Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

1Dara Pozri príspevok
ja pozeram Bruca Výlisa na Jojke ...
ked starý Wyliš, je pre mňa jak starý Segal...nejako mi tam už nepasuje ako kdysi...ani jeden ani druhý.....herci ktorí si vytvorili určitý image pre určité role a teraz ked starnú nejako pre nich nič - moc nie je......ale inak nie je čo kukať v tv
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

lujza.j Pozri príspevok
ked starý Wyliš, je pre mňa jak starý Segal...nejako mi tam už nepasuje ako kdysi...ani jeden ani druhý.....herci ktorí si vytvorili určitý image pre určité role a teraz ked starnú nejako pre nich nič - moc nie je......ale inak nie je čo kukať v tv
Bruce moze hrat aj kocura v cizmach ... proste je to moja srdcovka
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

lujza.j Pozri príspevok
najprv musím niekoho s tým lasom uloviť...chápeš né ved tak sa to teraz robí....
ale ty mas smolu-mas dobru vychovu a zasady a nemas ani laso,ani lovec nie si
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

trisestri Pozri príspevok
ale ty mas smolu-mas dobru vychovu a zasady a nemas ani laso,ani lovec nie si
si ma odhalil
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

dávam kafu rannú dnes ja aj čajík medovkový
a čerstvé rožky - (akého ja mám dobrého suseda išiel do obchodu - že či donesie aj mne - no odmietnite takú ponuku )
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j Pozri príspevok
http://auto.idnes.cz/foto.aspx?r=aut...c_LLOR8458.jpg

krásny interiér, krásny volant, celé krásne....hmmmm
že by na prevoz prepraviek so zeleninou, nie je tam málo miesta?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
dávam kafu rannú dnes ja aj čajík medovkový
a čerstvé rožky - (akého ja mám dobrého suseda išiel do obchodu - že či donesie aj mne - no odmietnite takú ponuku )
..

..dobré ránko Iví, aj všetci...beriem kafu aj frišký rožtek!...stihla som už umyť suterén a tak do obchodu ešte nyje!...a dobrého suseda si treba považovať!...(nerodia sa každý deň...
...vonku hmla ako slanina, šarkan kuká telku a je mu jedno, čo tam je...fajn deň vám prajem...
5 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Veronika - šanina sa hovorí a pavol - nebúchal, len som ho vystihla, že ide a pekne poprosila
a potom mi aj kávičku uvaril aj raňajky som dostala

pre vysvetlenie ak by tu niekto hľadal niečo hriešne - je to rodina - bratranec - a bývame v dvojdome
3 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..dobré ránko Iví, aj všetci...beriem kafu aj frišký rožtek!...stihla som už umyť suterén a tak do obchodu ešte nyje!...a dobrého suseda si treba považovať!...(nerodia sa každý deň...
...vonku hmla ako slanina, šarkan kuká telku a je mu jedno, čo tam je...fajn deň vám prajem...

Dobré ránko vám všetkým, včera som ešte o pol jednej trieskala do klábosnice, Ivka so mnou a teraz totok??? Ráno správy o pol šiestej, na porade o pol siedmej, dievča, kedy Ty spíš?? A o susedoch by som vedela romááááány porozprávať.
Mne tak maximálne donesie hrable... do chrbta...

No a dnes nám znovu vypálili zmrzlinový stánok... dali si námahu vybúrať dieru a tade vliezli... nonsens....

Pekný deň!
1 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Ivana Š Pozri príspevok
Veronika - šanina sa hovorí a pavol - nebúchal, len som ho vystihla, že ide a pekne poprosila
a potom mi aj kávičku uvaril aj raňajky som dostala

pre vysvetlenie ak by tu niekto hľadal niečo hriešne - je to rodina - bratranec - a bývame v dvojdome
..

..no šak šanina!..to je jasné...(to len keby náhodou hneď ráno dakto so zalepenými očami išiel kafu hladať, nech nemá hneď stavy, že čo to zase vonku je!..chapeš, nyje?..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ivana Š Pozri príspevok
dávam kafu rannú dnes ja aj čajík medovkový
a čerstvé rožky - (akého ja mám dobrého suseda išiel do obchodu - že či donesie aj mne - no odmietnite takú ponuku )
Nechcem rýpať, ale s tým susedom je to celé nejaké podozrivé...
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Stanko, sused je bratranec, žánná zápletka dneska nebude
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..no fuha!..vonku sa cez tú šaninu derie slnko!.krutý boj, som zvedavá, kto vyhrá!..držím slnku!...
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
akože sedím v kacelárii a zima mi je? Zasa je asi nejako prestavené kúrenie... Milujem, keď s tým furt baštrngujú...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..notybrďo, išla som na moju najmilšiu obrázkovú stránku po dáky obrážťok a antivirák mi nahlásil, vraj "padaj het,je tam pliaga"!....tak som vypadla,skúsila z tej istej stránky inú sekciu obrázkov a tam to isté!...no škoda, už tam nepôjdem...a tak krásne tam bolo...čo už!...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
AlaNR Pozri príspevok
akože sedím v kacelárii a zima mi je? Zasa je asi nejako prestavené kúrenie... Milujem, keď s tým furt baštrngujú...
..

..pošlem ti rum do čajíka a teplofúkač na nôžky...alebo kašli na to a choď domenko, nebudeš hádam robiť v zime..!...
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT



Dominikáni predajú univerzite časť pozemkov pre košickú botanickú záhradu. Stratí vraj len tie, ktoré nutne nepotrebuje.


KOŠICE. Rehoľný rád dominikánov predá Univerzite Pavla Jozefa Šafárika (UPJŠ) niektoré svoje pozemky v areáli košickej botanickej záhrady, ktoré sú nevyhnutné pre jej chod. Časť ale bude musieť záhrada opustiť a cirkev ich predá záujemcom o bytovú výstavbu.
-------------------------
To fakt nám už nič netreba? Tá botanická záhrada je nádherná.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
pepsikova Pozri príspevok
..

..pošlem ti rum do čajíka a teplofúkač na nôžky...alebo kašli na to a choď domenko, nebudeš hádam robiť v zime..!...
By som si "zarobila" pokutu za nepodanú DPHčku...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
Veronika - šanina sa hovorí a pavol - nebúchal, len som ho vystihla, že ide a pekne poprosila
a potom mi aj kávičku uvaril aj raňajky som dostala

pre vysvetlenie ak by tu niekto hľadal niečo hriešne - je to rodina - bratranec - a bývame v dvojdome
Môže byť, však to poteší ak niekto službičku spraví. S bratrancom som si spomenul na jeden príbeh u nás na ulici. Pred asi 30 rokmi nebolo bežné aby frajer býval u dievčaťa. Chodila jedna na VŠ do Bratislavy a potom prichádzala domov(vlakom) s mládencom. Každému že vraj bratranec z Bratislavy nakoniec aj bábo na ceste a rýchla svadba pochopiteľne za "bratranca". Ale to už bolo jedno len vtedy tie zvedavé babky a tetušky "niečím nakŕmiť" . To len tak pre odľahčenie
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

AlaNR Pozri príspevok
Dobré ránko vám všetkým, včera som ešte o pol jednej trieskala do klábosnice, Ivka so mnou a teraz totok??? Ráno správy o pol šiestej, na porade o pol siedmej, dievča, kedy Ty spíš?? A o susedoch by som vedela romááááány porozprávať.
Mne tak maximálne donesie hrable... do chrbta...

No a dnes nám znovu vypálili zmrzlinový stánok... dali si námahu vybúrať dieru a tade vliezli... nonsens....

Pekný deň!
čo Nitra nechce zaostávať tam ešte nemajú klub ľadových medveďov, čo potrebovali trénovať, alebo vari prišli inuiti spoza polárneho kruhu a teplo im bolo?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať