Zavrieť

Porady

Srandičky II.

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Niekto vyklikal No I. ... nuž pokračovanie ???




Téma je uzavretá.
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
čo takto porovnať chrobáka, to je podprahové posúvanie informácií. veď BMW je kategória akú v Rusku nevyrábajú. Inak u nás cigáni jazdia väčšinou na žigulákoch, prečo? .
Pali, Pali ....nepochopil si tú pointu.... ale čo už.....
ale pochopil veľmi dobre ( asi v tom štýle myslel autor " aha mužík zo zemľanky stále to isté, ale vyspelý národ inovuje") možno ty si nepochopil
1 1
lapejko lapejko

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník
pavol54
misoft
pavol54
čo takto porovnať chrobáka, to je podprahové posúvanie informácií. veď BMW je kategória akú v Rusku nevyrábajú. Inak u nás cigáni jazdia väčšinou na žigulákoch, prečo? .
Pali, Pali ....nepochopil si tú pointu.... ale čo už.....
ale pochopil veľmi dobre ( asi v tom štýle myslel autor " aha mužík zo zemľanky stále to isté, ale vyspelý národ inovuje") možno ty si nepochopil
Dokonalé netreba inovovať , ale momentálne vraj hraničná polícia chce vymeniť terénne mercedesy za toyoty, ktoré budú na objednávku s minimom elektroniky a všetky pohony budú ovládané manuálne...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lapejko
pavol54
misoft
pavol54
čo takto porovnať chrobáka, to je podprahové posúvanie informácií. veď BMW je kategória akú v Rusku nevyrábajú. Inak u nás cigáni jazdia väčšinou na žigulákoch, prečo? .
Pali, Pali ....nepochopil si tú pointu.... ale čo už.....
ale pochopil veľmi dobre ( asi v tom štýle myslel autor " aha mužík zo zemľanky stále to isté, ale vyspelý národ inovuje") možno ty si nepochopil
Dokonalé netreba inovovať , ale momentálne vraj hraničná polícia chce vymeniť terénne mercedesy za toyoty, ktoré budú na objednávku s minimom elektroniky a všetky pohony budú ovládané manuálne...
no veď preto som uviedol ako príklad chrobáka pre danú skupinu spotrebiteľov bol dokonalý nebolo ho treba inovovať koľko? 50 rokov tipujem.A to vieš aj mužíci robia motory RD 180 stále tie isté a američania ich stále vyvíjajú (od smrti von Brauna sa ďalej nepohli) že by ich dopravné prostriedky porovnal niekto s trampolínou?
0 1
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
lapejko
pavol54
misoft
pavol54
čo takto porovnať chrobáka, to je podprahové posúvanie informácií. veď BMW je kategória akú v Rusku nevyrábajú. Inak u nás cigáni jazdia väčšinou na žigulákoch, prečo? .
Pali, Pali ....nepochopil si tú pointu.... ale čo už.....
ale pochopil veľmi dobre ( asi v tom štýle myslel autor " aha mužík zo zemľanky stále to isté, ale vyspelý národ inovuje") možno ty si nepochopil
Dokonalé netreba inovovať , ale momentálne vraj hraničná polícia chce vymeniť terénne mercedesy za toyoty, ktoré budú na objednávku s minimom elektroniky a všetky pohony budú ovládané manuálne...
no veď preto som uviedol ako príklad chrobáka pre danú skupinu spotrebiteľov bol dokonalý nebolo ho treba inovovať koľko? 50 rokov tipujem.A to vieš aj mužíci robia motory RD 180 stále tie isté a američania ich stále vyvíjajú (od smrti von Brauna sa ďalej nepohli) že by ich dopravné prostriedky porovnal niekto s trampolínou?
Veď to je samozrejmé, že Američania sú neschopní. Oni už od Forda stále čosi špekuľujú a stále nič prevratné nevymysleli. Stále majú len štyri kolesá, piestový motor a volant. Rovnako, ako aj tí mužíci, ale tí aspoň nešpekulujú. Ale od smrti starého Forda, sa ďalej nepohli.
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

pavol54
misoft
čo takto porovnať chrobáka, to je podprahové posúvanie informácií. veď BMW je kategória akú v Rusku nevyrábajú. Inak u nás cigáni jazdia väčšinou na žigulákoch, prečo? .
Lebo je to cigánsky Mercedes, ale u nás už dávno presedlali na Mercedes, Mercedes 500 S, či dokoca Mercedes AMG. Žiguli im už nevonia, šak to nech si nechá gádžo.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

jar88
pavol54
lapejko
pavol54
misoft
pavol54
čo takto porovnať chrobáka, to je podprahové posúvanie informácií. veď BMW je kategória akú v Rusku nevyrábajú. Inak u nás cigáni jazdia väčšinou na žigulákoch, prečo? .
Pali, Pali ....nepochopil si tú pointu.... ale čo už.....
ale pochopil veľmi dobre ( asi v tom štýle myslel autor " aha mužík zo zemľanky stále to isté, ale vyspelý národ inovuje") možno ty si nepochopil
Dokonalé netreba inovovať , ale momentálne vraj hraničná polícia chce vymeniť terénne mercedesy za toyoty, ktoré budú na objednávku s minimom elektroniky a všetky pohony budú ovládané manuálne...
no veď preto som uviedol ako príklad chrobáka pre danú skupinu spotrebiteľov bol dokonalý nebolo ho treba inovovať koľko? 50 rokov tipujem.A to vieš aj mužíci robia motory RD 180 stále tie isté a američania ich stále vyvíjajú (od smrti von Brauna sa ďalej nepohli) že by ich dopravné prostriedky porovnal niekto s trampolínou?
Veď to je samozrejmé, že Američania sú neschopní. Oni už od Forda stále čosi špekuľujú a stále nič prevratné nevymysleli. Stále majú len štyri kolesá, piestový motor a volant. Rovnako, ako aj tí mužíci, ale tí aspoň nešpekulujú. Ale od smrti starého Forda, sa ďalej nepohli.
čo má spoločné ford so vznikom piestového motora? kedy ho objavil? Starému Fordovi pripisujeme jedinú vec čo sa týka rozvoja automobilizmu - prepracovanie moderného štýlu sériovej hromadnej výroby ako základného predpokladu rozvoja automobilizmu, takže pri tej svojej plytkosti, arogantnosti si vlastne trafil hlavičkou po klinci. Apropo keby tam nelákali do svojich silikon welly celý svetový mozgový potenciál, tak sú na horšej úrovni ako stredoamerické zeme. Jediné čo sa im dá závidieť "Obchodný duch" ale to rozvíjajú od doby kedy za sklíčka a ohnivú vodu menili s domorodcami zlato a pôdu.
2 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

asi tak:
6 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

!!!
12402214_569471019876162_4259131483467599637_o.jpg  
8 1
jano 1959 jano 1959

jano 1959 je offline (nepripojený) jano 1959

100 bodov a tuš!!!!
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Žena hovorí mužovi: "Choď do obchodu a kúp 2 maslá. Ak budú mať vajcia, kúp 10." Muž príde domov, vyloží 10 masiel a hovorí: "Mali vajcia!"
5 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
predám
stromcek.jpg  
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hmmmm.... tento artikel som už skôr ponúkal - pred Vianocami.....
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
misoft
Hmmmm.... tento artikel som už skôr ponúkal - pred Vianocami.....
áno? nevšimla som si, prepáč
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

4 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft



3 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

1 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Federálna kriminálna ústredňa pátra (major Leoš Jirsák )
wanted.jpg  
5 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Modlitby, spoznávate sa?

BARAN: „Drahý Bože! Daj nech som trpezlivý a to HNEĎ!“

BÝK: „Drahý Bože, daj nech viem prijať zmenu, len ešte trochu počkaj.“

BLÍŽENCI: „Ty, Bože… (či si žena?)…Kto vlastne si?…Alebo čo si?…..A kde si?…..Koľko vás tam je? Neviem si ťa vôbec predstaviť!”

RAK: „Drahý Otče, viem, že by som na tebe nemal tak visieť, ale si tým jediným, s čím môžem v živote počítať, vieš, dal som si prikrývku, v ktorej sa mi nič nemôže stať, do čistiarne.“

LEV: “Čau, brácho! Stavím sa, že si riadne hrdý, že môžem byť tvojim synom!“

PANNA: „Drahý Bože, urob prosím tento svet lepším, ale nepokašli to tak ako minule!“

VÁHY: „Drahý Bože, viem, že by som sa mal rozhodovať sám, ale, čo si o tom myslíš TY?“

ŠKORPIÓN: “Drahý Bože, pomôž mi odpúšťať svojim nepriateľom, aj keď si to tí hajzli vôbec nezaslúžia!!!“

STRELEC: „Och, VŠEMOHÚCI BOŽE, VŠEVEDÚCI, VŠEMILUJÚCI, VŠADEPRÍTOMNÝ, NESMRTEĽNÝ BOŽE. AK ŤA O NIEČO POŽIADAM RAZ, POŽIADAM ŤA AJ TISÍCKRÁT… POMÔŽ MI PRESTAŤ PREHÁŇAŤ!!!!!!!!!“

KOZOROŽEC: „Drahý Otče, chcel som sa pomodliť, ale myslím, že si musím veci poriešiť sám. Aj tak vďaka.“

VODNÁR: „Ahoj Bože! Niektorí tvrdia, že vraj si muž. A niektorí zas, že si žena. Ale ja si myslím, že všetci sme bohovia. Tak, načo sa mám modliť? Spravme si radšej žúrku!

RYBY: „Nebeský Otče, ja pijúc tento posledný dúšok Whiskey, ktorá vyplavuje bolesť a smútku zbytky, nech opojnosť moja súc ti, slúžiť k sláve a ku cti.“
2 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je teraz online bjuty smis

misoft
paráda ))

akurát pri tej lade malo byť rok 1966.....[/IMG]

Naposledy upravil bjuty smis : 28.12.15 at 19:44
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bjuty smis
misoft
paráda ))

akurát pri tej lade malo byť rok 1966.....[/IMG]

takú hlúposť by som nenapísal ani po litri vína a to som abstinent, to vozidlo(biele) sa volalo VAZ 2105 rok uvedenia do výroby 1980, a nemalo už ani len karosériu podobnú s fiatom 124, teda jediné čo z neho bolo bezo zmeny použité na vozidle VAZ 2101, Apropo žiguli teda lada sa začala vyrábať podstatne neskôr ako 1966 vtedy možno podpísali zmluvu a výstavbe automobilky. Treba sa ti ešte veľa vzdelávať. "Pokiaľ mlčal tak sme si mysleli že je inteligent"
0 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať