Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
..

..ja sa ani nesnažím to pochopiť...aby jeden vysoký cirkevný hodnostár,ako sokol, mal takúto tvár-to je hnus...však ten moderátor povedal (na čt2), že slovensko slúžilo ako práčka špinavých peňazí...tí malí ľudia, čo chodia do kostola nemajú ani paru o tom, ako žije cirkev, majú iné starosti a keď takáto špina vypláva na povrch, môžu byť akurát tak sklamaní...a čo je najhoršie, že teraz čoraz častejšie chodia do kostola takí, čo okolo viery nešli ani okolo, ako povedal Pán Bezák- pohár vody by ti nepodali a len preto, lebo je to "in"...

(a nepomýlila som sa,u mňa osobne je to Pán Bezák)
Ani sa nedivím komunistom že išli v päťdesiatych rokoch cirkvi po krku, ak robili export majetku do Vatikánu, a pracujúci mali pre nedostatok lístkový systém, paralela dnes učitelia nemajú, štát podporuje aj cirkevné školy ale finančný tok mimo republiku ide a do vlastných vrecák, keby sa aspoň mohli títo ženiť by bol dôvod že kradnú pre svoje deti.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

a posielam cerstvy vianocny hit
2 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mno, sú tu všelijaké masky a postihy- najlepšie je keď niekto niekomu poradí a ten mu dá za to neužitočné...
Tak ked mu radíš to,čo nechcel počuť?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

trisestri Pozri príspevok
a posielam cerstvy vianocny hit
Super!!!
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Za chválu Prazdroja
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mravecs Pozri príspevok
A pritom aké jennoduché :

Zoberiem kombinačky
odstrihnem káblik na ventilátor
a je to
To faaaakt......viem a?....si budem vyrabat robotu ne?......popripade zbytocne za nieco platit!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...otvorím face, že kuknem,čo novô a toť, aha!...

Hneď od rána, ako sa zobudíš, fluorid sodný v zubnej paste, chemické a modifikované potraviny. Nasadneš do auta na ropný pohon v roku 2012 (keď alternatívne zdroje existujú už desaťročia!), splašený sa ponáhľaš stihnúť cvakať kartu k novodobému otrokárovi. Po práci jak zbitý pes na nákup do korporátneho obchodného reťazca, kde na teba číhajú samé navoňané a dofarbené zdochlinky, o ktorých nám tvrdia, aké sú zdravé, a pritom rakovina číha na každom rohu. Doma ešte zapneš krabicu na vymývanie mozgov, ktorá má pre teba nachystané myseľ obmedzujúce programy v podobe senzácií a negatívnych správ plných strachu a zrazu je koniec dňa. A ráno krysí závod zas a znova celý týždeň, až kým nepríde „víkendový opušťák“ a s ním spojené alkoholové opojenia, pri ktorých mnohí získavajú aspoň ilúziu slobody. A pomedzi to Systémovej oblude splácaš dane (čoskoro aj za kyslík), odvody, splátky, všetky možné aj nemožné poplatky, a mladí pritom vedia, že dôchodok ich už nečaká. Na podvodnom bankovom systéme (založenom na dlhu), ktorý nás všetkých drží za gule, sa zúčastňuje celý svet, a prežíva už len vďaka našej neinformovanosti.
:: Suvereno
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...a dám aj sem, chodí sem viac ľudí:

Prešovskí havkáči.


Mrazy sa nám blížia preto nezbúdajte na psíkov ktorým sa zídu staré veci ktoré už vy nepotrebujete !!!
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mravecs Pozri príspevok
Šak ak mu padne moja vetrovka, tak môžem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mravecs Pozri príspevok
Šak ak mu padne moja vetrovka, tak môžem.
včera som bol kupovať pre naše morčátko peletky a senko a bola tam predo mnou taká panička s takým kund.....om, chcela nejaké oblečenie pre neho- predavač jej ukázal asi 4 oblečiky anič sa jej nepáčilo- že všetko bolo nemoderné, krútila nosom celý čas...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Stanislav 1975 Pozri príspevok
včera som bol kupovať pre naše morčátko peletky a senko a bola tam predo mnou taká panička s takým kund.....om, chcela nejaké oblečenie pre neho- predavač jej ukázal asi 4 oblečiky anič sa jej nepáčilo- že všetko bolo nemoderné, krútila nosom celý čas...
Stanko, ak to bolo nemoderné, nepáčilo sa je, tak ako by potom reprezentovalo svoju paničku? Na to si nepomyslel? Tak jej dávam za pravdu, radše nech chúďatko mrzne, ako ísť von v niečom OUT.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

misoft Pozri príspevok
Ako si ja takto čítam príspevky, zisťujem, že čoraz viacej sa tu na Porade vyskytujú skupinky ľudí, ktoré majú buď krátke vedenie, alebo ich IQ je pod značkou min.
O čo vlastne ide?Niekto nahodí problém, 5-10 ľudí mu poskytne radu a návod a z dotyčného vyletí nelogická otázka, ktorá opäť odštartuje maratón.Pr.:Ako sa dostanem do routra?
V prehliadači zadáš 192.168.1.1 a si tam
Dobre, ale ako sa tam dostanem?
keď nevie ako cez 192.181. .... tak potom už len poradť odšroubovať 2-4 šrouby zospodu routra
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
mravecs Pozri príspevok
Šak ak mu padne moja vetrovka, tak môžem.
..

..neboj sa, žeby nepadla!..tá moja fetrofka, už asi 20-ročná, dobre padla pri prvom snehu kamarátovej vlčiačke, aj s konskou dekou vo flanelovej návlečke...a tá nevďačnica sivá, čapla mi zamazanými labkami rovno na plecia, lízanec som dostala rovno medzi oči a -blato si poobtierala aj o moje kostolné nochavice!....ak sa nebojíš, zanes do útulku, nepovedia, že nechcú!...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

neboli terazky pred sviatkami voľné letenky
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..

..no asi sa mu videlo jednoduchšie, ako sa odpratať na belize...
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Tu je celý včerajší dokument ČT Arcibiskup s lidskou tváří

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=uhE0wrCVUVI
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

srska Pozri príspevok
keď nevie ako cez 192.181. .... tak potom už len poradť odšroubovať 2-4 šrouby zospodu routra
No chlapci, ja som teda konečne pochopila, že ide o prehliadač počítača, myslela som, nie nemyslela som, som občas blondína, aj IT analfabet, tak som zadala, a nič, nepripojilo ma, ale našla som debatu, kde je aj toto:
Tak router mava nejaku ip adresu (vychodziu, ak si ju nezmenis), napr. 192.168.1.1, alebo 192.168.2.1 ..... ak sa neda pripojit, je mozne, ze ho niekto hackol a zmenil meno a heslo, cize tvrdy reset na vyrobne nastavenia (nejake tlacitko vzadu, alebo pichnutie do dierky ihlou resetovacej) a potom zistit v navode vychodziu ip adresu a prihlasit sa pomocou vychodzich udajov (najcastejsie admin a admin) a potom vsetko nanovo nastavit (zabezpecenie routera - zmenit prihlasovacie udaje) a nastavenie siete ...
No a zas viem viac. Takže nabudúce napíš presne, pre nás menej chápavých.
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kvaka Pozri príspevok
No chlapci, ja som teda konečne pochopila, že ide o prehliadač počítača, myslela som, nie nemyslela som, som občas blondína, aj IT analfabet, tak som zadala, a nič, nepripojilo ma, ale našla som debatu, kde je aj toto:
Tak router mava nejaku ip adresu (vychodziu, ak si ju nezmenis), napr. 192.168.1.1, alebo 192.168.2.1 ..... ak sa neda pripojit, je mozne, ze ho niekto hackol a zmenil meno a heslo, cize tvrdy reset na vyrobne nastavenia (nejake tlacitko vzadu, alebo pichnutie do dierky ihlou resetovacej) a potom zistit v navode vychodziu ip adresu a prihlasit sa pomocou vychodzich udajov (najcastejsie admin a admin) a potom vsetko nanovo nastavit (zabezpecenie routera - zmenit prihlasovacie udaje) a nastavenie siete ...
No a zas viem viac. Takže nabudúce napíš presne, pre nás menej chápavých.
..

..notybrďo, ty si aká múdra!..mne robilo problém toto aj len prečítať, ne to ešte aj vyskúšať...ale kludne priznám málochápavosť!..
0 0
robin1 robin1

robin1 je offline (nepripojený) robin1

Po dnešnom školení (posledná bodka) o odvodoch od 2013 asi zložím funkciu účtovníka a idem pestovať jablká, alebo robiť masérku, alebo pedikérku alebo idem upratovať domácnosti. Tento štát zlyhal v kontrolnej činnosti a preto tu máme tento masaker v odvodoch a daniach. A on zas bude iba hovno robiť a čakať, kým mu neplníme ten nenažraný gágor. Je mi z toho všetkého zle, lebo na nepoctivých chytrákov doplácame my, poctiví. Moje myslenie sa teraz začína zameriavať, ako tejto čiernej diere nedať ani cent. Ani to, čo sme doteraz bez rozmýšľania platili. A vložím do toho všetko moje úsilie, vzdelanie a vedomosti. Ak pohorím, jeden bytík upracem za 30-40€ nadrevo :-)
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať