Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

po druhé......nechápe
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hlásenie z ISS na ruské riadiace stredisko:
Владимир Владимирович! Мы только что успешно покорили космическую станцию - все в наших руках. Иностранные астронавты - наши пленники. Каковы дальнейшие инструкции?
Riadiace stredisko:
Они там не нужны, выпустите их!
Naposledy upravil misoft : 01.05.22 at 07:39
85dba2c3-3d55-44bb-9b3b-65f319c509d1_russia-putin-nato059238831594.jpg  
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Mila123
nechápe.......
Vážená...hlavne, že vy chápete.
Si dovolím tvrdiť, že neviete v určitých súvislostiach, kde je sever.
Tie vaše stupídne obrážťoky len svedčia o vašej zaujatosti. Proste ako ovca, typická volička OĽajna.
Ale aj na nich príde, po voľbách zaleziete niekde do kúta a budete pekne tíško.

...ozaj...už ste zaplatili za štúdium medicíny vašich dcér, ktoré po získaní diplomu zdrhli okamžite mimo republiku.
Mark Twain: "Ak by voľby niečo riešili, tak by ich politici zakázali." (Už sa na tom pracuje)
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
V bytovke mame rodinu z UA, z charkova. Maju rozbitu bytovku. Na sídlisku strielali po sebe tanky z ukrajiny a ruske. Vraj ich rusi prišli oslobodit. Nechapali že od koho. Rozprával som sa s nimi, že u nas v TV ide taky serial sluha naroda. O zelenskom. Oči sa im pretočili a povedali, že to je šašo a klamar. Myslim, že to je výpovedné. Eduard Chmelar ho pomenoval spravne, matovičom z ukrajiny. Smutne, velmi smutne, ked sa takyto šašovia dostanu na pozície, aby rozhodovali o životoch milionov.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
A nie je to tak davno, ked sa písala o tom pravda
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...ju-aj-fasisti/
https://spravy.pravda.sk/svet/clanok...ych-radikalov/
atd
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Búchač, blahoželám ti, zaradil si sa k trollom, ktorí usilovne šíria zjavné fejky. Neviem aká zloba ťa viedla k tomu, ...
Vieš, tak ti poviem....a je jedno, či ma nazveš trollom alebo nie.
Najprv ale znova upozorňujem na moje príspevky, z ktorých si vyberáš to, čo sa ti hodí.
...a keď som trollom ja, tak potom čo ste vy ostatní ?
Nie je náhodou trollom aj naša vláda, na čele s najvyššou Čájou ?

PREČO SA K TOMU NEVYJADRÍŠ-TE ???
Jááááj, už viem...vy im veríte a žeriete všetko jak kone seno.

Zloba ? Nesranduj...ja to všetko mám v podstate na háku (musel by si vedieť, že prečo...čo vedia z Porady zo 2-3 )...mňa zaujíma len to moje, zvyšok neriešim, aj keď to tak možno nevyzerá.

...a k tým obrážťokom, ktoré sú nie raz fejky (čo uznávam) a nie raz skôr všetko možne, len nie vtipné...ale šak veď ich tu dávajte, realizujte sa. Ja si z vás vlastne robím prdel a aj tú druhú dieru.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

od roku 2014 na Donbase na oboch stranách spolu zabitých viac ako 10 000 ľudí. Pritom stačilo tak málo konať podľa Minsk 1,2. Komu to vyhovuje? Apropo konflikt na Ukrajine je "prehrabovaním maličkej pahreby" oproti ohňu ktorý možno očakávať v dôsledku nedostatku resp cenám potravín najmä v treťom svete. Použitie apokalyptických zbraní je v kompetencii politikov, Snaha hladujúceho ľudstva dostať sa k jedlu ide absolútne mimo politikov
Naposledy upravil pavol54 : 01.05.22 at 08:24
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
po druhé......nechápe
Po druhé....hlavne, že vy ste v obraze, vážená.
Ale čo čakať od ovce z košiara bláznov OĽajna ? Len smrad...

....a šup, šup...zapnúť IB a zaplatiť za štúdium, lebo je to v podstate krádež.
0 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kuwa...toto si pozrite !!!!!!!

Nacizmus voči Rusom vštepovaný ukrajinskym deťom od detstva. Aj s "povolením" zabiť.. Rusov hanlivo nazývajú "Moskaľ".
Treba Zelenskému ešte cenu za mier, čo poviete?
Hanba by mala Čaputovú & comp. fackať od rána do večera.

https://www.facebook.com/10000730896...00095441655455
0 3
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Utečenecká turistika Ukrajincov pomaly končí
Z hraníc Poľska smerujú tisíce Ukrajincov ( utečencov ) na Ukrajinu
Poznámka
Keď nám propagandistické naše a západné médiá aj s vládnymi liberálnymi politikmi tlačili do hláv, že väčšina Ukrajincov - utečencov utekala cez hranice bez všetkého a peňazí, kde potom nabrali eurá na kúpu motorových vozidiel v EÚ, ktoré si vo veľkom teraz vezú domov na Ukrajinu?
Žeby to boli ekonomickí utečenci?

https://www.facebook.com/10004398034...22092453362154
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
...
Najprv ale znova upozorňujem na moje príspevky, z ktorých si vyberáš to, čo sa ti hodí.
...a keď som trollom ja, tak potom čo ste vy ostatní ?
Pobavil si ma, toto je najvtipnejší príspevok dňa, Komentoval som tvoj post, kde boli dve písmená, tri botky (Hm...) a propagandistický fejkobrázok . Čo konkrétne som mal komentovať na tvojom "zamyslení sa"? no predsa ten postnutý klamársky obrázok! Majstrami na vyberanie si toho čo sa hodí tu máme iných expertov.

buchač
...a keď som trollom ja, tak potom čo ste vy ostatní ?
Nie je náhodou trollom aj naša vláda, na čele s najvyššou Čájou ?
Postol si fejk obrázok?, postol. Dal som tu obrázok s účelovo pozmeneným obsahom? nedal. Čo s tým má vláda? alebo akási Čajka?
Rád tu poučuješ ako všetci klamú, média, politici my na porade, Keď tu dáš klamársky fejk a načapajú ťa tak bez hanby prskáš naokolo

buchač
Zloba ? Nesranduj...ja to všetko mám v podstate na háku (musel by si vedieť, že prečo...čo vedia z Porady zo 2-3 )...mňa zaujíma len to moje, zvyšok neriešim, aj keď to tak možno nevyzerá.
Pochybujem, že to všetko máš na háku, tvoje nespočetné príspevky svedčia o opaku. Ten fejk zlomyseľne niekto vyrobil, a neužitoční idioti sa postarali o šírenie. Jednoducho, veci vyzerajú tak, ako sú!

buchač
...a k tým obrážťokom, ktoré sú nie raz fejky (čo uznávam) a nie raz skôr všetko možne, len nie vtipné...ale šak veď ich tu dávajte, realizujte sa. Ja si z vás vlastne robím prdel a aj tú druhú dieru.
Jedna vec je niekedy aj nevkusný vtip, druhá vec je zlomyseľný účelovo vyrobený fejk, cieľom ktorého je šíriť a podsúvané naratívy a "alternatívne pravdy"

Dúfam že som nič som nevynechal či?
1 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

pavol54
od roku 2014 na Donbase na oboch stranách spolu zabitých viac ako 10 000 ľudí. Pritom stačilo tak málo konať podľa Minsk 1,2. Komu to vyhovuje? Apropo konflikt na Ukrajine je "prehrabovaním maličkej pahreby" oproti ohňu ktorý možno očakávať v dôsledku nedostatku resp cenám potravín najmä v treťom svete. Použitie apokalyptických zbraní je v kompetencii politikov, Snaha hladujúceho ľudstva dostať sa k jedlu ide absolútne mimo politikov
Stačilo by, keby krvilační
mužíci prestali okupovať Ukrajinu...
Naposledy upravil bjuty smis : 01.05.22 at 13:26
3 1
anet anet

anet je offline (nepripojený) anet

duves
O zelenskom. Oči sa im pretočili a povedali, že to je šašo a klamar. Myslim, že to je výpovedné. Eduard Chmelar ho pomenoval spravne, matovičom z ukrajiny. Smutne, velmi smutne, ked sa takyto šašovia dostanu na pozície, aby rozhodovali o životoch milionov.
Tak snad sa ti otvorili oci
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Ale nevrav!
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Pobavil si ma, toto je najvtipnejší príspevok dňa, Komentoval som tvoj post, kde boli dve písmená, tri botky (Hm...) a propagandistický fejkobrázok . Čo konkrétne som mal komentovať na tvojom "zamyslení sa"? no predsa ten postnutý klamársky obrázok! Majstrami na vyberanie si toho čo sa hodí tu máme iných expertov.

Postol si fejk obrázok?, postol. Dal som tu obrázok s účelovo pozmeneným obsahom? nedal. Čo s tým má vláda? alebo akási Čajka?
Rád tu poučuješ ako všetci klamú, média, politici my na porade, Keď tu dáš klamársky fejk a načapajú ťa tak bez hanby prskáš naokolo

Pochybujem, že to všetko máš na háku, tvoje nespočetné príspevky svedčia o opaku. Ten fejk zlomyseľne niekto vyrobil, a neužitoční idioti sa postarali o šírenie. Jednoducho, veci vyzerajú tak, ako sú!

Jedna vec je niekedy aj nevkusný vtip, druhá vec je zlomyseľný účelovo vyrobený fejk, cieľom ktorého je šíriť a podsúvané naratívy a "alternatívne pravdy"

Dúfam že som nič som nevynechal či?
Ty vravíš o jednom poste a o jednom obrázku.
Ja vravím o viacerých postoch, obrázkoch a aj od prispievateľov.
V tom je trochu rozdiel.

Čo s tým má vláda ? Čo s tým má Čája (nie akási, ale je to prezývka Čaputovej).
Ak dávaš takéto otázky, tak o čom sa tu máme baviť ?

Moje nespočetné príspevky nerieš...ako som spomenul, nevieš, o čo ide. Povedzme, že len zabíjam čas, nakoľko nemôžem tvrdo makať.

Nevkusné vtipy ?
Ono ak je niečoho veľa, tak to je už na dve veci...jeden sa už nad tým nezasmeje.

P.S.:
Doteraz som vravel všeobecne, teraz len ku tebe.
Si myslíš, že keď mi dáš negatívne hodnotenie, že so mnou nesúhlasíš, tak sa niečo zmení na tej pravde, že vo videu sú deti, ktoré hajlujú ? Že sa z nich stanú tvojim pričinením v mžiku komunisti ?
...a aj o tom nie raz vravím.

Vládne tu taká neobjektivita, že anglickí fanúšikovia sa môžu prísť učiť....
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
Ty vravíš o jednom poste a o jednom obrázku.
Ja vravím o viacerých postoch, obrázkoch a aj od prispievateľov.
V tom je trochu rozdiel.

Čo s tým má vláda ? Čo s tým má Čája (nie akási, ale je to prezývka Čaputovej).
Ak dávaš takéto otázky, tak o čom sa tu máme baviť ?

Moje nespočetné príspevky nerieš...ako som spomenul, nevieš, o čo ide. Povedzme, že len zabíjam čas, nakoľko nemôžem tvrdo makať.

Nevkusné vtipy ?
Ono ak je niečoho veľa, tak to je už na dve veci...jeden sa už nad tým nezasmeje.

P.S.:
Doteraz som vravel všeobecne, teraz len ku tebe.
Si myslíš, že keď mi dáš negatívne hodnotenie, že so mnou nesúhlasíš, tak sa niečo zmení na tej pravde, že vo videu sú deti, ktoré hajlujú ? Že sa z nich stanú tvojim pričinením v mžiku komunisti ?
...a aj o tom nie raz vravím.

Vládne tu taká neobjektivita, že anglickí fanúšikovia sa môžu prísť učiť....
Sťažuješ sa na neobektivitu, príklad, dal som ako reakciu na tvoj fejkobrázok historický dokumentárny film, kde ruský poslanci hajlujú v štátnej dume, tvoja reakcia žiadna, bol by som rád, ak by si sa k tomu v rámci objektivity vyjadril.

Keď máš toľko času pozri si celý dokument čo som pripojil, dozvieš sa o hladomore na ukrajine v tridsiatich rokoch, o masakre v Katyni, o pakte Ribbentrop - Molotov na základe , ktorého si nacisti s rusmi (pardon sovieti) rozdelili Poľsko na Wisle, o tom ako sovieti napadli Fínsko, lebo išli robiť poriadky z fínskymi "fašisistami" ako 17.9.1939 napadli Poľsko lebo išli vyhnať poľských "fašistov" - teraz používajú rovnaký propagandistický naratív o denacifikácii ukrajiny . Veľmi rýchlo sa dá zistiť, že faši ideológia a komunistická ideológia má rovnaký základ iba v iných farbách (červená a hnedá) inak sú rovnako vražedné.

K tomu tvojmu videu. Pred viac ako týždňom som vyjadril pohoršenie nad masakrom v Buči a Irpini, istý vlado na mňa a moju rodinu agresívne zaútočil, že tie fotky sú zinscenované a že to ukrajinci tých ľudí sami postrieľali. Ak sa nemýlim, aj ty si mu adoroval niečo v tom zmysle, že je to klamstvo, že to nebude je pravda. Tak sa ťa pýtam, kde berieš istotu, že video s deťmi postnuté proruskou hlasnou trúbou šírené neužitočnými idiotmi na FB nie je zinscenované, účelovo zostrihané na šírenie alternatívnej pravdy?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Sťažuješ sa
Sorry, ale nemôžem ovplyvniť rýchlosť pripojenia. Neviem, čím to je, ale posledných pár dní nazad mi ide mašina ako slimák. Takže preto som si nepozrel dokument a tým pádom sa nemôžem vyjadriť.

Ale keďže si dal popis, tak je to jasnejšie.
Historické fakty, ktoré sú dokázané, ja predsa nepopieram.

Buča ?
Nie som si vedomý, že by som také niečo tvrdil...na takéto vyjadrenia si dávam zvyčajne pozor. Možno som vyjadril v náznakoch nejaké pochybnosti, ale určite som nedal jednoznačný postoj...veď si to všimni aj v iných príspevkoch...a konám tak aj v tejto diskusii.
Za Vlada ja nenesiem zodpovednosť, jeho názory mu nebriem...tak, ako u každého.

Tak ako nie je isté (podľa tvojich slov) detské video, predsa tak isto nemusia byť pravdivé a účelovo zostrihané aj videá zo strany Ukrajiny. Vyskytli sa totiž už aj také videá, kde bol použitý "dôkazný materiál" z iných krajín, ba dokonca z vojnových hier.
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

,
2022-05-01-JednaRodina.jpg  
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft




1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

frustrovaný súdruh
2022-04-02-FrustrovanySudruh.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať