Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

benzin,este aj ekologicky zo vzduchu? http://zaujimavosti.net/veda-a-techn...oxid-uhlicity/
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ivana Š Pozri príspevok
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu
...lebo je debil.....

Ja nie som síce podnikateľ a predsa viem , že ako sa to má robiť ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu
kašli na neho...debil vždy ostane debilom.... nejeduj sa...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Ivana Š Pozri príspevok
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu
Veď mu povedz, že keď tak veľmi potrebuje zvýšiť náklady, tak mu môžeš zvýšiť cenu za účtovníctvo. A bude to mať legálne, bude spokojný a ty ešte viac
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

marjankaj Pozri príspevok
Veď mu povedz, že keď tak veľmi potrebuje zvýšiť náklady, tak mu môžeš zvýšiť cenu za účtovníctvo. A bude to mať legálne, bude spokojný a ty ešte viac
vidíš - dobrý nápad

už vidím ten jeho ksicht, keby som mu to navrhla
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ivana Š Pozri príspevok
prečo si tento jeden môj podnikateľ stále myslí, že si do výdavkov a odpočtu DPH môže dať všetko - ešte aj materiál na opravu dcérinho domu

už som mu to x-krát vysvetlila, že tam môžu ísť iba výdavky súvisiace s podnikaním a on nie a nie to pochopiť prosím toho, čo mu stojí na kábli, nech spraví tri kroky dopredu
ešte dobre že dph je len 20% do štvrku ťažko zoženiem štvormiestnu sumu najmä ak splatnosti nabiehajú až po 25. om. tak sa nediv že to chce znížiť
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Veru tieto blbé DPH ačky nemám ani trochu rada.Ty musíš zaplatiť a ked príde na vrátenie tak majú času a času.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100535/132844...-tvrdi-Kalinak bla, bla, bla......

nejak si neviem spomenúť, ako to bolo s cigošmi za komančov? tiež takto cicali .... a nič nedávali....
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
http://www.topky.sk/cl/100535/132844...-tvrdi-Kalinak bla, bla, bla......

nejak si neviem spomenúť, ako to bolo s cigošmi za komančov? tiež takto cicali .... a nič nedávali....
Vtedy bolo pracovať povinnosťou. Kto nepracoval bol stíhaný.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety Pozri príspevok
Vtedy bolo pracovať povinnosťou. Kto nepracoval bol stíhaný.
to viem...čiže to platilo aj pre nich....
hmmm....tak potom nič, toto potom nikdy inak nebude...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Tweety Pozri príspevok
Vtedy bolo pracovať povinnosťou. Kto nepracoval bol stíhaný.
Oni boli všetci v invalidnom dôchodku.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lujza.j Pozri príspevok
to viem...čiže to platilo aj pre nich....
hmmm....tak potom nič, toto potom nikdy inak nebude...
Pre každého, každý musel pracovať. Ak nepracoval, išiel ako príživník do cely.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
Čierna n/ Tisou ???...len jeden krk mám , jednu hlavu ...

Aj to v stávku položím , že sa bude jednať o cigánov ... či to dievča a či vrah ...
Hm ...teraz v správach dávajú ...
Hehe.....hlava na krku ostane ...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

nepotešilo - ten pri***ný klient
potešilo - že som stihla všetko čo som chcela - DPH aj výplaty
nepotešilo - mrazničku som musela rozmraziť, začala pípať, že má málo stupňov, namrazená bola statne - bo decko jedno skorosedemnástkové nevie zatvárať dvierka, bola tam posledná , na jed, na neuverenie, koľko ľadu vie mraznička od rána vyrobiť
aj včera dala prať - a čaká a čaká kedy doperie, lebo v pondelok si to chce obliecť, a stále nič, a stále nič
až som vošla do kúpeľne po toľkých ponosách a zistila som čo? no že síce naložila, ale práčku nezapla! - no nemať mňa, tak čaká do súdneho dňa
a neteší - zajtra po úradoch
2 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Ivana Š Pozri príspevok
nepotešilo - ten pri***ný klient
potešilo - že som stihla všetko čo som chcela - DPH aj výplaty
nepotešilo - mrazničku som musela rozmraziť, začala pípať, že má málo stupňov, namrazená bola statne - bo decko jedno skorosedemnástkové nevie zatvárať dvierka, bola tam posledná , na jed, na neuverenie, koľko ľadu vie mraznička od rána vyrobiť
aj včera dala prať - a čaká a čaká kedy doperie, lebo v pondelok si to chce obliecť, a stále nič, a stále nič
až som vošla do kúpeľne po toľkých ponosách a zistila som čo? no že síce naložila, ale práčku nezapla! - no nemať mňa, tak čaká do súdneho dňa
a neteší - zajtra po úradoch
poznám....moja dvadsať jednotka , v auguste som odmrazovala...dva týždne do zadu opäť, námrazy asi takto
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

tá odpora šimkovičová na markíze má tuším nové kozy....nezdá sa vám? teda nie že by to bolo dajako dôležité
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j Pozri príspevok
tá odpora šimkovičová na markíze má tuším nové kozy....nezdá sa vám? teda nie že by to bolo dajako dôležité
odpora?
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

buchač Pozri príspevok
Tebe treba vravieť ??????

...predsa klasika vo všetkých tých hyperoch ...

Jeden hľadá jak debo a tým pádom musí v podstate celú plochu pobehať ...
Ide o psychológiu voči zákazníkovi ako takému ... vždy sa nájde určité percento zákazníkov , čo kúpi niečo naviac , ako pôvodne plánoval...
hlavne v METRO .... tento mesiac už okolo 500 € .....
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

lujza.j Pozri príspevok
poznám....moja dvadsať jednotka , v auguste som odmrazovala...dva týždne do zadu opäť, námrazy asi takto
"ráno som si vyberala nanuk - dobre - predobedom - (bolo 11:30, po raňajkách!) a keďže som nechcela tie dvere zacapnúť (ako to má vo zvyku), aby ste ma nehrešili, tak som ich len zľahka zavrela"

ja som ju tiež tak "zľahka" potom priprela, tak makala jak fretka - upratala, povysávala, vedela deva, že má prúser
teraz sa ešte núka, že mi spraví účes -ale toto už vetrím, že niečo bude chcieť
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať