Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

mravecs Pozri príspevok
Neposlušnosť by bola keby im ten šek na 1,5 melona nedal

Onéééééééééé

Stano.
Aká musí byť istina aby si dostal dividendy 1,5 M ?

Takých aspoň 40M (a v dolároch ? )

žeby to vták eštébák (z lásky k blížnemu) pomohol nejakému kámovi z minulosti trošku poupratovať = poprať (ma tak napallo )



A ovečkám (čo hádžu do zvončeka ) zostalo iba : Bééééééééé
šak jasné, že práčovňa. ináč nechápem toho sokola, že tam nemal nejakého čističa
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Kvaka Pozri príspevok
Jeden 2x3 a jeden 2x1,5 potrebujem, aj vlasy ti nafarbím. Nie, ale vážne, opýtam sa, ako čistíte koberec, ak je pod ním drevená plávačka? Viem len, že mi vnuk vylial kávu a musela som podložiť pod koberec uterák, nadvihli sme ho, a bolo to mokré. Asi len mimo bytu.
budem hnusný - nijako, koberce nemáme v osobnom vlastníctve. načo?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
šak jasné, že práčovňa. ináč nechápem toho sokola, že tam nemal nejakého čističa
..

..ja sa ani nesnažím to pochopiť...aby jeden vysoký cirkevný hodnostár,ako sokol, mal takúto tvár-to je hnus...však ten moderátor povedal (na čt2), že slovensko slúžilo ako práčka špinavých peňazí...tí malí ľudia, čo chodia do kostola nemajú ani paru o tom, ako žije cirkev, majú iné starosti a keď takáto špina vypláva na povrch, môžu byť akurát tak sklamaní...a čo je najhoršie, že teraz čoraz častejšie chodia do kostola takí, čo okolo viery nešli ani okolo, ako povedal Pán Bezák- pohár vody by ti nepodali a len preto, lebo je to "in"...

(a nepomýlila som sa,u mňa osobne je to Pán Bezák)
2 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
srska Pozri príspevok
budem hnusný - nijako, koberce nemáme v osobnom vlastníctve. načo?
..

..joj, podlahu by som musela umývať ja, tepichy povysávajú aj hadi!..to je výhoda!..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Jeden 2x3 a jeden 2x1,5 potrebujem, aj vlasy ti nafarbím. Nie, ale vážne, opýtam sa, ako čistíte koberec, ak je pod ním drevená plávačka? Viem len, že mi vnuk vylial kávu a musela som podložiť pod koberec uterák, nadvihli sme ho, a bolo to mokré. Asi len mimo bytu.
aj by som zajtra musím stroj vrátiť...
v dvoch izbách som.... v tej Brunovej -psej izbe nie....koberce sú celoplošné, žičla som si Kerchnera u decka v izbe bolo v pláne vyšmariť , ale jeden Bruno odišiel a druhý prišiel tak sa to zase odložilo... spalňa celkom v poho....ostatok bytu plávačka a dlažba...
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Tweety Pozri príspevok
Veď sa vyjadril, že bolo povedané, že je posadnutý. Inkvizícia by určite zaútočila. Som presvedčená, že toto jeho odvolanie takpovediac spískali tu v spolupráci v Vatikánom. Jeho láska v Krista, v ľudí , jeho priamosť vytŕčajú zo správania sa v cirkevných kruhoch. Jedno je ale smutnejšie ako smutné, že sa ho samotná cirkev, cirkevní hodnostári nezastanú. A tí kňazi, ktorí sú na jeho strane, sú perzekvovaní. Len hádžu kamene, akoby boli bez viny, alebo v tom druhom prípade sú ticho. To, čo sa okolo neho deje, nemá nič spoločné s láskou, ktorú kážu.
..

..svätá pravda!..
..pamätám sa, dávno, v 68.roku prišiel do PD mladý kaplán, dokázal za pár mesiacov veľmi veľa ľudí pritiahnuť k viere, , kázal lásku a pomoc blížnemu, zariadil Sväté prijímanie aj birmovku, učil deti v škole, pripravoval ich na slávnostné obrady, mával omše a vždy plný kostolík...a potom ho odpratali, kdesi do Vyhní, a ešte ďalej, bol nepohodlný a to sa komunistom v meste nepáčilo...dodnes na neho spomínam, a vždy na Štefana za neho zapálim sviečku, ktovie, či ešte žije a ako sa má...jeden z mála vtedajších dobrých...
...cirkev dokáže byť veľká svyna, ak niekto nepláva, ako jej vody tečú...ale zaujímavé, že tí, čo hádžu kameňom, sa Boha neboja!...a tí, nemí a hluchí,tých drží vlastná nenásytnosť a strach o svoje koryto!..
2 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

srska Pozri príspevok
budem hnusný - nijako, koberce nemáme v osobnom vlastníctve. načo?
Ja mám iba dva, bo nebohej starej dáme sa veľmi šmýkalo, dali sme do obývačky dočasne, ale už aj lordík starne, šmýka sa mu, ak je to mimo koberca, tak preto máme toto osobné vlastníctvo zachované. Tie ostatné sú malé, biele a hádžem do práčky, ja nerada z postele na zem, musí tam byť kus mäkkého, pod nohy.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Tunel na Ukrajinu nemá páchateľa???? nik sa nenašiel ako páchateľ, super, mám si myslieť, že kto ho vykopal? nik nič nepašoval???? super.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123 Pozri príspevok
Tunel na Ukrajinu nemá páchateľa???? nik sa nenašiel ako páchateľ, super, mám si myslieť, že kto ho vykopal? nik nič nepašoval???? super.....
to spadá do činov,že "samo sa to" asi to bol iný tunelisko.... asi veľmi prominentný....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Ja mám iba dva, bo nebohej starej dáme sa veľmi šmýkalo, dali sme do obývačky dočasne, ale už aj lordík starne, šmýka sa mu, ak je to mimo koberca, tak preto máme toto osobné vlastníctvo zachované. Tie ostatné sú malé, biele a hádžem do práčky, ja nerada z postele na zem, musí tam byť kus mäkkého, pod nohy.
ked bol starý Bruno už na konci, čo som ešte vtedy nevedela a myslela som si že sú to len bolavé klby....tak som chcela, že pôjdem do ikea a pokúpim tam tie malé behúňe a poukladám všade kade chodil.....nestihla som koberce miloval a tento tulinko čo tu pri mne v posteli leží tiež
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
to spadá do činov,že "samo sa to" asi to bol iný tunelisko.... asi veľmi prominentný....
..

..tunelár bol prominent...alebo tuneloval s požehnaním vrchnosti..je jedno, ktorej!..kde niet vinníka, niet ani trestu...sme na slovensku..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

to posledne roky nam nejak nie je dopriane snehu na Vianoce,asi ste nastvali Perinbabu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vždy je lepšie byť živým zbabelcom ako mrtvym hrdinom...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tlak mám asi 200/300 volá mi decko...ona po robote nenaštartovala......kolega ju musel káblami , jej sa nevypína ventilátor....a ten vybil batériu....vrrrrrr...volám mojemu Milankovi....nedvíha...ved nedela.....zas volá decko....že už doma a ventilátor točí...ona ráno nenaštartuje.....hovorím, jej kde sú tí jej pri.ebaní kamoši...ona nemá komu...tak ja zase Milankovi....Mili dvihol, treba odpojiť ventilátor, ok idem dole hlava pod kapotu+baterka....ale nedarí sa.....dlhé nechty.....volám Milimu, že vytiahni poistku...musela som urvať veko poistkovej skriny-nechty...poistka vybratá.....ventilátor netočí.... a moje decko si spokojne v aute sedelo a .ebalo sa s mobilom......už ho mám zabiť teraz

fuj strašne som nas.atá
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

no zbohom,ak schvalia tento debilny zakon http://djordjevic.blog.sme.sk/c/3161...om-Slovak.html
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ako si ja takto čítam príspevky, zisťujem, že čoraz viacej sa tu na Porade vyskytujú skupinky ľudí, ktoré majú buď krátke vedenie, alebo ich IQ je pod značkou min.
O čo vlastne ide?Niekto nahodí problém, 5-10 ľudí mu poskytne radu a návod a z dotyčného vyletí nelogická otázka, ktorá opäť odštartuje maratón.Pr.:Ako sa dostanem do routra?
V prehliadači zadáš 192.168.1.1 a si tam
Dobre, ale ako sa tam dostanem?
No čo si má potom človek myslieť o tom? Nepoviem, nie každý je IT technik, ale keď to zvládnu tu naše kočky, tak sa divím, že to niekedy "nezvládne" 18-20 ročný človek!A za ďalšie: poraďte......... a opäť kolotoč - ale aby dotyčný najskôr prehľadal možné odpovede nielen tu, ale aj inde - to NIE, rovno sem hodí otázku (a pre "istotu" aj 3x každých 5 minút) - a ja potom klikám na trojuholníky (arizona ma už pozná ako trojrohého klikača ).

Takíto ma vedia trochu (poriadne) nas**ť!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

misoft Pozri príspevok
Ako si ja takto čítam príspevky, zisťujem, že čoraz viacej sa tu na Porade vyskytujú skupinky ľudí, ktoré majú buď krátke vedenie, alebo ich IQ je pod značkou min.
O čo vlastne ide?Niekto nahodí problém, 5-10 ľudí mu poskytne radu a návod a z dotyčného vyletí nelogická otázka, ktorá opäť odštartuje maratón.Pr.:Ako sa dostanem do routra?
V prehliadači zadáš 192.168.1.1 a si tam
Dobre, ale ako sa tam dostanem?
No čo si má potom človek myslieť o tom? Nepoviem, nie každý je IT technik, ale keď to zvládnu tu naše kočky, tak sa divím, že to niekedy "nezvládne" 18-20 ročný človek!A za ďalšie: poraďte......... a opäť kolotoč - ale aby dotyčný najskôr prehľadal možné odpovede nielen tu, ale aj inde - to NIE, rovno sem hodí otázku (a pre "istotu" aj 3x každých 5 minút) - a ja potom klikám na trojuholníky (arizona ma už pozná ako trojrohého klikača ).

Takíto ma vedia trochu (poriadne) nas**ť!
Dušan, ale my nepotrebujeme mať na to, či to vieme alebo nevieme nejaké IQ. Ak niekto nevie, ako sa dostane aj do toho prehliadača, tak mu tvoja odpoveď prd pomôže, lebo tvoja odpoveď vychádza z predpokladu, že on niečo vie, no ale IT analfabet niekedy tej vašej reči nerozumie, to, čo je vám jasné ako blesk, on nemusí poznať. To nemá s IQ nič spoločné, to má spoločné len a len s tým, čo sa naučil a vie alebo sa nenaučil, lebo také nepotreboval.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Ako si ja takto čítam príspevky, zisťujem, že čoraz viacej sa tu na Porade vyskytujú skupinky ľudí, ktoré majú buď krátke vedenie, alebo ich IQ je pod značkou min.
O čo vlastne ide?Niekto nahodí problém, 5-10 ľudí mu poskytne radu a návod a z dotyčného vyletí nelogická otázka, ktorá opäť odštartuje maratón.Pr.:Ako sa dostanem do routra?
V prehliadači zadáš 192.168.1.1 a si tam
Dobre, ale ako sa tam dostanem?
No čo si má potom človek myslieť o tom? Nepoviem, nie každý je IT technik, ale keď to zvládnu tu naše kočky, tak sa divím, že to niekedy "nezvládne" 18-20 ročný človek!A za ďalšie: poraďte......... a opäť kolotoč - ale aby dotyčný najskôr prehľadal možné odpovede nielen tu, ale aj inde - to NIE, rovno sem hodí otázku (a pre "istotu" aj 3x každých 5 minút) - a ja potom klikám na trojuholníky (arizona ma už pozná ako trojrohého klikača ).

Takíto ma vedia trochu (poriadne) nas**ť!
Takýchto tém je do bludu ...
Zadá otázku a pritom na gogľovi je toho plná prdel , šak niekto vyhľadá a dá na striebornom podnose ...viď príklad
http://www.porada.sk/t205915-nove-jadro.html

...a potom sa začne mudrovanie ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misoft Pozri príspevok
Ako si ja takto čítam príspevky, zisťujem, že čoraz viacej sa tu na Porade vyskytujú skupinky ľudí, ktoré majú buď krátke vedenie, alebo ich IQ je pod značkou min.
O čo vlastne ide?Niekto nahodí problém, 5-10 ľudí mu poskytne radu a návod a z dotyčného vyletí nelogická otázka, ktorá opäť odštartuje maratón.Pr.:Ako sa dostanem do routra?
V prehliadači zadáš 192.168.1.1 a si tam
Dobre, ale ako sa tam dostanem?
No čo si má potom človek myslieť o tom? Nepoviem, nie každý je IT technik, ale keď to zvládnu tu naše kočky, tak sa divím, že to niekedy "nezvládne" 18-20 ročný človek!A za ďalšie: poraďte......... a opäť kolotoč - ale aby dotyčný najskôr prehľadal možné odpovede nielen tu, ale aj inde - to NIE, rovno sem hodí otázku (a pre "istotu" aj 3x každých 5 minút) - a ja potom klikám na trojuholníky (arizona ma už pozná ako trojrohého klikača ).

Takíto ma vedia trochu (poriadne) nas**ť!
Mno, sú tu všelijaké masky a postihy- najlepšie je keď niekto niekomu poradí a ten mu dá za to neužitočné...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
lujza.j Pozri príspevok
tlak mám asi 200/300 volá mi decko...ona po robote nenaštartovala......kolega ju musel káblami , jej sa nevypína ventilátor....a ten vybil batériu....vrrrrrr...volám mojemu Milankovi....nedvíha...ved nedela.....zas volá decko....že už doma a ventilátor točí...ona ráno nenaštartuje.....hovorím, jej kde sú tí jej pri.ebaní kamoši...ona nemá komu...tak ja zase Milankovi....Mili dvihol, treba odpojiť ventilátor, ok idem dole hlava pod kapotu+baterka....ale nedarí sa.....dlhé nechty.....volám Milimu, že vytiahni poistku...musela som urvať veko poistkovej skriny-nechty...poistka vybratá.....ventilátor netočí.... a moje decko si spokojne v aute sedelo a .ebalo sa s mobilom......už ho mám zabiť teraz

fuj strašne som nas.atá
..

..nejeduj sa, mojík...máš aspoň jednu istotu pri tvojom decku, že nezomrieš od nudy!...ako ani ja pri mojich hadoch!...
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať