........
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

MarcelkaT Pozri príspevok
Dnes má nas...i DÚ. Včera som sa nevedela dovolať na jedno číslo, lebo od 12-13,oo je obed.Do 12,oo a po 13,00 neviem čo mali. Dnes volám a všade tišina a telefóny nedvihajú. Volám na ústredňu : dnes nie je stránkový deň zavolajte zajtra. Ale náhodou na pekné slovo mi dali tri čísla na ktoré nech skúsim zavolať. A telefón zvoní a zvoní a nikto nedvíha.........
Dnes určite nepochodíš. Nedá sa svietiť, nestránkový, nemáš teda čo vyvolávať, toť ich jednoznačný názor. Náš daňovník náš pán.
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

MarcelkaT Pozri príspevok
Dnes má nas...i DÚ. Včera som sa nevedela dovolať na jedno číslo, lebo od 12-13,oo je obed.Do 12,oo a po 13,00 neviem čo mali. Dnes volám a všade tišina a telefóny nedvihajú. Volám na ústredňu : dnes nie je stránkový deň zavolajte zajtra. Ale náhodou na pekné slovo mi dali tri čísla na ktoré nech skúsim zavolať. A telefón zvoní a zvoní a nikto nedvíha.........
Marcelka, čo máš čo vyvolávať, veď aj oni sa už chystajú na vianoce..
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať