Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

buchač Pozri príspevok
Kto má chuť na grécku mytológiu ( namiesto farmy , romantiky a ostatných hovadín ) - práve začína remake " Súboj Titanov " na Nove ...
vyzera to na nove spracovanie-videl som niekolkokrat stare spracovanie,celkom dobry mytologicky film.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Kto má chuť na grécku mytológiu ( namiesto farmy , romantiky a ostatných hovadín ) - práve začína remake " Súboj Titanov " na Nove ...
trisestri;2166428]vyzera to na nove spracovanie-videl som niekolkokrat stare spracovanie,celkom dobry mytologicky film.
...nevyzerá - JE ...

Remake - http://cs.wikipedia.org/wiki/Remake
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Potešil ma dnešný vydarený výlet na Tematín so super počasím a prekrásnymi farebnými stromami, načerpala som energiu - len dúfam, že dosť na to, aby sa mi neminula pri zajtrajšom šaškovaní pri hrncoch + žehličke a opravovaní 83 diktátov
6 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
Potešil ma dnešný vydarený výlet na Tematín so super počasím a prekrásnymi farebnými stromami, načerpala som energiu - len dúfam, že dosť na to, aby sa mi neminula pri zajtrajšom šaškovaní pri hrncoch + žehličke a opravovaní 83 diktátov
jejó tam som ako decko na peší výlet z pionierskeho tábora chodila....
kašli na žehlenie ja už nežehlím tie diktáty stačí aj budúcu hodinu...neé?
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
jejó tam som ako decko na peší výlet z pionierskeho tábora chodila....
kašli na žehlenie ja už nežehlím tie diktáty stačí aj budúcu hodinu...neé?
išli sme tam z Bezovca, kde boli kedysi tri pionierske tábory - STS, Chirana a Slovakofarma, prechádzali sme okolo bývalého PT Chirana - tie chaty vyzerali, že sú celkom zachovalé a stále sú na nich mená Cyril, Hana, Ivan, Róza, Adam a posledné dve na N a A nebolo vidno za stromami... taká nostalgia ma chytila

P. S.: vďaka za super rady
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
išli sme tam z Bezovca, kde boli kedysi tri pionierske tábory - STS, Chirana a Slovakofarma, prechádzali sme okolo bývalého PT Chirana - tie chaty vyzerali, že sú celkom zachovalé a stále sú na nich mená Cyril, Hana, Ivan, Róza, Adam a posledné dve na N a A nebolo vidno za stromami... taká nostalgia ma chytila

P. S.: vďaka za super rady
ja som do Lúky nad Váhom chodila, je tam v dedine taký kaštieľ...bolo tam vždy super....
1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
lujza.j Pozri príspevok
ja som do Lúky nad Váhom chodila, je tam v dedine taký kaštieľ...bolo tam vždy super....
tadiaľ sme šli z Tematína dolu - do Lúky n/Váhom, odtiaľ do Modrovky a z Modrovky busom do Piešťan, potom vlak do TT
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ivuliatko Pozri príspevok
tadiaľ sme šli z Tematína dolu - do Lúky n/Váhom, odtiaľ do Modrovky a z Modrovky busom do Piešťan, potom vlak do TT
http://www.slovenskehrady.sk/kastiel-luka
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Rýchlo som začal rozmýšľať kde ten Tematín je, v dobe mojej mladosti som bol na Kremenci potľapkal som si kameň, vyfotili sme sa pri ňom keď som prišiel do práce v pondelok tak som sa medzi rečou o tomto výlete zmienil, tak miestny rodák ani nevedel že tam niečo také je ani to nevedel že tam je trojný bod( hranica troch štátov) dnes sa tam nikto nedostane. alebo také náhody výlet do Košíc krátka odbočka na Herľany, všetko ľudoprázdne, zrazu čítam fixkou napísané na kartóne že gejzír bude za 15 minút no neposedíš chvíľu? bolo to úžasné vidieť. Napriek bláznincu v tej dobe sa našiel čas na takéto aktivity
2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Podobné sa stalo aj mne, na gympli som mala spolužiaka zo Smoleníc, kúštik od dediny je dolina Hlboča, na jar tam býva vodopád (keď sa topí sneh) a v skale je vysekaná malinká kaplnka so sochou Panny Márie - pekné miestečko na turistiku, nedávno som mu spomínala, že sme tadiaľ išli na výlet a on tiež ani netušil, že to tam je
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pavol54 Pozri príspevok
tak miestny rodák ani nevedel že tam niečo také je ani to nevedel
ivuliatko Pozri príspevok
on tiež ani netušil, že to tam je
...sú jedinci , pred ktorými si aj pes pomaly sadne ...lebo už vo svete pomaly všade boli , len v tej psej prdely ešte nie ...

Ale najbližšie okolie majú zasa oni v tej svojej .... žeby prdely ....???
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Ja mám taký malý test pre deti, pýtam sa na aké kopce sa pozeráš? Nevedia...Dospelí tak ešte Lomničák, ostatné nie a to ich vidia denno denne. Takéto krásne boli včera večer.
Tatry.jpg  
3 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

1Dara Pozri príspevok
tak ja uz pre istotu neberiem nezname cisla volajuce v case 1530-1730

ved prave ten cas ... to sa coskoro mozme asi dockat polnockych telefonatov
Ja zo zásady neberiem neuložené čísla.
Ale čakala som kuriéra, tak som zdvihla. Tomu sa nevyhnem. Pani predstavila firmu aj mesto, neskôr som pozrela, existuje, že krátky dotazník. Otázky v poradí: môj vek, počet ľudí v domácnosti, koľko mesačne prejeme, či uprednostňujeme slovenské výrobky a na záver bum - že či treba dávať Rómom, čo poberajú socdávky iba potraviny do ruky, peniaze nie.
Odpovedala som jej len preto, lebo si potrebujú brigádničky zarobiť.
Ale čo by ma zaujímalo, koľko dostávajú za prieskumy agentúry, čo to robia.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka Pozri príspevok
Ja mám taký malý test pre deti, pýtam sa na aké kopce sa pozeráš? Nevedia...Dospelí tak ešte Lomničák, ostatné nie a to ich vidia denno denne. Takéto krásne boli včera večer.
Z Kobyly pri dobrom počasí vidno Alpy, z Koliby Zobor.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

ivuliatko Pozri príspevok
Potešil ma dnešný vydarený výlet na Tematín so super počasím a prekrásnymi farebnými stromami, načerpala som energiu - len dúfam, že dosť na to, aby sa mi neminula pri zajtrajšom šaškovaní pri hrncoch + žehličke a opravovaní 83 diktátov
Keď sme chodievali vlakom okolo neho, tak rodičia zakaždým - Tematín. Nikdy sme tam ale neboli.
Bolo to dávno.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Ľudkovia, to som ešte nevidela: idem vám včera po lese na Záhorí s nožíkom v ruke, oči upreté pod nohami či neuvidím hnedú čiapočku (myslím na hríbovú, nie na oné ....) a v tom - tekvica! Normálne hokkaidó rastúce uprostred lesa.
To som ešte nevidela! To že je bordel v parlamente to viem, ale prečo sa po ňom opičí aj príroda?
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hubatá Pozri príspevok
Ľudkovia, to som ešte nevidela: idem vám včera po lese na Záhorí s nožíkom v ruke, oči upreté pod nohami či neuvidím hnedú čiapočku (myslím na hríbovú, nie na oné ....) a v tom - tekvica! Normálne hokkaidó rastúce uprostred lesa.
To som ešte nevidela! To že je bordel v parlamente to viem, ale prečo sa po ňom opičí aj príroda?
....to bolo len zablúdené semeno.....aj v parlamente sú zblúdení, alebo zhúlení
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft Pozri príspevok
No to by si sa čudovala! Dnes ma otravoval TV poskytovateľ (UPC) - vraj krátku anketku - zrušil som ich, nedávno volal mobilný operátor - ponuka paušálu, ja mám Easy, paušál nechcem, zrušil som ich, predtým o 23:00 nejaká spoločnosť na diagnózy chorôb, vraj číslo majú z verejného zoznamu a ja ho mám utajené, pred 10 dňami o 01:00 telefón 5 minút zúrivo zvonil - neznáme číslo - nechal som ho, poučili sa.
Stačí, aby človek uviedol svoje údaje kdekoľvek,v súťaži a pod., aj telefón, hocikde aj pri možnosti nevinnej výhry na pumpe, všetko sa predáva, adresy si agentúry preberajú. Verejný zoznam už nikoho nezaujíma.
Nočné telefonáty pokladám za omyly.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Zablúdené semeno chápem - to sa stane aj dobrému chlapovi....hehe.
Ale nechápem že hokkaidó vyrástlo v lesnej pôde. Skôr som čakala medveďa ako tekvicu. Na budúci týždeň si idem pre ďalšiu, lebo mala tam nachytanú ešte maličkú. Ak neprídu prízemné mrazy, tak by mohla dorásť a ja na nej zarobím: zavolám Jojku a ešte si spravím aj omáčku.
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

hubatá Pozri príspevok
Ľudkovia, to som ešte nevidela: idem vám včera po lese na Záhorí s nožíkom v ruke, oči upreté pod nohami či neuvidím hnedú čiapočku (myslím na hríbovú, nie na oné ....) a v tom - tekvica! Normálne hokkaidó rastúce uprostred lesa.
To som ešte nevidela! To že je bordel v parlamente to viem, ale prečo sa po ňom opičí aj príroda?
Božie dielo, alebo ľudská ruka. Ja už nejakú dobu premýšľam o niečom podobnom. Je to neďaleko nás, nikto tam nechodí, slnko svieti celý deň, chcem na kilometrovom úseku "rozsypať" napr. semená melónu. Ak bude dobrý rok, narastú. Alebo tekvice.
A bola tá tekvica v lese dozretá?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať