Zavrieť

Porady

Daňové a odvodové tipy II.

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Pozývam Vás na semináre spojené s prezentáciou novej knihy "Daňové a odvodové tipy II.".

Prihlášku
a ďalšie informácie nájdete v prílohe - súbor "prihlaska DaOT jun 2013.doc".

Ak sa nemôžete resp. nechcete zúčastniť na seminári, knihu si môžete objednať a bude Vám zaslaná poštou - objednávku nájdete v prílohe - súbor "objednavka DaOT.doc".

Knihu si môžete od začiatku júna 2013 kúpiť po celej SR v kníhkupectvách a samozrejme i v e-shopoch.

Pre Vašu informáciu - knihu môžete vyhrať na porada.sk - v tejto téme bude od pondelka 13. mája 2013 každý deň súťaž - ten, kto ako prvý zodpovie na jednoduchú otázku, získa knihu.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 10.05.13 at 18:44
Usporiadat
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

To závisí aj od príjmov manžela, ak by mal základ dane vyšší, ako 34401,74€, tak nárok na NČZD na manželku by mal podľa vzorca krátený, a ak by mal základ dane 49345,49 a viac, tak by nárok vôbec nemal.
Opatrovateľský príspevok je príjmom manželky, ktorý sa na účely výpočtu NČZD započitáva.
Naposledy upravil Kvaka : 23.05.13 at 11:02
2 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Tak teraz som zvedavá na ten výsledok, lebo prvá odpoveď nebola správna, až neskôr bola opravená. Bolo tam napísané, že opratrovateľský príspevok je štátna sociálna dávka a nezapočítava sa do príjmu.
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Tak je najvyšší čas stopnúť súťaž, lebo sa to tu znova zvrhne. Komplexná a správna je odpoveď od Kvaka - a tá získava knižku, gratulujem. Poprosím o zaslanie adresy, na ktorú knižku zašleme na reliaba@gmail.com
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

...aktuálny zoznam doterajších výhercov:

Heni 2x
Pepa
tictac7
marek32
avalik
alenka11
veronikasad
Mila123
Negoti
mondes
ewita888
uzivatel2
Kvaka

Pripomínam, že knižku zároveň získa 10 najlepších poradcov za mesiac máj v sekcii Účtovníctvo, dane, ... http://www.porada.sk/bodovanie.php a objednávku knihy resp. prihlášku na semináre nájdete v prílohe.
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Jéééj, to sa teším, darujem neveste, ani som to nečakala, odbehla som od sporáka, len som doplnila dievčatá.
3 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

VERONIKA6
Tak teraz som zvedavá na ten výsledok, lebo prvá odpoveď nebola správna, až neskôr bola opravená. Bolo tam napísané, že opratrovateľský príspevok je štátna sociálna dávka a nezapočítava sa do príjmu.
Veronika, prvú odpoveď, ktorú som napísala som vôbec nemenila, a je stále v nezmenenej podobe.
2 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

vieraaaa
VERONIKA6
Tak teraz som zvedavá na ten výsledok, lebo prvá odpoveď nebola správna, až neskôr bola opravená. Bolo tam napísané, že opratrovateľský príspevok je štátna sociálna dávka a nezapočítava sa do príjmu.
Veronika, prvú odpoveď, ktorú som napísala som vôbec nemenila, a je stále v nezmenenej podobe.
Prvý príspevok napísal niekto iný, dotyčná osoba mi to napísala v SS, že ho zmazala. Tým pádom sa tam objavil hneď ako prvý Tvoj. Čiže sa Teba netýka. Pekný dník Ti prajem.
2 0
vieraaaa vieraaaa

vieraaaa je offline (nepripojený) vieraaaa

OK Veronika, ja som videla tú odpoveď, že to je štátna sociálna dávka aj koľká odpoveď to bola.
1 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Čo tak súťažiť o knižku aj dnes?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

veď nebola ešte otázka,či?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

kde je otázka ?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

Ružena
Zatiaľ len testujem, či má niekto záujem súťažiť, ak áno, bude otázka ,-))
Koľko klikov ešte dnes chýba adminovi ?
0 0
anka_p anka_p

anka_p je offline (nepripojený) anka_p

ja ešte nemám knihu, teda čakám......
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Otázka na dnes:

Aká je výška tzv. aktuálnej dôchodkovej hodnoty platná v roku 2013?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

10,0098 eura.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

10,0098 €.
2 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

10,0098
2 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Áno, správna odpoveď je 10,0098 eura.
0 0
Ružena Ružena

Ružena je offline (nepripojený) Ružena

Ako prvá napísala správnu odpoveď veronikasad, tá však už knižku získala, preto sa dnešným víťazom stáva Tweety - gratulujem!

...aktuálny zoznam doterajších výhercov:

Heni 2x
Pepa
tictac7
marek32
avalik
alenka11
veronikasad
Mila123
Negoti
mondes
ewita888
uzivatel2
Kvaka
Tweety

Dnešným dňom súťaž o knižku končí. Všetkým ďakujem za aktivitu a aby sa nezabudlo - knižku získa aj 10 najlepších poradcov v sekcií Účtovníctvo, mzdy ... za mesiac máj 2013 (ak nezískali knižku v tejto súťaži).

Vidíme sa ... na superstretku ,-)
2 0
marek32 marek32

marek32 je offline (nepripojený) marek32

Dnes som si našiel knižku v poštovej schránke, ďakujem
0 0
Načítať ďalšie