Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

pepsikova Pozri príspevok
..no ja fakt teda, k polviagrovým drepom ani nemám čo...kydy nemusím a zatiaľ ma tu ešte nikto neobvinil, že pod*ebávam...to mi stačí...

...a úroveň súkromných rozhovorov tiež nemusím...
Ej, asi som Ťa naštvala....nechcela som...robila som si srandu.....nemôžem za to, že keď sa Vy dvaja začnete podpichovať.....začne mi byť lepšie na duši....či.....pochopila som špatne?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Dneska je deň boja za slobodu a demokraciu ,

a ako vidím samé staré štruktury z minulosti si tu dávaju stretko, v tejto téme a nerušene klabosia...

to sme dopadli...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Indeed Pozri príspevok
Dneska je deň boja za slobodu a demokraciu ,

a ako vidím samé staré štruktury z minulosti si tu dávaju stretko, v tejto téme a nerušene klabosia...

to sme dopadli...
..

..ale Indy!..a čo si čakal?..ohňostroj?..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Indeed
a ako vidím samé staré štruktury z minulosti si tu dávaju stretko, v tejto téme a nerušene klabosia...
Keď len klábosia, je to v pohode, horšie, keby sa vrátili tieto "štruktúry":
stalin.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko tu a krásnu nedeľu vám prajem...posielam kaficu najvoňavejšiu, aj čajík,aj cukor a nejaké raňajky k tomu...vonku fajn, trošku prš,ale nič moc to zas neny...
...asi tak..no..
3 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Kukuk Pepsi, sme tu len my dve, nebudeme sa tu báť? Vďaka za krásne ráno a voňavú kávu.
Budem si tu hovieť na hovníku, piť kávu a čakať či sa nevrátia komančovia....... to by bolo dačo!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dobré ránko, hubík...neboj, my sa tu báť nemusíme...a na komančoch bola jedna dobrá vec-každý musel robiť, tak to by som pristala, aby sa vrátilo...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

pepsikova Pozri príspevok
...dobré ránko, hubík...neboj, my sa tu báť nemusíme...a na komančoch bola jedna dobrá vec-každý musel robiť, tak to by som pristala, aby sa vrátilo...
omyl vážená, nemusel každý robiť, ale každý musel byť zamestnaný
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
pavol54 Pozri príspevok
omyl vážená, nemusel každý robiť, ale každý musel byť zamestnaný
..

...a to je aký rozdiel?..zamestnanie, alebo robota...chodiť sa tam muselo...a čo sa tam robilo, to dnes už- fakt nie je podstatné..
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Bré ránko vospolok,

vďaka za čajík, nedeľná debata ako vyšitá.....no mne sa páči....aspoň si oddýchnem....takže pekne pokračujte a ja sa budem bavkať čítaním.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsikova Pozri príspevok
..

...a to je aký rozdiel?..zamestnanie, alebo robota...chodiť sa tam muselo...a čo sa tam robilo, to dnes už- fakt nie je podstatné..
nie je....150 hnusných ksichtov tiež chodí iba do roboty a ešte sa falošne tvária koľko toho pre nás robia....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..Vieroč, tu neni o čom...lebo múdry pochopil na prvý šup, ako som to myslela..a nemúdry bude len vrtkať... škoda vysvetlovať....

...k čítaniu ti posielam horúci slivkovo-orechový koláč...fčul som ho vybrala z trúby...alebo z rúry,ak by niekto zas...a fajn oddychovú nedeľu ti prajem..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pepsi dakujem za koláčik vonia aj do BA inak je tu hnusno ako na jeseň....teda nie že by tu bolo inokedy inak....
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dobrý deň vám, letím na chalupu, tam bude teda kosa, ale mačiatka čakajú. Suseda ich tiež kŕmi, ale nakúpila som cez internet kopec granuliek proplaniek pre mamu aj cicúšky malé, uvidím, či im bude chutiť.
4 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

to pride babka na okresny urad a pozdravi ,,cest praci sudruhovia,,
,,ale babka teraz sa tak nezdravi,doba sa uz davno zmenila,,
,,doba mozno hej,ale ludia vo funkciach nie,, babka na to

nuz vyrocie a stare struktury ako vrta Indy-vyrocie coho,toho ze nakoniec perestrojka prebehla cez ukradnutu revoluciu a taky co kradli a robili svinstva za komunistov,teraz ich robia a kradnu vo velkom.a ze prezleceny udavaci,sudruhovia a ich decka prisli k moci a majetkom za asistencie amikov a ich spojencov,zase raz dakto predal. http://www.sme.sk/c/6601146/filozof-...eskoncila.html
Naposledy upravil trisestri : 18.11.12 at 11:08
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

potešilo už včera.....že mám konečne teplé stupačky v spálni...neviem ako sa to stalo..... ale už som rezignovala, aby som sa doťahovala s "exemplárom" ktorý býva na najvyššom poschodí mojej vykurovacej sústavy.....
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
PRAKTICKÁ BÁJKA DO ŽIVOTA:

Malý vtáčik letel v zime na juh. Bola taká zima, že vtáčik premrzol a spadol uprostred poľa. Ako tam tak ležal, išla okolo krava a vykadila sa priamo na neho. Ako tam vtáčik v hovne ležal, začal si uvedomovať, že ho príjemne hreje a od radosti si začal pospevovať.
Začula ho mačka a zisťovala, odkiaľ sa spev ozýva. Išla za zvukom a v hovne zbadala vtáčika. Vybrala ho a zožrala.
Manažérske poučenie:
1) nie každý, kto sa na teba vyserie, je tvoj nepriateľ.
2) nie každý, kto ťa zo sračky vytiahne, je tvoj priateľ.
3) keď už ti je dobre a teplo, aspoň drž hubu.


1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

toto čo už tu je za kaviareň......
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

mňáááám......
http://automix.atlas.sk/modely/80409...ka-cez-465-kmh
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

keby niekto na PrimaLove......

jeden s mojich obľúbených
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať