Zavrieť

Porady

Politika s humorom

V nadväznosti na momentálnu dusnú atmosféru v sférach podnikateľských a politických otváram takúto zásuvku...
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

2 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

,
278410514_4989788494402315_8912204771610618769_n.png  
3 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...vám už hrabe dokonale, jeden by z vás aj zemrel.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Priložím ? Ficov dvojaký meter
Fico po celý čas vraví, že vojna na Ukrajine sa nás netýka, nie je to naša vojna a nemali by sme do nej nijako zasahovať. Popri tom v iných situáciach, ktoré by sa ho tiež nemali týkať, tento pokoj nezachováva.
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
...vám už hrabe dokonale, jeden by z vás aj zemrel.
Dúfam, že nie ty.... chýbal by si tu....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety
Priložím ? Ficov dvojaký meter
Fico po celý čas vraví, že vojna na Ukrajine sa nás netýka, nie je to naša vojna a nemali by sme do nej nijako zasahovať. Popri tom v iných situáciach, ktoré by sa ho tiež nemali týkať, tento pokoj nezachováva.
..
giphy.gif  
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

.
278407865_170338508746360_2129420101042009473_n.jpg  
1 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

.
278480174_3223231844622723_7661802376765181754_n.jpg  
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mila123
.
Pani...a teraz dajte tabuľku, koľko ich bolo vyhostených z Ruska.
Pani...a ak si myslíte, že len ruskí pracovníci v iných krajinách sú špióni, tak to ma riadne rozosmejete.

Lada bez ABS a Airbagov ?
Pani..a viete vy, že tie poniektoré vychytávky (ohrievanie rúk, vyhrievanie vajec a eržiky...a podobne) sú na dve veci ?
Na hovno a na zdražovanie áut a teda aj živenie autoservisov.

...a ozaj...za chvíľu to bude aj v EU...už teraz išli jazdenky s cenou hore a do nových chábajú čidlá...čiže nie iba do tých ruských.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Lada ....ale už ju asi majiteľovi zhabali...
Lada.jpg  
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
Mila123
.
Pani...a teraz dajte tabuľku, koľko ich bolo vyhostených z Ruska.
Pani...a ak si myslíte, že len ruskí pracovníci v iných krajinách sú špióni, tak to ma riadne rozosmejete.

Lada bez ABS a Airbagov ?
Pani..a viete vy, že tie poniektoré vychytávky (ohrievanie rúk, vyhrievanie vajec a eržiky...a podobne) sú na dve veci ?
Na hovno a na zdražovanie áut a teda aj živenie autoservisov.

...a ozaj...za chvíľu to bude aj v EU...už teraz išli jazdenky s cenou hore a do nových chábajú čidlá...čiže nie iba do tých ruských.
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet za čem bukvy, pasmatri video
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet za čem bukvy, pasmatri video
Ty máš v aute vyhrievanie rúk a prdele ? Lebo ja nie...a ani by som nechcel.
Ale videjko je peknulinké...tak fasa účelovo zostrihané...dobrá íčovina.
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

buchač
majkii
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet za čem bukvy, pasmatri video
Ty máš v aute vyhrievanie rúk a prdele ? Lebo ja nie...a ani by som nechcel.
Ale videjko je peknulinké...tak fasa účelovo zostrihané...dobrá íčovina.
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.
Ale bodájho, koťuhy jednie ruské, jak to zostrihali to video, aby nás imperialistov zmiatli. Či?.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

majkii
buchač
majkii
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet za čem bukvy, pasmatri video
Ty máš v aute vyhrievanie rúk a prdele ? Lebo ja nie...a ani by som nechcel.
Ale videjko je peknulinké...tak fasa účelovo zostrihané...dobrá íčovina.
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.
Ale bodájho, koťuhy jednie ruské, jak to zostrihali to video, aby nás imperialistov zmiatli. Či?.
kto nemal zapálený sedací nerv, nevie načo je dobré vyhrievané sedadlo
0 0
majkii majkii

majkii je offline (nepripojený) majkii

pavol54
majkii
buchač
majkii
vyhrievanie volantu a vyhrievanie sedačiek možno sú na dve veci a to na vyhrievanie rúk a zadku. Ale na čo do psej matere je auto, kde ani báťuška cárovič neotvorí bagážnik či dvigáteľ nerabotaet za čem bukvy, pasmatri video
Ty máš v aute vyhrievanie rúk a prdele ? Lebo ja nie...a ani by som nechcel.
Ale videjko je peknulinké...tak fasa účelovo zostrihané...dobrá íčovina.
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.
Ale bodájho, koťuhy jednie ruské, jak to zostrihali to video, aby nás imperialistov zmiatli. Či?.
kto nemal zapálený sedací nerv, nevie načo je dobré vyhrievané sedadlo
kto nemá zlatú žilu, nevie na čo je vyhrievanie sedačky
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
majkii
Veru že mám v mojom desať ročnom, kapitalistickom, dobrá vec.
Sa sťažuješ alebo chváliš ?
Na rôznych fórach idú názory, že čím novšie auto, tým horšie dopadne majiteľ. Pomaly si už ani žiarovku nevymeníš...s každou blbosťou hybaj do servisu, samozrejme, že do značkového, kde ohlodajú na kosť.

majkii
kto nemal zapálený sedací nerv, nevie načo je dobré vyhrievané sedadlo
kto nemá zlatú žilu, nevie na čo je vyhrievanie sedačky[/QUOTE]

Hm...bol som aj baník v zlatej bani, aj ischias sa mi pár krát kusol do riti...ba dokonca aj krížovatky mám chytené. No nepotreboval som si vyvážať prdel na žiadnom sedadle...ja som vtedy totiž radšej sedel/ležal doma a dával sa dokopy.

Putin testuje Ladu ? Hm...tak poďme na to, rozobrať videjko.
1. Prvá časť je o nasadnutí a štartovaní. Putin chce auto štartnúť, no ani za boha sa mu to nedarí...dokonca aj po niekoľkých hodinách nišť.
To mi chceš povedať, že by batéria vydržala toľko štartovaní ?
2. Putin nevie otvoriť kufor ? NO A ČO ??? Tebe sa niečo také ešte nestalo...prídeš po prvý krát k novému autu a proste sa nedarí.
3. Že sa kapota neotvorí sama ? Koľko značiek áut ti mám dať, kde je to podobne ?

Znova zopakujem...určité vychytávky sú proste na trt, nemajú opodstatnenie (teda aspoň pre mňa). Vykurovanie volantu a prdele je na čo dobré ? Lebo na krátke trate sa aj tak nevyhreje a na dlhšie cesty postačuje kúrenie v aute, kde si v pohode sedím len v tričku ?
0 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
misoft
A tá noc mi stačila, aby som pochopil, čo sa tam deje.
Sorry, ale to si teda fakt iný...
Na základe jednej noci (keď bol konflikt v počiatku) ti stačilo urobiť si jeden pohľad ?
Ta fasa....

Sme boli dnes u "syna"...dal mi jednu otázku...a debata trvala skoro hodinu.
Mladý je TIRák...vrátil sa včera zo západu.
Čo tam vystrájajú ukrajinskí TIR šoféri...tak to je na neuverenie.
Čo robia na západe? Tí sú 3/4 roka mimo Ukrajinu. Vidia, čítajú, počujú, čo sa deje. Nezastávam sa ich. Sú stovky km od toho šialenstva.
Ja som 35 km od hranice. Stáli tu ukrajinské kamióny - vodiči nevedeli, čo robiť, či pokračovať, či sa vrátiť. navyše - prišlo to ich nariadenie, aby ako zálohy vykonávali pbranu. Tí na západe to nechali tak. Ale títo cez špeditérov urobili niečo iné - odpojili návesy a s ťahačmi šli naspäť, po návesy prichádzali ťahače zákazníka.
Ty vidíš to z pohľadu syna, ktorý jazdí po západe, ja som to videl (síce len jednu noc) z pohľadu toho, ktorý aj (i keď málo) pomohol, videl som, ako kamionisti z Ukrajiny konali - biznis-nebiznis - otočili a šli späť. A už som aj písal - videl som (žiaľ) i staručkú Ladu (Žigulák) kombi - narvaný ľuďmi a deťmi, so stopami po strelách, mali síce hrivny, ale nikde ich zmeniť nemohli, nemohli si ani benzín kúpiť, ani jedlo pre deti. Nebyť pár ľudí, ktorí im pár € DALI a jedného podnikateľa, ktorý im KÚPIL benzín a nič za to nechcel - doteraz by možno tam sedeli.
Ty máš svoj pohľad, svoj názor (a často spostredkovaný JPP) - ja mám svoj pohľad, svoj názor a BEZ agentúry JPP (ibaže by moje oči boli tou agentúrou).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft
buchač
misoft
A tá noc mi stačila, aby som pochopil, čo sa tam deje.
Sorry, ale to si teda fakt iný...
Na základe jednej noci (keď bol konflikt v počiatku) ti stačilo urobiť si jeden pohľad ?
Ta fasa....

Sme boli dnes u "syna"...dal mi jednu otázku...a debata trvala skoro hodinu.
Mladý je TIRák...vrátil sa včera zo západu.
Čo tam vystrájajú ukrajinskí TIR šoféri...tak to je na neuverenie.
Čo robia na západe? Tí sú 3/4 roka mimo Ukrajinu. Vidia, čítajú, počujú, čo sa deje. Nezastávam sa ich. Sú stovky km od toho šialenstva.
Ty máš svoj pohľad, svoj názor (a často spostredkovaný JPP) - ja mám svoj pohľad, svoj názor a BEZ agentúry JPP (ibaže by moje oči boli tou agentúrou).
Ty si vôbec pochopil význam slova " vystrájať"..?????

Vieš, čo robia (samozrejme, že nie všetci) ukrajinskí šoféri ? Skáču do iných...tak ako jeden začal skákať, až doskákal...a takých príhod je veľa.

Vieš, čo robia ruskí šoféri ? Sú poodstavovaní na parkoviskách, platobné karty sú im na dve veci...ani natankovať a ani kúpiť jedlo. Tiráci z iných krajín im dávajú zo svojich zásob.

Môj pohľad ty nerieš...svoju agentúru JPP si nechaj na domáce čítanie chujovín a reaguj až vtedy, ak budeš mať pádne argumenty.

Radšej dávaj tie priyebané obrážťoky...to ti ide...
0 1
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Nemáme vyhrievané sedadlá, ale aj tak mám chrbátik, kríže a prdelku v teplúčku. Stačí dať "podsedáky" z ovčieho rúna. Mám to na celom sedadle a teplúčko pod riťou je hneď, okamžite. Nečakám až sa vyhreje. Náhodou som to zazrela na nete a nedám na to dopustiť. Už to odkukali aj naši známi a rodina. Všetci sú spokojní.
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Jarka 1
Nemáme vyhrievané sedadlá, ale aj tak mám chrbátik, kríže a prdelku v teplúčku. Stačí dať "podsedáky" z ovčieho rúna. Mám to na celom sedadle a teplúčko pod riťou je hneď, okamžite. Nečakám až sa vyhreje. Náhodou som to zazrela na nete a nedám na to dopustiť. Už to odkukali aj naši známi a rodina. Všetci sú spokojní.
Keď som si kúpil novú dodávku, tak som hovoril s jedným rozvozovým vodičom, na podniku sa ho pýtali akú doplnkovú výbavu chce. Povedal som mu že ja som si dal vyhrievanie pretože v zime kým nejde kúrenie sa to hodí, potom už nemusí. Dal mi za pravdu a že ľutuje že ju nemá. V dobe keď sa tie vyhrievané poťahy dokupovali, tak vodiči kamiónov už mali bežne vyhrievané sedadlá, v dobách pred poťahmi som mal polystyrén a cítil som ten rozdiel.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať