Zavrieť

Porady

erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

evaj63
erik555
evaj63
...a zajtra nevarím.
aj toto ma byt inspiracia pre ostatnych?
A prečo nie, ved' sa nemusí každý deň vyvárat' ako na hody.
uzasna tema
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Pórová polievka s krupicovými haluškami, pečená ryba na masle(manželov úlovok), zemiaky s vňaťkou, broskyňový kompót, orechovo-jablková štrúdľa.
7 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Mäsovo-zeleninový vývar, pečená kačica, kapusta, knedľa....
7 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

a čo ste sa dohodli na tých kačičkách?? u nás bola zeleninová polievka, a potom grilované klobásky a bravčová krkovička..
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Prsty v tom má asi nemenovaný obchodný reťazec.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Majka, uhádla si....ale už sme dávno nemali a deti hrozne ľúbia, tak nebolo čo riešiť ..
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Tento víkend ma chytil záchvat a navarila som na 3 dni. Slivkové gombolce zo zemiakového cesta s makom, kurací vývar, polievku tekvicovo mrkvovú (mrkva, tekvica, uvariť, zahustiť zápražkou,pomixovať, bobkový list, kurkuma, zázvor sušený, karí, zjemniť smotankou alebo sojovým mliekom), francúzske zemiaky, morčacie rezne v cestíčku, prudko opražiť a zapiecť v rúre podliate vínom, k tomu ryža s anglickou zeleninou.(všetko robené v bezlaktózovej verzii). Ako dezert Luxemburský koláč, recept zo sme:
http://nanicmama.sme.sk/kolace/luxem...slivkovy-kolac. Bavilo ma to a teraz mám pár dní od varení fraj!
140907 koláč 001.jpg  
140907 koláč 002.jpg  
1/1
7 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
witch
Tento víkend ma chytil záchvat a navarila som na 3 dni. Slivkové gombolce zo zemiakového cesta s makom, kurací vývar, polievku tekvicovo mrkvovú (mrkva, tekvica, uvariť, zahustiť zápražkou,pomixovať, bobkový list, kurkuma, zázvor sušený, karí, zjemniť smotankou alebo sojovým mliekom), francúzske zemiaky, morčacie rezne v cestíčku, prudko opražiť a zapiecť v rúre podliate vínom, k tomu ryža s anglickou zeleninou.(všetko robené v bezlaktózovej verzii). Ako dezert Luxemburský koláč, recept zo sme:
http://nanicmama.sme.sk/kolace/luxem...slivkovy-kolac. Bavilo ma to a teraz mám pár dní od varení fraj!
fajné...ja za oných čias by som mala navarené na 3dni len keby som mala petlicu na chladničke ;navaríš 7 litrov kapustnice a muž chodil aj v noci a studenú vyjedal
3 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
však čo myslíš, podchvíľu chodil muž s vydutým lícom od chladničky, lebo si len tak gombolec hodil do huby . Syn ale nie je týždeň doma, takže čosi snáď ostane.. A keď si zežerú, budú už len špagety s kečupom!
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Krúpová so zeleninou,kurací špíz,zemiaky,palacinky s orechami a čokoládou.
4 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Cesnačka, zapekaná cuketa, varené zemiaky s petržlenovou vňaťou, lekvárové lievance so šlahačkou ochutenou mascarpone a vajcovým koňakom
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Paradajkova polievka s postruhanym ostiepkom,lekvarove pirohy z rozk.cesta,posypane oprazenou struhankou s orechami,poliate maslom…kapucino
5 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Dochrumkava upečené kurča na zemiakoch, zeleninový šalát /rajčina, uhorka, paprika, cibuľa/ + kto chce, baranie rohy....
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Polievka z fazuľových strukov na kyslo, zapekané bravčové karé, opekané zemiaky.
5 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Šošovicová nakyslo,prír.dusená krkovička,ryža,paradajkový šalát.
5 0
Aanika Aanika

Aanika je offline (nepripojený) Aanika

polievka hubova s papcunom a segedinsky gulas s knedlikom. Bude aj na zajtra,lebo zajtra zavaram brusnice a cervenu repu.(:|
5 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Paradajková polievka, tekvicový prívarok s vareným zemiakom..
DSC_0145.jpg  
DSC_0139.jpg  
1/1
3 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Aanika
polievka hubova s papcunom a segedinsky gulas s knedlikom. Bude aj na zajtra,lebo zajtra zavaram brusnice a cervenu repu.(:|
Jej a co je to papcun???
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mala by to byť krémová polievka.
0 0
katka 23 katka 23

katka 23 je offline (nepripojený) katka 23

Anika61
Aanika
polievka hubova s papcunom a segedinsky gulas s knedlikom. Bude aj na zajtra,lebo zajtra zavaram brusnice a cervenu repu.(:|
Jej a co je to papcun???
Tweety
Mala by to byť krémová polievka.
Papcun je závarka do polievky - my to voláme strúhané cesto alebo rajbanička

urobí sa cesto , nechá sa trocha obschnúť a potom sa postrúha do polievky
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať