Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmmm...... starý film Zemianska česť.... tiež pánske huncútstva..... toto mi to teraz pripomína......
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

2 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

6 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/100535/161956...ravanie-burana
Doporučujem HLAVNE pozrieť to video :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Tak som sa už dávno nezasmial, slzy mi tečú. Tentokrát to Danko vyhral, s tou diagnózou :-)))))))))))))))))))
No neviem, či vyhral, zverejňovanie informácií o zdravotnom stave je protizákonné.
Popri tomtom, že to je zákerné a úbohé.
0 1
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

4 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/100535/161956...ravanie-burana
Doporučujem HLAVNE pozrieť to video :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Tak som sa už dávno nezasmial, slzy mi tečú. Tentokrát to Danko vyhral, s tou diagnózou :-)))))))))))))))))))
No neviem, či vyhral, zverejňovanie informácií o zdravotnom stave je protizákonné.
Popri tomtom, že to je zákerné a úbohé.
On žiaden zdravotný stav nezverejnil a modré knižky nie sú tajné.
0 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
Ing. Ľubomír Janoška
Nandrolon
http://www.topky.sk/cl/100535/161956...ravanie-burana
Doporučujem HLAVNE pozrieť to video :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))
Tak som sa už dávno nezasmial, slzy mi tečú. Tentokrát to Danko vyhral, s tou diagnózou :-)))))))))))))))))))
No neviem, či vyhral, zverejňovanie informácií o zdravotnom stave je protizákonné.
Popri tomtom, že to je zákerné a úbohé.
On žiaden zdravotný stav nezverejnil a modré knižky nie sú tajné.
Daj nejakú citáciu, podľa ktorej modré knižky nie sú tajné. Zdravotná spôsobilosť patrí do osobitnej kategórie osobných údajov, ktoré sú chránené v prísnejšom režime.
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nuž to, že niekto je držiteľom modrej knižky - to tajné nie je (výhradne), ale dôvod, prečo mu bola vydaná - to už tajné je.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft




1 2
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

misoft
Nuž to, že niekto je držiteľom modrej knižky - to tajné nie je (výhradne), ale dôvod, prečo mu bola vydaná - to už tajné je.
Podľa mňa dôvod nezverejnil.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo si tam vravia.... je mi u prdele..... veď vyššie som naznačil - pánske huncútstva....
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Danko nasral všetkých modroknižkárov :-))))))))))))))))))))))))) tí už ho voliť nebudú :-)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak už kapitáňom je..... tak je to jedno.....

Ale ako dobre, že len kapitáňom - aspoň ho nemusím zdraviť (salutovať) - bo i ja som kapitáň.....
2 1
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Ešteže, že si ten, len kapitáň, keby kapita - lista?

Tie pánske huncútstva? Ako to povedal major terazky? " Čo bolo, to ... je, len tá česť im chýba, titul ZEMANA, nie. A zem, dosť si jej nakradli, teda za babku kúpili v súlade so zákonom, že?
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft






2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

2 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Turnaje v šachu budou za pár měsíců ještě větší nuda.

EU se chystá schválit kvóty, že musí střídavě vyhrávat černé a bílé figurky, jinak je to zjevná podpora rasismu.

Stejně, jako je rasistické pravidlo, že bílý táhne jako první.

Další změnu prosadily neziskové feministické organizace, a to takové, že král i královna mají stejná práva a je tedy možné dát šach/mat králi i královně - aby šlo o genderově vyváženou hru.

Nicméně pokud by král chtěl dát šach královně, pak jde o domácí násilí a královna si jako odškodné přivlastňuje obě jeho věže, aby měla kde bydlet, stejně jako oba jeho koně, aby měla na čem jezdit nakupovat.
5 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
5 0
vicktor vicktor

vicktor je offline (nepripojený) vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ad sachove figurky:
Vcera som kdesi cital ze reklama (nie u nas) na Niveu "biela znaci cistotu" musela byt stiahnuta lebo ma rasisticky podton.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať