Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
šak bonzni župu - nech víme a opýtame aké vianočné odmeny si nadelili
Šak si daj župan a choď za županom ... možno sa Ti zadarí vybaviť...
Inak nepozerali ste včera starých Bakalárov - Janžurku s Kopeckým? Tiež sa vybrali na návštevu k šéfovi v županoch - akože "jak Vy k my, tak my k Vy" ... Akurát že ostatní boli nahodení do gala...
1 0
csillag3112 csillag3112

csillag3112 je offline (nepripojený) csillag3112

Som ucitel, ucitel jazdy na koni, a malujem obrazy. Milujem kvety a hlavne anjelske truby ktore aj pestujem. ...viac
srska Pozri príspevok
šak bonzni župu - nech víme a opýtame aké vianočné odmeny si nadelili
Srska vazne nad tym rozmyslam !!!!!!!!!!!!! Lebo uz mam toho dost !!!!!!!!
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale jedine od Jelínka, a.s., Vizovice- ostatné sú všetko patoky...,také Henessy sa može schovať a Jim Bim-a vylievam do záchoda...
Samnajsamlepšia bola kedysi :
bio = z vlastnej záhrady , vlastnoručne som triedil VŠETKY slivky, čo išli do suda
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Stanislav 1975 Pozri príspevok
čo sa týka KaMil-a, myslím že by sa malo zabudnúť na to, bolo a normálne legálne ho prijať pod jedným stálym nickom a nech fičí- však už je slušný, nevypisuje červené kone cez pol obrazovky a aj mentálne je prínosom pre poradu, rozumu má dosť a čo sa týka vedomostí je určite jeden z najlepších na porade-takže si myslím, že treba uzavrieť túto kapitolu, zabudnúť na staré veci a normálne ho prijať...a hotovo...
To ako , aby som si zas robil nového nicka ???????????

Šak aj čuleky som prijatý .
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

csillag3112 Pozri príspevok
Tak som sa dnes tak rozculila ako uz davno nie. Ze ucitelia dostavaju peniaze nacas ? Ja som dodnes nedostala ani cent a ani vyplatu vidiet nebudem do Vianoc a ani po. Mam to vraj vysvetlit svojmu 5 rocnemu dietatu tak, ( ktore mimochodom samozrejme veri ze Jezisko chodi naozaj ) ze pojdeme na nakup darcekov po Vianociach. Takze tak zupy vyplacaju nase peniaze !!!!!!!
Mne sa zdalo, že som minulý týždeň počul, že ( z tých veľkých a protichodných želaní) Ježiško abdikoval !!!!
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

1Dara Pozri príspevok
Ja som prvy krat isla na opravny z predmetu Financie a mena (EU BA - Doc. Beňová - nezabudnem!) ... dovolila som si ist prva v poradi na skusku, lebo v robote som mala nejaku poradu a tak som sa ponahlala ... a napriek tomu, že test pred ustnou som urobila za 1, ma vyhodila zo skusky. Na opravaku (mimochodom znova test za 1) sa ma opytala "Vy ste boli prva na skuske, ze? ... no dnes to bude za 3"

No a este jeden opravak som mala ... ale to sme mali vsetci dialkari co sme v dany den boli na skuske


PS: Matiku za 3 som si dala hned na prvykrat zapisat ... aj ked ma pan Doc. Rovder prehovaral, ze nech dojdem na opravny
To meno mi je nejaké povedoméééééééééé
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

1Dara Pozri príspevok
Ja som prvy krat isla na opravny z predmetu Financie a mena (EU BA - Doc. Beňová - nezabudnem!) ... dovolila som si ist prva v poradi na skusku, lebo v robote som mala nejaku poradu a tak som sa ponahlala ... a napriek tomu, že test pred ustnou som urobila za 1, ma vyhodila zo skusky. Na opravaku (mimochodom znova test za 1) sa ma opytala "Vy ste boli prva na skuske, ze? ... no dnes to bude za 3"

No a este jeden opravak som mala ... ale to sme mali vsetci dialkari co sme v dany den boli na skuske


PS: Matiku za 3 som si dala hned na prvykrat zapisat ... aj ked ma pan Doc. Rovder prehovaral, ze nech dojdem na opravny
no, mne pán cambeľ tiež pripomenul, že aj keď je to za 2 ale ste tu tretíkrát my diaľkari sme to mali ťažké - ale zas na 2 dni na každú skúšku sme mali §
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

skoro20 Pozri príspevok
šak Kamila, pod tým predsa fičíš aj tak
(Kamila) - To je príliš ženské

Na FB mám tuším moju variantu : MilKa

PS
A Ka Mil je asi ešte prítomní (ako zoombie ) - idem pozrieť do zoznamu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

zknihy Pozri príspevok
(Kamila) - To je príliš ženské

Na FB mám tuším moju variantu : MilKa

PS
A Ka Mil je asi ešte prítomní (ako zoombie ) - idem pozrieť do zoznamu
Kamila od Kamil som myslela, nevykrúcaj sa. Aj tak si všetkým čitateľný. Preč so zombíkmi, s nickmi od výmyslu sveta, robíš zo seba len pajáca.(prepáč, ale nedalo mi) Tie zmeny nickov, pripadá mi to schizofrenické.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Šak si daj župan a choď za županom ... možno sa Ti zadarí vybaviť...
Inak nepozerali ste včera starých Bakalárov - Janžurku s Kopeckým? Tiež sa vybrali na návštevu k šéfovi v županoch - akože "jak Vy k my, tak my k Vy" ... Akurát že ostatní boli nahodení do gala...
oliwka, ver mi, že ja s tým nemám problém sa opýtať - stačí cez telefón (niekedy)
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

srska Pozri príspevok
no, mne pán cambeľ tiež pripomenul, že aj keď je to za 2 ale ste tu tretíkrát my diaľkari sme to mali ťažké - ale zas na 2 dni na každú skúšku sme mali §
tak to ja som si dovolenku cerpala ... prve 3 roky ... bo stary velitel nesuhlasil s vyslanim na studium ... ved naco by vojakovi bola civilna skola
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

srska Pozri príspevok
oliwka, ver mi, že ja s tým nemám problém sa opýtať - stačí cez telefón (niekedy)
Srska, to nie Teba som posielala v župane za županom , ale tú nešťastnú materu Csilag, čo nemá dať čo chúďaťu dieťaťu pod stromček...
Ale dík za pobavenie...!
Teba som citovala, lebo som s Tebou súhlasila, že nech napíše tú župu, či skôr žumpu?
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Oliwa Pozri príspevok
Srska, to nie Teba som posielala v župane za županom , ale tú nešťastnú materu Csilag, čo nemá dať čo chúďaťu dieťaťu pod stromček...
Ale dík za pobavenie...!
Teba som citovala, lebo som s Tebou súhlasila, že nech napíše tú župu, či skôr žumpu?
odpoviem po IT-ťácky: sorry wolle error
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

pekne pred sviatkami idu dohodnut Pente kseft ktory zaplatime v cene elektriny,definitivne schvalenie zakona odlozili na Novy rok.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
pekne pred sviatkami idu dohodnut Pente kseft ktory zaplatime v cene elektriny,definitivne schvalenie zakona odlozili na Novy rok.

0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Tweety Pozri príspevok
Kamila od Kamil som myslela, nevykrúcaj sa. Aj tak si všetkým čitateľný. Preč so zombíkmi, s nickmi od výmyslu sveta, robíš zo seba len pajáca.(prepáč, ale nedalo mi) Tie zmeny nickov, pripadá mi to schizofrenické.
Vždy lepšie, ako keby tu boli samé učtárky .
0 0
zknihy zknihy

zknihy je offline (nepripojený) zknihy

Tweety Pozri príspevok
Kamila od Kamil som myslela, nevykrúcaj sa. Aj tak si všetkým čitateľný. Preč so zombíkmi, s nickmi od výmyslu sveta, robíš zo seba len pajáca.(prepáč, ale nedalo mi) Tie zmeny nickov, pripadá mi to schizofrenické.
To sa sťažuj inde = ja som nezačal porušovať Etiketu ani etiku .
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

srska Pozri príspevok
to je ozaj dobrá správa. pripomenula mi jednu z prvých skúšok na vazovovej z mat. analýzy - na 3x za 3
nebola to síce prvá ale veľmi dôležitá dôležitá - tzv. sito - v 3. r. chemické inžinierstvo - kto týmto prešiel, tak už bol skoroinžinier
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zknihy Pozri príspevok
To ako , aby som si zas robil nového nicka ???????????

Šak aj čuleky som prijatý .
inak, tolko nickov vymyslieť je fakt umenie, ja volakedy dávno za slobodna, som ich mal iba cca 150 na pokeci a nieje to lahké vymyslieť ich...-a to som proti tebe obyčajný amatér...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

To tu nikto nepodáva kaficu? Takže , kedže som ešte ani raz nepodával,tak premiérovo podávam dobrú, horúcu kaficu od Juliusa Meinla, nie Popradskú ...
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať