Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Melnick Pozri príspevok
Moja dcéra platila na Martinengovej ulici za väčší byt menej , ako platila druhá dcéra za oveľa menší v RBK .
Vodu máme najdrahšiu na Slovensku , hoci vyviera pomaly na každom rohu .
keby mal každý druhý v ba studňu aj tu by bola vodárenská voda drahšia
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
a to ani v BA nie vsetko drahsie ako na vychode-napr energie a voda su lacnejsie ako aj naklady na byvanie,samozrejme okrem prenajmu-napr my mame platby za byvanie, vodu, vykurovanie 170 eur 3 izbak,v BA v porovnatelnych parametroch od 80-130 eur./druzstevny byt/
k vykurovaniu: ja mám teraz o 15:12 v byte 23,5 stupňov a od včera od 22:00 nejde žiaden radiátor a necítim potrebu prepnúť termostat na automatiku aby bol byt vykurovaný
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
k vykurovaniu: ja mám teraz o 15:12 v byte 23,5 stupňov a od včera od 22:00 nejde žiaden radiátor a necítim potrebu prepnúť termostat na automatiku aby bol byt vykurovaný
predpokladam ze nebyvas v rohovom byte nad nezateplenymi pivnicami na 1 poschodi-vypinam kurenie kedy ako sa da a ide to pod 23 stupnov-za komunistov to bolo jedno, keby platili tieto pomery pre uctovania tepla,tak by som bojoval minimalne o byt na 2 poschodi.
nikde nepisem ze mate vsetko zadarmo,to mozu mat len podaktory z jedneho etnika.
mate tam vacsiu konkurenciu,lepsi trh prace,lepsie obraty-takze su to objektivne parametre na lepsiu zivotnu uroven-na vychod nedorazil kapital a investicie a este aj tych par je v ohrozeni ako napr.zeleziarne,takze smola a duplovana lebo mlady a sikovny stade utekaju,co je pochopitelne.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
predpokladam ze nebyvas v rohovom byte nad nezateplenymi pivnicami na 1 poschodi-vypinam kurenie kedy ako sa da a ide to pod 23 stupnov-za komunistov to bolo jedno, keby platili tieto pomery pre uctovania tepla,tak by som bojoval minimalne o byt na 2 poschodi.
nikde nepisem ze mate vsetko zadarmo,to mozu mat len podaktory z jedneho etnika.
mate tam vacsiu konkurenciu,lepsi trh prace,lepsie obraty-takze su to objektivne parametre na lepsiu zivotnu uroven-na vychod nedorazil kapital a investicie a este aj tych par je v ohrozeni ako napr.zeleziarne,takze smola a duplovana lebo mlady a sikovny stade utekaju,co je pochopitelne.
bývam v rohovom byte juh - západ na 1. poschodí nad nevykurovaným nebytovým priestorom
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
bývam v rohovom byte juh - západ na 1. poschodí nad nevykurovaným nebytovým priestorom
ta vidis este aj slnka mate viacej ako my a vidis aj tak ta taky 3 izbak nevyjde na 170 eur mesacne./mimo plynu a elektriny/
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

trisestri Pozri príspevok
ta vidis este aj slnka mate viacej ako my a vidis aj tak ta taky 3 izbak nevyjde na 170 eur mesacne./mimo plynu a elektriny/
máme 2-izbák 57m2 mesačne 110 eur a plyn nepotrebujeme
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

žeby KOKA? (komédia, kabaret) http://ekonomika.sme.sk/c/6603474/jo...televiziu.html
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

srska Pozri príspevok
máme 2-izbák 57m2 mesačne 110 eur a plyn nepotrebujeme
To si na tom dobre - ako som už písala dvojizbák mesačne 161+plyn+elektrina+kablofka+net
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

willma Pozri príspevok
To si na tom dobre - ako som už písala dvojizbák mesačne 161+plyn+elektrina+kablofka+net
to je dosť
110 + 40 elektrina + 23 internet = 173 eur , tv cez satelit zatiaľ zadarmo
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

srska Pozri príspevok
aj tu sa treba obracať, keď chce človek prežiť
Vladko.......ja tiež tu v zapadákove nesedím so založenými rukami, ale makám.....
a ceny si videl (
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
Vladko.......ja tiež tu v zapadákove nesedím so založenými rukami, ale makám.....
a ceny si videl (
veď ja si nemyslím, že v strede a na východe ľudia robia menej. ja len konštatujem, že v ba treba tiež makať ak chceš slušne žiť. doprava autom tiež niečo stojí - to keby som mal všade po klientoch chodiť s mhd, tak robím aj v noci
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

srska Pozri príspevok
veď ja si nemyslím, že v strede a na východe ľudia robia menej. ja len konštatujem, že v ba treba tiež makať ak chceš slušne žiť. doprava autom tiež niečo stojí - to keby som mal všade po klientoch chodiť s mhd, tak robím aj v noci
na severanky a južanky si zabudol......
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Mila123 Pozri príspevok
na severanky a južanky si zabudol......
beriem to v globále a berte to tak, že ja tiež pochádzam z východu, aj keď som odtiaľ odišiel v 1970 a vraciam sa tam 1 - 2x ročne. viem ako sa tam ťažko žilo aj vtedy a ani teraz to tam nie je jednoduché.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska Pozri príspevok
máme 2-izbák 57m2 mesačne 110 eur a plyn nepotrebujeme
ja 4izb/78m2/...250e+el.+plyn+rtv.......+ kabl.-internet+pes
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j Pozri príspevok
ja 4izb/78m2/...250e+el.+plyn+rtv.......+ kabl.-internet+pes
prečo tak veľa? okná netesnia? nejaká vysoká spotreba energií ???
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

srska Pozri príspevok
máme 2-izbák 57m2 mesačne 110 eur a plyn nepotrebujeme
nevymenime?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123 Pozri príspevok
prečo tak veľa? okná netesnia? nejaká vysoká spotreba energií ???
sme zateplený, okná plastové.....elektriku mám cca.30e, prečo tak veľa? neviem asi záloha za vodu...moj "pán bytný" si robieval plaváreň...vrrr pre tromi rokmi ani toto nestačilo 330e sme mali nedoplatok ostatné dva roky už po 500e preplatok, ale to šetrím na kúrení...a pán bytný je het....tak neviem. zo všetkým je to cca.330e mesačne....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Pred 19-tou nejaký "expert" u nás v baráku sa hrabal v spoločnej elektrine - výsledok - vyrazil istič - nešlo osvetlenie schodiska a ani internet (máme "skrinku" napájanú - switch) - a ten čo má kľúče od rozvodnice, ako naschvál, doma nebol. Takže sme boli po tme - tie schody hľadať očami sa nedalo, jedine nohou .
Na moje potešenie - kľúčiar prišiel (alebo ho zavolali) a šťuk - ide.

Ale tomu "expertovi" by so rákoskou po paľčokoch nakládol (i moja 3/4 - bo nemohla "konverzovať" po svojej línii)
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

lujza.j Pozri príspevok
sme zateplený, okná plastové.....elektriku mám cca.30e, prečo tak veľa? neviem asi záloha za vodu...moj "pán bytný" si robieval plaváreň...vrrr pre tromi rokmi ani toto nestačilo 330e sme mali nedoplatok ostatné dva roky už po 500e preplatok, ale to šetrím na kúrení...a pán bytný je het....tak neviem. zo všetkým je to cca.330e mesačne....
Nemáte v tom splátku úveru na zateplenie?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
trisestri Pozri príspevok
ta vidis este aj slnka mate viacej ako my a vidis aj tak ta taky 3 izbak nevyjde na 170 eur mesacne./mimo plynu a elektriny/
..

..mňa v mojej zapadnutej kotline vyjde trojizbák 181€, plus elektrina, plyn, internet , magio 101€...kto sa sťažuje?..(vlani som mala preplatok 256e na kúrení a hádveó...(a len za to, že som škrtila, mi znížili zo 189 na 181..a had nie je doma, tak -1osoba
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať