Zavrieť

Porady

Ako sa môže debata, prenesená zo starej Porady do jednej hlavnej rubriky, pridať aj do inej súvisiacej rubriky?

Rada by som pridala moju debatu z hlavnej rubriky Zdravie aj do rubriky Anémia, keďže je to debata na špecifickú tému práve z oblasti anémie.
Btw. - neviem, ako nazvať tie rubriky, ktoré nie sú hlavné.
Richard Daj link na debatu, ja tam pridám rubriku Anémia.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Všetko sú rubriky, len niektoré sú hlavné To je kvôli jednoduchšiemu sledovaniu pre tých, ktorí toho chcú viac sledovať len špecifickú rubriku (napríklad anémiu iba).

    Každá téma musí byť priradená do jednej hlavnej a potom do koľkokoľvek ostatných.
    Hlavných rubrík bude cca 20-30, ale celkovo môže byť rubrík stovky.

    Takže kto chce sledovať veľa, nastaví si niekoľko hlavných alebo aj všetky.
    Kto chce sledovať len zopár konkrétnych malých, nastaví si len jednu dve hlavné a prípadne niektoré malé rubriky.

    Keď sa tu trošičku zabývame, tak vyčlením skupinu ľudí, ktorí budú môcť priraďovanie rubrík veľmi jednoducho meniť. Napr. kto bude mať X bodov, bude môcť meniť, pridávať a odoberať rubriky v témach.

    Ako sa môže debata, prenesená zo starej Porady do jednej hlavnej rubriky, pridať aj do inej súvisiacej rubriky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.