Zavrieť

Porady

Nový vzhľad

Nechodím do iných diskusií, tak píšem tu.

- farby to má ako vypĺznutý pes. Osobne sa mi nepáči prehnané užívanie farieb, ale tu mi chýba kontrast
- niektoré časti nie je vidieť celé
- nemám ikonu vľavo od zoznamu diskusií a tak neviem, ktoré sú nové
- "páčia sa mi" vzhľady, kde podstatnú časť zaberú nepodstatné veci. Napríklad široké medzery medzi objektmi, vysoké objekty (typicky rôzne hlavičky)
- funkčnosť sa tiež nezdá OK

Verím, že sa to všetko ešte upraví. Ale ja som to písal v sekcii počítač a tam mala byť!!!
Usporiadat
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...dnešným dňom by som chcela zastaviť plače a náreky pri múre starej porady a toto tu prijať ako výzvu do boja!..som, kurníkšopa, , dva dni maturovala na jednom tupom mobile, kde nyje a nyje stiahnuť hudbu, nakoniec sa mi to podarilo sedláckym rozumom!..aj toto tu fičí na takom princípe!..skúšaj všetko, čo chceš, nakoniec sa ti to podarí...
..idete do toho so mnou?..kto ide, nech zdvihne ruku!..
2 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

wagner
To, že tu budete stále omieľať, že chcete starú poradu, je zbytočné. Uvedomte si, kto je vlastníkom stránky a kto je užívateľom. Vlastníkom je Richard a užívatelia sme my. Vlastník sa rozhodol, tak sa stránka zmenila. Užívatelia sa buď prispôsobia, alebo odídu(už som to niekde písala). Maximálne môžete požadovať určité možné vylepšenia stránky, prepojenia príspevkov, doplnenia a pod, ale návrat k starej porade zbytočne nežiadajte. Uvedomte si, že návrat späť je nemožný. Pokrok nezastavíte. Keď odídeme my, prídu iní - noví, mladší(možno iba duchom), ale jednoducho prispôsobivejší. Preto prosím, neopakujte tú istú požiadavku, ktorá sa aj tak nemôže splniť.Za dva tri týždne si zvyknete. Pre mňa to nie je taký problém, lebo som dlho maturovala na vývojovej porade a veru oplatilo sa. V tomto prípade platí, že ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Aj keď tu mám ešte veľa toho na objavovanie a na učenie sa, ale nie je to pre mňa španielska dedina.Prajem všetkým pevné nervy na učenie.
Nie je pravda, ze vsetko nove je pokrok.

Napriklad ja som s urcitostou vedel, ze si nikdy nekupim auto s budikmi v strede palbubovky. Otrasny modny vystrelok. Tak som pockal a dockal som sa. Dnes uz opat mozete kupit auta s normalym interiarom. Automobilky pochopili ze tade cesta nevedie, nic to neprinasa (okrem toho, ze to je . ted bolo - nove).
2 0
juzek691 juzek691

juzek691 je offline (nepripojený) juzek691

...bolo to potrebné(zmeniť Poradu)...niekto potreboval zarobiť.
3 1
premiko premiko

premiko je offline (nepripojený) premiko

nemam chut maturovat, pre mna vrcholne nevkusne, zbohom porada ,,,
2 0
ecompka ecompka

ecompka je offline (nepripojený) ecompka

Prečo je ten text len tak naúzko v strede strany? Zatial sem chodím s nechuťou. A keď sa prihlásim tak čakám, či nie je zmena farieb- je to nudné,mdlé, nevýrazné. Nič sa mi nechce hľadať.
2 0
franco24 franco24

franco24 je offline (nepripojený) franco24

Naco je to dobre? Neviem sa tu vobec orientovat. To Vam to robil nejaky student ? Ved stacilo nechat sucasne stranku ako to bolo pripadne zmenit jemne farby pripadne dat hlasovat Ved je to pre ludi nie proti ludom...
2 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

Nemôžem si pomôcť a musím aj ja zanariekať.Prečo tento nový vzhľad porady, keď predpokladám, že starý každému vyhovoval,neviem si zvyknúť. Farby mi tiež nevyhovujú - ťahá to oči. Nevráti sa stará späť .....? Číta to vôbec aj Richard?
Jasné, že si človek časom zvykne, veď sa hovorí, že aj na šibenicu, ale bolo to naozaj potrebné???????
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Darina1234
porada upada, ak svieti v texte dnes dobre radia link darina1234....
Šak buď rada ....
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

No veru, našla som ju, dala srdiečko, furt ju nevidno.
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
poklikajte to červené srdiečko,možno ju vynesieme na svetlo
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Horúce otázky

Občiansky zákonník - § 471.

P.S.Určite bude aj horúca odpoveď od poraďáka z oblasti práva
2 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

karakul
kopretinka
...a vôbec si čítal tie príspevky??? ak áno,tak by si toto tu nepísal. Ale že sme ti posunuli príspevok na prednú stranu,to si si nevšimol,že???
... a ty čítaš čo som písal ja, alebo sa iba prezentuješ?

1. v prvom mojom odkaze admin píše: "Klasické posúvanie nefunguje, ale budú tu nové možnosti, plus máme filter na nezodpovedané (čo sme nemali).
Medzi súčasné možnosti patrí napr. zdieľanie otázky, získanie hlasov pre otázku. Čím viac hlasov otázka má tým je vyššie medzi nezodpovedanými."

... teda že nefunguje klasický posun, zdieľanie nemám, tobôž nie FB, to snáď zadávateľ témy "musí prosiť" o posunutie otázky?

2. aj som sa poďakoval v predošlých príspevkoch formuláciou "Vďaka ochotným poraďákom a ich bodom bola deň medzi horucimi otázkami"

a veruže všímol, resp. aj novým "posunovateľom" som udelil "užitočné" - medzi inými aj tebe - všimla si to? alebo akú formu poďakovanie si predstavuješ ????

Takže tým ktorým stačí jedno slovo, tak ešte raz ĎAKUJEM.

Ak by si cital pozorne obiva prispevky, zistil by si, ze ten prvy je z 2.5.2013.
Ten druhy, pridany vcera uvadza, ze posuvanie tem JE MOZNE aj inym sposobom - t.j. autor stranky reagoval na poziadavky prispievatelov.

PS: Odporucam prestudovat aj Etiketu porady - je tam aj "Nedozadujem sa!". Tu sa radi dobrovolne a zadarmo. Ak chces odpoved hned, obrat sa na advokata.
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja nie som spriaznená duša, dotyčný je pre mňa úplne nový človek a neznámy .Mne ide predovšetkým o princíp pomôcť,lebo sa tu nejako nevedeli dohodnúť..Toť vsjo a nerobte z toho tragédiu,myslím, že sú tu oveľa horúcejšie záležitosti
2 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Ja stále nechápem potrebu tejto inovácie. Veď stránka slúži nám, "Poraďákom". Bol snáď niekto nespokojný? Ja nie som úplný antitalent. S PC robím už pekných pár rôčkov, ale môžem povedať, že toto užívateľské prostredie nie je ani prehľadné, ani príjemné. Škoda Richard.
2 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

mecky
Richard
Ak sa niečo celé nezobrazuje celé, poprosím nahlásiť chybu na stránke tu: http://www.porada.sk/chyby-na-stranke

Vďaka!
zobrazuje sa vsetko v poriadku, len je to jednoducho hnusne
mecky, zriaďme očnú optiku :-)
1 0
GabiZ GabiZ

GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

Myslím si, že to je len otázka času a trpezlivosti. Snáď to zvládneme.
1 0
SamuelSK SamuelSK

SamuelSK je offline (nepripojený) SamuelSK

Samuel
a ani mi nemusite odpovedat, lebo v takto extremne neprehladnom systeme tie odpovede ani nenajdem

adios amigos ...
2 1
Moja SRO Moja SRO

Moja SRO je offline (nepripojený) Moja SRO

juj...toto je celé nejaké zlé....
1 0
jobobe jobobe

jobobe je offline (nepripojený) jobobe

Priateľ
Celé zle! Stará verzia mala svoje muchy ktoré nemal kto vychytať, ale aspoň vyhovovala i menej zdatným používateľom internetu. Nový outfit zapríčiní nižšiu sledovanosť. Prekážajú mi viaceré ''novinky'' pokiaľ chcem vedieť čo nové vo svete a na Slovensku musím sa s nimi vyrovnať. K téme. . . Citovaný text splýva s odpoveďou!
1 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Dnes dobre radia nie je pravda, je to sumár. Opravte to, nech tam nie sú stále tí istí.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať