Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ajk& Ajk&

Ajk& je offline (nepripojený) Ajk&

PRVÁÁÁ!!!

Tak vám donesiem kávu:

ups ....!
Čo už, zvykajte si!
Naposledy upravil Ajk& : 24.11.12 at 05:23
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

bez vody?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
kukučka Pozri príspevok
bez vody?
..

..mašinku na takú kafu nech si dá každý svoju...

...a kedže kafa je už tu, tak len krásnu oddychovú sobotu vám prajem,,,sobotuuu-žiadnu robotuuu...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

bóžinku baby...to čakáte na mna
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

hlupost a arogancia mladych nema medze -vid citovany prispevok :::
,,,,,Vzdy mi velmi trha srdce ked vidim niekde stareho cloveka a je v dakej situacii ktoru uz skoro nezvlada, napr take vystupenie z tramvaje je nadludsky vykon a pod. Kurna ja to nechapem! Naco zbytocne predlzujeme zivot??? Farmaceuticke firmy si mastia vrecka, lebo kazdy stary clovek bere 18 druhov liekov a v ich najvacsom zaujme je taketo klienta co najdlhsie udrzat pri zivote.
Predlzovat aktivny stav cloveka, nie celokovo zivot, by bolo asi prilis...ludske. Preco sa ku situacii nepostavime tak ze to je proste priroda a neodideme vtedy ked mame? Mozno sa mylim a lieky uziva len velmi mala cast dochodcov...neviem, vychadzam len z mojho najblzsieho okolia.,,,,,,,
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
trisestri Pozri príspevok
zelam prijemnu zabavu,chutne jedla a dobru pijatiku.
dobre padne oddychnut od varenia,ale vsak inak by ta varenie malo bavit ked varis tak chutne ze slintam pri monitore.
Ďakujem za želanie povinné varenie ma veru nebaví... veď aj okná viem umývať veľmi kvalitne a pritom to nenávidím aj žehlenie mi ide super... bleee
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

ivuliatko Pozri príspevok
Ďakujem za želanie povinné varenie ma veru nebaví... veď aj okná viem umývať veľmi kvalitne a pritom to nenávidím aj žehlenie mi ide super... bleee
ja ze si uz chystas robu-vidis ja zehlit neviem a tiez ma nebavi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
trisestri Pozri príspevok
hlupost a arogancia mladych nema medze -vid citovany prispevok :::
,,,,,Vzdy mi velmi trha srdce ked vidim niekde stareho cloveka a je v dakej situacii ktoru uz skoro nezvlada, napr take vystupenie z tramvaje je nadludsky vykon a pod. Kurna ja to nechapem! Naco zbytocne predlzujeme zivot??? Farmaceuticke firmy si mastia vrecka, lebo kazdy stary clovek bere 18 druhov liekov a v ich najvacsom zaujme je taketo klienta co najdlhsie udrzat pri zivote.
Predlzovat aktivny stav cloveka, nie celokovo zivot, by bolo asi prilis...ludske. Preco sa ku situacii nepostavime tak ze to je proste priroda a neodideme vtedy ked mame? Mozno sa mylim a lieky uziva len velmi mala cast dochodcov...neviem, vychadzam len z mojho najblzsieho okolia.,,,,,,,

Sestra ...neboj ništ , šak slovenské porekadlá sú na všetko :

Nehovor hop , pokiaľ si nepreskočil ...
Dovtedy sa chodí po vodu , až sa ucho utrhne ..

Za mladi hrdo , na starosť tvrdo.
Za mladi nazbíjaj, na starosť užívaj.
Za mladi sa vozil, na starosť chodí pešo.
Za mladi zapracuj , na starosť budeš mať.

Dačo za dačo, zadarmo iba smrť.



Autorovi citácie posielam iba :

KtK , DtD ...
Pochopí neskôr , v starobe ...
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

No teraz by káva bodla, ale taká aspoň pollitrová biela ku večeri. Bola som pozdraviť krtkov a upratať krtince. Ktovie koľko ich je, už máme rozryté tri záhrady, márne ich posielam do štvrtej. Vadiť sa s nimi budem na jar, som zvedavá či mi zídu ľalie a tulipány.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

He - ja už chlipkám!
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ej, či by ma potešila dobrá slovenská z Popradu a k tomu pol metrová cigareta a šnicel ako hliníková lopata
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

fíha český slavík, pozerá niekto?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
fíha český slavík, pozerá niekto?
no teraz som prepla ako si....a čo bolo?
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

potom pozri z archívu, Daniel Landa zmenil meno a odišiel z muziky, prišiel sa len originálne porozprávať s novinármi, no a Gott druhý...
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka Pozri príspevok
potom pozri z archívu, Daniel Landa zmenil meno a odišiel z muziky, prišiel sa len originálne porozprávať s novinármi, no a Gott druhý...
http://kultura.idnes.cz/cesky-slavik...01330_hudba_ob
1 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
pmajap Pozri príspevok
Ej, či by ma potešila dobrá slovenská z Popradu a k tomu pol metrová cigareta a šnicel ako hliníková lopata
Taký tvrdý?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Myslím si, že na tie katastrofické scenáre by bolo lepšie si prečítať toto - že niečo sa síce skončí, ale koniec sveta nebude. http://magazin.atlas.sk/spektrum/21-...de/804171.html
1 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
V Nitre sa dnes, vlastne už včera, tak stretkovalo, že sa mi teraz ani spať nechce...
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ajk& Pozri príspevok
PRVÁÁÁ!!!

Tak vám donesiem kávu:

ups ....!
Čo už, zvykajte si!
...hm ...dnes nie ...

Nedonesiem NIČ ...ani vody nenalejem ....

Čo už , zvykajte si !
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať