Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Takže v nedelu o 10 hod. idem k Andrejovi Bičanovi na casting do 5 proti 5- ešte mi chýba skalp v STV, Markízu aj Joj-ku som už olúpil v súťažiach, skalp STV mi ešte chýba...
..

....no, sprostý nie si, takže verím, že sa prebiješ až pred kamery a potom daj vedieť, kedy budeš v telke, aby sme ti mohli držať palčáky...a môžeš mi aj zakývať, možno sa ten tvoj sen otočí na lepšie...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Rozmyslam, akou farbou vyzdobim vianocny stromcek. Je biely, nakolko zelenu neznasam v ziadnej forme.
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

farebne
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Darina1234 Pozri príspevok
farebne
Asi tak, dakujem, ale bez zelenej.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

alaya1 Pozri príspevok
Asi tak, dakujem, ale bez zelenej.
nasiel sa zaujemca o stromcek?
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
to alaya1: Rozmyslam, akou farbou vyzdobim vianocny stromcek. Je biely, nakolko zelenu neznasam v ziadnej forme.

zlatou, alebo zlatočiernou. prípadne broskyňovou (nie vodkou)
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Vhodny obrazok pre vianocnymi sviatkami- na premyslanie.
1 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
alaya1 Pozri príspevok
Vhodny obrazok pre vianocnymi sviatkami- na premyslanie.
Taká farba sa ti na stromček určite nehodí, aj keď tam nie je veľa zelenej. Ale budúci rok môžeš našetriť na letenku, vziať so sebou ten tvoj biely farebne ozdobený stromček a čo ešte uznáš za vhodné a ísť ich tam pozrieť. Alebo hneď na jar. veď oni sa potešia aj mimo vianoc.
Naposledy upravil bettylou : 13.12.12 at 21:53
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

bettylou Pozri príspevok
Taká farba sa ti na stromček určite nehodí, aj keď tam nie je veľa zelenej. Ale budúci rok môžeš našetriť na letenku, vziať so sebou ten tvoj biely farebne ozdobený stromček a čo ešte uznáš za vhodné a ísť ich tam pozrieť. Alebo hneď na jar. veď oni sa potešia aj mimo vianoc.

http://www.porada.sk/t172603-ozeliem...p-mesacne.html
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

pepsikova Pozri príspevok
...šlohnuté z face...len tak, pre úsmev...


Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně.
Můžete mi někdo poradit?

ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace!
Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0,ale narazili na více problémů, než v původním systému.
Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí.
Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé.
Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 6.4

akurát servisné náklady sú vyššie a nedajbože, že po upgrade z verzie p1 na p2 alebo p3 sa spustí podprogram deti
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ráno vám a krásny piatok prajem...posielam kaficu aj čajík, aj čukor, ak by niekto chcel...chlebík a maslom a šuntou nepošlem, lebo pokial som upratala, šarkan sa nadelil, a pekne pri počítači si ho vychutnal...svynajennapažravá, lebo on nemá vo svojej miske čo chrúmať!...a nevadí mu any, že kreslo otočím tak, aby nevyskočil,drgne do neho a otočí sa mu aj samo!...achjaj!..no nevadí, pozbieram aspoň kôrky, čo zostali na zemi...(ešteže kávu nepije)

...a úsmev vám prajem, na celý deň!...
2 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja



... Bohdalka ...
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater


Príde Gašparovič do potravín a šepká: Chleba, krájaný, ale celý, jeden kus myslím, a možno, že spolu aj viac kusov celého, ale krájaného, a že je dobre, keď je tu tá možnosť, mať vždy celý, aj keď len kúsok, dokonca celý národ môže, že aj keď možno nie všetci, tak niekto určite, aspoň na polovicu myslím, niekto viac alebo menej a som rád, možno aj viacerí, že môžem ja, a to nielen ja, ale všetci, ktorí môžu, tak spolu mať aj jeden aj dva kusy, pretože minimálne dve štvrtiny chleba to je celá polovica, aj keď len krájaná, ani nie veľká, ani nie malá, ale celá, a to je dobre si myslím.
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1 Pozri príspevok
Vhodny obrazok pre vianocnymi sviatkami- na premyslanie.
je to len o chudobe alebo aj o lenivosti sa živiť sám a svoju rodinu? chcelo by to nahliadnuť pozadia a súvislostí a stačí sa zľutovať potom nad obyvateľmi známej družstevnej ulice presnejšie susedov Dobrovodského
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Pavol, skoda, ze si sa nezameral aj na tu druhu polovicu obrazka....

Obrazok mal vyjadrit nieco uplne ine, ako sa chytas... niekto potrebuje plne kosiky z marketu a niekomu staci podat kusok jedla. je to o POTREBACh, nie o vykecavani o 3. svete....
Naposledy upravil alaya1 : 14.12.12 at 07:58 Dôvod: dopl.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Je to v tomto dnešnom svete spravodlivosť- Cinkota odsúdený a Sokol, čo by mal byť v žalári zavretý niekde pod zemou 100 metrov( najlepšie v Špilbergu ) si behá po slobode, chamraď...

​Otec Bezák- navždy náš arcibiskup...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dnes som išla od kaderníčky a okolo mňa eskorta 7 policajných húkajúcich áut, z toho jedno modré (ako dodávka). Záťah na niekoho?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kvaka Pozri príspevok
Dnes som išla od kaderníčky a okolo mňa eskorta 7 policajných húkajúcich áut, z toho jedno modré (ako dodávka). Záťah na niekoho?
Ja vždy ked takéto niečo ide okolo mňa, tak sa radšej schovám rýchlo niekam za kríky-človek nikdy nevie...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja vždy ked takéto niečo ide okolo mňa, tak sa radšej schovám rýchlo niekam za kríky-človek nikdy nevie...
To ja keď pracujem pri Ilave a bývam v Dubnici (tam je tiež nápravný ústav) tak, u nás kríky vyrúbali, aby sme sa nemali kam schovať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať