Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
A keď je to také jedovaté, tak im to treba poslať naspäť a nie tu spaľovať a zamorovať krajinu.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
Písalo sa tam aj o neškodných, len mali falšované orig značky, trebalo by poodstrihoať, a kto? Vieš, aká je to babračka? A keď to obtrháš, tak aj tak už budú vhodné do pece ale to by si mohli aj tí koneční spotrebitelia - teda chudáci, ne? Tí by rovno na seba hádzali - srali by na nejaké "značky" Plus, prečo by sa mali uskromňovať tí čo robia, keď na druhej strane prebytky sa vyhadzujú. Inak celý ten humbuk s tými obrázkami je len marketingový ťah. My sme sa to učili na mgt fakulte ešče dáávno.

A keď je to také jedovaté, tak im to treba poslať naspäť a nie tu spaľovať a zamorovať krajinu. Teplota spaľovania - 1200-1600°C - spáli väčšinu gebuzín.
Žeby?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
ta ked im to je babračka, ta naj behaju hole, abo naj sebe sami ušiju.
a naklady na spaľovane? ja znam. dakto zarobi a ostatne še poskladaju zos daňoch. tam poslac nazad na naklady štatu skadze prišli a zarobeli by sme ešče na tom, aľe my ne! šak sme slovaci ta nam ntreba, ešče na druhe dobrovoľne!! doplacame. idz aj ty už, bo to taka ekonomika na každym kroku, že by jeden odpadnul.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ta ti dobra ďabľica!

ta ked im to je babračka, ta naj behaju hole, abo naj sebe sami ušiju. pravda na 1000000%
a naklady na spaľovane? cena plynu + cena nafty do motorikoch + platy policajtoch ja znam. dakto zarobi a ostatne še poskladaju zos daňoch. i tak to z daňe pujdze tam poslac nazad na naklady štatu ňe ňe ňe - na nakladi šikmookich skadze prišli a zarobeli by sme ešče na tom, aľe my ne! šak sme slovaci ta nam ntreba, ešče na druhe dobrovoľne!! doplacame. šak sme bars bohate, i totim grekom davame idz aj ty už, bo to taka ekonomika na každym kroku, že by jeden odpadnul. a ja še furt skušal dzvihnuc a dachto na mňe spadnul - a to tota ekonomika
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Brat mi posiela srandy, ale toto bola taká, že som mu musel odpovedať :

kua

čo už nevymyslia za hovadinu

pozrel som si kalendár 2013 a našiel som hneď 7 mesiacov kde sú za sebou 3 dni, čo majú v mesiaci 5x 3 dni (za sebou)
kua nebude to nejaká pravidelnosť, keď to má každý 31dňový mesiacsssss ?????????? - ma napadlo

A v januári 2014 je to zrovna 5 x So,Ne ,Po

Ma potešilo, že nemusím čakať 824 rokov

a kebyže december, tak odhadujem už v r. 2018 alebo 2019 - - nechce sa mi rátať prestupný rok
kalendár  .jpg.jpg  
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

sialenec zabijal deti http://www.aktuality.sk/clanok/21955...atane-14-deti/
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
aký múdry. Lenže zemiaky vybrané v septembri neošetrené proti klíčeniu nepredáš, potom nerieš keď nepoznáš vlahové a teplotné pomery, prečo je každý múdry a dokáže radiť inému, to vieš poľnohospodár nie je to čo keď zatrasiem čerešňou s padne na zem to tak vznikajú dobrí radcovia. Proletariát pakáž lenivá nie a nie pracovať. ani za penízky. Len mi je ľúto že budem musieť do jeho lenivých rúk strkať dôchodok za nič nerobenie.
dakedy aj zemiaky sme pestovali,aj svine chovali-samozrejme v inych podmienkach- takze z visne som nespadol,terajsie pomery nepoznam,len my je luto mrhanim potravinami, v casoch ked su ludia co hladuju a dalej azda chces tvrdit ze vsetky ceny u nas su v poriadku? /zemiaky v dobrej kvalite za 50 centov ano,ale urcite nie klobasa za 18 eur-kilo klobasy stoji pomaly celodennu priemernu mzdu,alebo kilo masti za trojhodinovu mzdu/
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
dakedy aj zemiaky sme pestovali,aj svine chovali-samozrejme v inych podmienkach- takze z visne som nespadol,terajsie pomery nepoznam,len my je luto mrhanim potravinami, v casoch ked su ludia co hladuju a dalej azda chces tvrdit ze vsetky ceny u nas su v poriadku? /zemiaky v dobrej kvalite za 50 centov ano,ale urcite nie klobasa za 18 eur-kilo klobasy stoji pomaly celodennu priemernu mzdu,alebo kilo masti za trojhodinovu mzdu/
...nepoznáš ?....neblázni - neverím .......

Šak svine chováme a ešte ako ....že aké majú " tie " svine teraz podmienky .....
Akurát smola , že z nich klobásy nebudú a šmalec tiež nepustia ....
Tož zaujímavé ...žerú jak naposledy a nič !
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
...nepoznáš ?....neblázni - neverím .......

Šak svine chováme a ešte ako ....že aké majú " tie " svine teraz podmienky .....
Akurát smola , že z nich klobásy nebudú a šmalec tiež nepustia ....
Tož zaujímavé ...žerú jak naposledy a nič !
joj ta toty tak nenazrane ze nas vyzeru aj z chlievom a este aj ten vyzraty chliev zadlzia na 100 rokov a take klobasy im na cherbet a ta mast z nich ma hodnotu nie 6 evri ale mozno aj 6 mil euri-to najdrahsie svine planety,mozno za to ze tolko hnoja a ze su najrychlejsi,najspolahlivejsi a najvetsi hnojici spomedzi vsetkych zivych tvorov.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pavol54 Pozri príspevok
ukážka nie je ekvivalentná. autor mal poukázať v oboch prípadoch na rodičov, tých čo len ležia v tieni a z dlhej chvíle robia deti a tých obchodných hrabošov ako na pravej strane. tie deti za to nemôžu že nejaký novinár z toho chce vytrieskať humanistické cítenie. Možno ani deti tých bezhlavo nakupujúcich nechcú až tak veľa. netvrdím že to nemôže byť záber s nejakého hladomoru alebo vojnového konfliktu.

Tak co myslel autor netusim, ja nie som autorom.Pre mna ma ta fotografia, ci fotomontaz velku vypovednu hodnotu v tom zmysle, ze NIEKTO ma potrebu mat plne kosiky v markete a nema nikdy dost a niekomu staci sa najest...a je jedno, akej farby ti ludia su, Kazdy si vylozi a pochopi fotografiu ako chce, pritom bol tam aj text na vysvetlenie. Nie je to ziadost o dotovanie charity!! Ak by som tuto snimku objavila v marci, posuniem ju vtedy, pre mna ma vyzarovanie.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Kto je diplomat?
Diplomat je ten, kto vás dokáže poslať do pekla tak, že sa ešte tešíte na ten výlet

klasika
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Dobré ráno, dievčence a chlapci, tu sú mňamky + kafe + čaj = raňajky.
Prajem Vám pohodový adventný víkend a v ktorých končinách sa ukazuje počasie naprd (ako u nás na dolnákoch), tak aspoň "slunce v duši"

5 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

ivuliatko Pozri príspevok
Dobré ráno, dievčence a chlapci, tu sú mňamky + kafe + čaj = raňajky.
Prajem Vám pohodový adventný víkend a v ktorých končinách sa ukazuje počasie naprd (ako u nás na dolnákoch), tak aspoň "slunce v duši"

Milá kolegyňa je advent takže suchý chlieb čaj
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
Milá kolegyňa je advent takže suchý chlieb čaj
Milá kolegyňa mňa sa toto netýka, tak dakujéééém...idem nato
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pavol54 Pozri príspevok
Milá kolegyňa je advent takže suchý chlieb čaj
Nejaké to máš pomýlené s obdobím pred Veľkou nocou, tam je odporúčaný pôst.
http://www.webnoviny.sk/slovensko/v-...31-clanok.html
Advent je úplne niečo iné:
http://spravy.pravda.sk/v-nedelu-sa-..._sk_domace_p70
http://sk.wikipedia.org/wiki/Advent
2 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

u mňa vonku "krásny" čas - prší
aj ten kúštik snehu čo bol, sa stráca

a v Nórsku nadávajú, stále sneh padá a nestíhajú odmetať
no holt, nám ľuďom nikto nevyhovie
Naposledy upravil Ivana Š : 15.12.12 at 11:32
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

postehol som ze dajak narasta zaujem poliakov o podnikanie u nas,hlavne obchody.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

terezamaria Pozri príspevok
Nejaké to máš pomýlené s obdobím pred Veľkou nocou, tam je odporúčaný pôst.
http://www.webnoviny.sk/slovensko/v-...31-clanok.html
Advent je úplne niečo iné:
http://spravy.pravda.sk/v-nedelu-sa-..._sk_domace_p70
http://sk.wikipedia.org/wiki/Advent
hlavne že si tam capila článok z pravdy ale si ho nečítala. Inak ja som proti tvrdému pôstu ale aj proti prežieraniu
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pavol54 Pozri príspevok
hlavne že si tam capila článok z pravdy ale si ho nečítala. Inak ja som proti tvrdému pôstu ale aj proti prežieraniu
Máš veľmi správny názor, čo sa týka pôstu. Stredná cesta - zlatá cesta. Nebudem sa s Tebou prekárať, aj to je podstatou adventu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať