Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Kvaka Pozri príspevok
Dnes som išla od kaderníčky a okolo mňa eskorta 7 policajných húkajúcich áut, z toho jedno modré (ako dodávka). Záťah na niekoho?
V dodavke určite kuklači....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
V dodavke určite kuklači....
Som si myslela.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Kvaka Pozri príspevok
Dnes som išla od kaderníčky a okolo mňa eskorta 7 policajných húkajúcich áut, z toho jedno modré (ako dodávka). Záťah na niekoho?
Možno niekoho prevážali na proces. Sú pozatváraní kade tade po Slovensku, takto ich na súdy prevážajú.
Sedem áut a ešte majú aj prednosť... dobrý komfort...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

AlaNR Pozri príspevok
Možno niekoho prevážali na proces. Sú pozatváraní kade tade po Slovensku, takto ich na súdy prevážajú.
Sedem áut a ešte majú aj prednosť... dobrý komfort...
Možno ich prepravovali na súd. Vtedy je prísna ostraha.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Kvaka Pozri príspevok
Dnes som išla od kaderníčky a okolo mňa eskorta 7 policajných húkajúcich áut, z toho jedno modré (ako dodávka). Záťah na niekoho?
Takto sa prepravujú aj euráčiky... Keď sa zavádzalo euro, húkali nám takéto eskorty pod oknami každú chvíľu. A nielen modré dodávky, ale aj kamióny peňazí...
Alebo to boli vianočné platy pre policajtov... tak si ich dobre strážili...
Naposledy upravil Oliwa : 14.12.12 at 10:20
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Oliwa Pozri príspevok
Takto sa prepravujú aj euráčiky... Keď sa zavádzalo euro, húkali nám takéto eskorty pod oknami každú chvíľu. A nielen modré dodávky, ale aj kamióny peňazí...
Alebo to boli vianočné platy pre policajtov... tak si ich dobre strážili...
Prevoz penazi sa stale robi s takym hukotom........platy polišov už davno povinne na účty..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

este ani Vianoce nie su uz som unaveny,znechuteny a zosviatkovany-cely december to hustia atmosferov sviatkov-tu trhy a jarmoky,vianocne piesne v radiach,vianocne reklamy vsade,min od 15 decembra problem niekde nieco vybavit tel.alebo emailom,lebo pani uradnici a ponektori podnikatelia uz maju ,,sviatocny rezim,, a rozbehne sa to zase az dakety 8 januara./ako som vsimol nasi pani poslanci mali tam ozdobeny stromcek min.od 10 decembra,sice pre nich pomaly kazdy den Vianoce podla titulu pesnicky od Lojza,aspon co sa prijmov tyka./
Dakedy sme atmosferu sviatkov vnimali tak najskor 1-2 dni pred Stedrym dnom a este aj ten bol doobedu formalne pracovny,aj ked sa vacsinou iba pilo a potom sme si ich mohli pnohodnotne vychutnat.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
V dodavke určite kuklači....
alebo že by peniaze? ale nechám sa poučiť
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Kvaka Pozri príspevok
Dnes som išla od kaderníčky a okolo mňa eskorta 7 policajných húkajúcich áut, z toho jedno modré (ako dodávka). Záťah na niekoho?
Sudca išiel na obed a takto dával plebsu najavo,že na to má!!
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

obhajujem slovenskych farmarov a oni niektoy nevedia co od dobroty-domaca mast 6 eur za kg,slanina 14 eur za kg,klobasa 18 eur za kg-ze vraj z mangalice,pricom tato je z tych sort najmenej narocna na chov./zere travu,zbytky zeleniny,zemiaky atd/
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1 Pozri príspevok
Pavol, skoda, ze si sa nezameral aj na tu druhu polovicu obrazka....

Obrazok mal vyjadrit nieco uplne ine, ako sa chytas... niekto potrebuje plne kosiky z marketu a niekomu staci podat kusok jedla. je to o POTREBACh, nie o vykecavani o 3. svete....
ukážka nie je ekvivalentná. autor mal poukázať v oboch prípadoch na rodičov, tých čo len ležia v tieni a z dlhej chvíle robia deti a tých obchodných hrabošov ako na pravej strane. tie deti za to nemôžu že nejaký novinár z toho chce vytrieskať humanistické cítenie. Možno ani deti tých bezhlavo nakupujúcich nechcú až tak veľa. netvrdím že to nemôže byť záber s nejakého hladomoru alebo vojnového konfliktu.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
obhajujem slovenskych farmarov a oni niektoy nevedia co od dobroty-domaca mast 6 eur za kg,slanina 14 eur za kg,klobasa 18 eur za kg-ze vraj z mangalice,pricom tato je z tych sort najmenej narocna na chov./zere travu,zbytky zeleniny,zemiaky atd/
všetky ošípané sa kŕmili vždy rastlinnou stravou. mohol si prísť na zemiaky si nazbierať predtým kým som minulý týždeň hektár zaoral ale aj to sú náklady
na 1 kg mäsa treba približne 5 kg jadrových krmív, a približne trikrát toľko iných (zemiakov, repy a pod) ale bez kukurice masť nebude
Naposledy upravil pavol54 : 14.12.12 at 13:10
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Počúvam v rádiu že tí Nemci sú učenliví, čo sa všetko od nás po revolúcii naučili veď sme ich vynášali ako vzor čestnosti a poctivosti neúplatnosti či to je čerstvý podvod v dojčebank alebo v potravinách a v iných sférach, alebo že by to bolo inak?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pavol54 Pozri príspevok
všetky ošípané sa kŕmili vždy rastlinnou stravou. mohol si prísť na zemiaky si nazbierať predtým kým som minulý týždeň hektár zaoral ale aj to sú náklady
na 1 kg mäsa treba približne 5 kg jadrových krmív, a približne trikrát toľko iných (zemiakov, repy a pod) ale bez kukurice masť nebude
neskoda zaoravat zemiaky?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
neskoda zaoravat zemiaky?
Do Vianoc musí byť pôda pooraná aby si oddýchla a pripravila sa na jarnú sejbu. To len neporiadny pestovateľ nepoorie ale keď máš záujem o mrazené tak prosím kúp si dynamit alebo si vyrob amatol a vpred ukážem ti plochu.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
prečítaj si toto a potom porozmýšľaj, že na koho treba apelovať

http://krimi.noviny.sk/cierna-kronik...alovniach.html

alaya1 Pozri príspevok
Pavol, skoda, ze si sa nezameral aj na tu druhu polovicu obrazka....

Obrazok mal vyjadrit nieco uplne ine, ako sa chytas... niekto potrebuje plne kosiky z marketu a niekomu staci podat kusok jedla. je to o POTREBACh, nie o vykecavani o 3. svete....
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

trisestri Pozri príspevok
neskoda zaoravat zemiaky?
vsak si mal v septembri vyorat a popredat,ci azda nie si ten farmar z reality sou co im ich dal pozbiearat na zaciatku novembra? /nova moda vypestovat a zaorat?/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

bettylou
prečítaj si toto a potom porozmýšľaj, že na koho treba apelovať

http://krimi.noviny.sk/cierna-kronik...alovniach.html
No kočka, nie je všetko zlato, čo sa trbliece. Ony totiž tie handry "Made in China" - v m,nohých prípadoch ani nevieš, z čoho sú vyrobené a čím napustené.
Takže buď odovzdať charite a vedome nejakého nešťastníka postupne "popraviť", alebo to radšej spáliť.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

trisestri Pozri príspevok
vsak si mal v septembri vyorat a popredat,ci azda nie si ten farmar z reality sou co im ich dal pozbiearat na zaciatku novembra? /nova moda vypestovat a zaorat?/
aký múdry. Lenže zemiaky vybrané v septembri neošetrené proti klíčeniu nepredáš, potom nerieš keď nepoznáš vlahové a teplotné pomery, prečo je každý múdry a dokáže radiť inému, to vieš poľnohospodár nie je to čo keď zatrasiem čerešňou s padne na zem to tak vznikajú dobrí radcovia. Proletariát pakáž lenivá nie a nie pracovať. ani za penízky. Len mi je ľúto že budem musieť do jeho lenivých rúk strkať dôchodok za nič nerobenie.
Naposledy upravil pavol54 : 14.12.12 at 16:14
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
misoft Pozri príspevok
No kočka, nie je všetko zlato, čo sa trbliece. Ony totiž tie handry "Made in China" - v m,nohých prípadoch ani nevieš, z čoho sú vyrobené a čím napustené.
Takže buď odovzdať charite a vedome nejakého nešťastníka postupne "popraviť", alebo to radšej spáliť.
Písalo sa tam aj o neškodných, len mali falšované orig značky, trebalo by poodstrihoať, ale to by si mohli aj tí koneční spotrebitelia - teda chudáci, ne? Plus, prečo by sa mali uskromňovať tí čo robia, keď na druhej strane prebytky sa vyhadzujú. Inak celý ten humbuk s tými obrázkami je len marketingový ťah. My sme sa to učili na mgt fakulte ešče dáávno.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať