Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

bettylou Pozri príspevok
Sme včeras boli s juniorom v saune, bolo suprovo. Po ceste domov zaspal v aute a dnu som ho vniesla na rukách. Povyzliekaný v pyžamku otvorí oči a hukne - mamina ešte jesť.
No čo sa čuduješ, veď ísť spať hladný nie je veľmi zdravé.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

bettylou Pozri príspevok
Sme včeras boli s juniorom v saune, bolo suprovo. Po ceste domov zaspal v aute a dnu som ho vniesla na rukách. Povyzliekaný v pyžamku otvorí oči a hukne - mamina ešte jesť.
a čo si mu dala? šaninu?
(vysvetlenie to naša Betka tak volá slaninu, rozprávať vie krásne, r ako vyšité - ale slanina je proste šanina
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

http://sportky.topky.sk/c/99643/odch...bohatu-karieru


​Martinka Moravcová- za všetko ďakujeme !!!
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Ivana Š Pozri príspevok
už som si myslela, že nikto kafu nedá -
ja som ráno decá odprevadila do školy, pustila Armagedon, štrikujem a čakám kto alebo čo príde skôr
či koniec sveta, Bruce Willis alebo hladné deti s otázkou - som doma, čo máme jesť?
Ivanka a ide to podľa toho návodu? Dúfam, že áno

A Bruce už ide, teraz utekal okolo
Sa mi ho nepodarilo zastaviť, ale má šťastie chlapec, keby sa mi dostal do pazúrov, tak kľudne aj koniec sveta by mohol byť
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

AlaNR Pozri príspevok
Ivanka a ide to podľa toho návodu? Dúfam, že áno

A Bruce už ide, teraz utekal okolo
Sa mi ho nepodarilo zastaviť, ale má šťastie chlapec, keby sa mi dostal do pazúrov, tak kľudne aj koniec sveta by mohol byť
No hen na nu...jaka dračica...
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

pepsikova Pozri príspevok
...no a keďže sme sa všetci dnes ráno pekne zobudili a zistili sme, že predbežný program konca sveta, ktorý začína tuším o siedmej, je v sklze, tak si môžeme dať kaficu...a aj čajík posielam, dnes aj s medom, Macke a Vieroč, ktorá sa ,dúfam, zregenerovala, oddýchla si a tak aj sem kukne očkom,aspoň pre snehovú pusinku ku čaju...
...no a keďže ste si tuším fšetci brali dovolenku, aby ste si vychutnali ten koniec sveta- nakoniec, fšak to neny každý deň- tak pekne nôžky na stôl, kaficu a -a na cigu na balkán!...
..krásny deň vám dnes...
Ja nie som na dovolenke

ale na balkone som už bol párkrát
(aj kavik bol)
( Oskar sa usmieva - - skúste aj vy )
2 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes sa u nás dvere nezatvárajú.. Obchodní zástupcovia nosia poďakovania..(čítaj fľaštičky..), no dá sa mi pracovať?..
3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
a čo si mu dala? šaninu?
(vysvetlenie to naša Betka tak volá slaninu, rozprávať vie krásne, r ako vyšité - ale slanina je proste šanina
..

...šanina je proste šanina!..aj moj had, (33) ročný), mi včera večer hovorí,štefánia, kuki von, hmla je ako šlanyna!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Žabinka Pozri príspevok
Dnes sa u nás dvere nezatvárajú.. Obchodní zástupcovia nosia poďakovania..(čítaj fľaštičky..), no dá sa mi pracovať?..
..

..nyje, z žiadnom prípade ty nepracuj!..len nech pekne donesú, fšak majú za čo!..a lakomosť je hriech, chapeš, nyje?..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...nyšť sa nedeje, tak si tuším idem urobiť stromček, nech mám aspoň dájaké vzrúšo dnes!...milujem farebné stromčekové svetielka...
2 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

U nás v robote sa zjavil vo dverách urastený mládenec v kroji - ľanové galoty, opasok vybíjaný, plátenná košeľa, na hlave širák - ako keby zablúdil rovno zo salaša. Aj som chvíľu zapochybovala, koľkého je, žeby predčasní koledníci...? Nuž sa ho pýtam, reku, čo nám priniesol - či dobrú novinu. A on že, ako pre koho, lebo priniesol - faktúru...

Oproti v obchodnom centre má ich firma vianočný stánok s ľudovými remeslami - tak si odtiaľ odbehol... Lebo takto ustrojeného obchodného zástupcu som teda u nás ešte nevidela...
4 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
Ivana Š Pozri príspevok
a čo si mu dala? šaninu?
(vysvetlenie to naša Betka tak volá slaninu, rozprávať vie krásne, r ako vyšité - ale slanina je proste šanina
ne, kapustnicu vega a špagety - aha maš pravdu, boli so šaninu a syrom..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

v Trnave maj dobre unikatne pivo-Sessler
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Žabinka Pozri príspevok
Dnes sa u nás dvere nezatvárajú.. Obchodní zástupcovia nosia poďakovania..(čítaj fľaštičky..), no dá sa mi pracovať?..
Veď stačí preberať (nemusíš kontrolovať kvalitu obsahu každej )
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

zknihy Pozri príspevok
Veď stačí preberať (nemusíš kontrolovať kvalitu obsahu každej )
Veď preberám, preberám.. Len neviem, čo bude večer.. so mnou..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...nyšť sa nedeje, tak si tuším idem urobiť stromček, nech mám aspoň dájaké vzrúšo dnes!...milujem farebné stromčekové svetielka...
Asi sa len u nás nič nedeje, pozri čo sa robí vo svete
http://www.topky.sk/cl/1000667/13349...as-este-jeden-
A vyzerá to tak, že ozaj budem musieť splatiť tú moju pôžičku
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Žabinka Pozri príspevok
Dnes sa u nás dvere nezatvárajú.. Obchodní zástupcovia nosia poďakovania..(čítaj fľaštičky..), no dá sa mi pracovať?..
a môjmu len pohľadnice podajú ná ta to čo? my sme asi od macochy
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

wagner Pozri príspevok
Asi sa len u nás nič nedeje, pozri čo sa robí vo svete
http://www.topky.sk/cl/1000667/13349...as-este-jeden-
A vyzerá to tak, že ozaj budem musieť splatiť tú moju pôžičku
neviem kto za akym ucelom rozputal tuto hysteriu,ale na tomto je pekne vidiet ze vplyv medii na vymyvanie mozgov je obrovsky a ze sirenie takych sprav je nebezpecne pre labilnejsie povahy-samovrazdy,rabovanie v Argentine,pobodanie deti v Cine to je len vrchol vsetkych tych hluposti ktore sposobilo masove celosvetove vymyvanie mozgov-len neviem kto a za akym ucelom rozputal toto sialenstvo-lebo avizovanych koncov sveta bolo mnoho ale asi nikdy to nebolo tak sustavne,dlhodobo,celosvetovo a masivne propagovane.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ivana Š Pozri príspevok
a môjmu len pohľadnice podajú ná ta to čo? my sme asi od macochy
Však veď príď, čo ja s tým všetkým..
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

Žabinka Pozri príspevok
Však veď príď, čo ja s tým všetkým..
jednoduche-zabal a zasli my ich.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať