Zavrieť

Porady

lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som dnes ňáku rybu iba na prírodno..neviem čo to za sortu, ale fajná kupim takú na vánoce.....+špenát z lidlu zahustený trochou nivy....
3 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
ja som dnes ňáku rybu iba na prírodno..neviem čo to za sortu, ale fajná kupim takú na vánoce.....+špenát z lidlu zahustený trochou nivy....
To kde si kúpila? Nemá meno?
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Kelová polievka,plnená paprika,zemiaky.
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
ja som dnes ňáku rybu iba na prírodno..neviem čo to za sortu, ale fajná kupim takú na vánoce.....+špenát z lidlu zahustený trochou nivy....
To kde si kúpila? Nemá meno?
v At lidli..odstrihla som nazov...bola vakuovo každá fileta zvlášť...3 filety to boli....ale chlap vie.....už to našla....Kabeljau
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
Peggynka
lujza.j
ja som dnes ňáku rybu iba na prírodno..neviem čo to za sortu, ale fajná kupim takú na vánoce.....+špenát z lidlu zahustený trochou nivy....
To kde si kúpila? Nemá meno?
v At lidli..odstrihla som nazov...bola vakuovo každá fileta zvlášť...3 filety to boli....ale chlap vie.....už to našla....Kabeljau
Treska...a skade?Nemá rodný list?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
Peggynka
lujza.j
ja som dnes ňáku rybu iba na prírodno..neviem čo to za sortu, ale fajná kupim takú na vánoce.....+špenát z lidlu zahustený trochou nivy....
To kde si kúpila? Nemá meno?
v At lidli..odstrihla som nazov...bola vakuovo každá fileta zvlášť...3 filety to boli....ale chlap vie.....už to našla....Kabeljau
to som v živote nepočula, taký názov.. ja tak maximálne kapríka na vianoce, inak ryby veľmi nemusím.. to odvtedy ako som sledovala pstruhy, ako sa pečú, a oči im rástli, a rástli, až.. a odvtedy ja ryby nie..
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
Peggynka
lujza.j
ja som dnes ňáku rybu iba na prírodno..neviem čo to za sortu, ale fajná kupim takú na vánoce.....+špenát z lidlu zahustený trochou nivy....
To kde si kúpila? Nemá meno?
v At lidli..odstrihla som nazov...bola vakuovo každá fileta zvlášť...3 filety to boli....ale chlap vie.....už to našla....Kabeljau
Treska...a skade?Nemá rodný list?
neviem....s aljašskou sa nedá porovnať...tú kupujem na vánoce...aj mi hovoril odkial táto je...nepamatám
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

treska zo severu - fest dobrota, ja by som mohla ryby každý deň
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kukučka
treska zo severu - fest dobrota, ja by som mohla ryby každý deň
veru...splietal nejaké severne more
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Žabinka
lujza.j
Peggynka
lujza.j
ja som dnes ňáku rybu iba na prírodno..neviem čo to za sortu, ale fajná kupim takú na vánoce.....+špenát z lidlu zahustený trochou nivy....
To kde si kúpila? Nemá meno?
v At lidli..odstrihla som nazov...bola vakuovo každá fileta zvlášť...3 filety to boli....ale chlap vie.....už to našla....Kabeljau
to som v živote nepočula, taký názov.. ja tak maximálne kapríka na vianoce, inak ryby veľmi nemusím.. to odvtedy ako som sledovala pstruhy, ako sa pečú, a oči im rástli, a rástli, až.. a odvtedy ja ryby nie..

Kabeljau je v at vyhladavana ryba ale to neni treska v pravom zyysle sloa.je to treskovita ryba.
ale za tie roky co som tu,sa mi nepodarila zistit,co to presne je za rybu.neprisla som na ziadny echt sloensky preklad....
ale je fakt dobra.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

witch
osky
celozrnne pohankove spagety s makom -mak bol obareny vriacim ovsennym mliekom a osladeny medom.mnam

zajtra
zajacia polievka,
celozrnna spaldova Pizza s lesnymi hubami /pre mna bez syra/,muzikovi pridam aj syr a domacu sunku :-)

v nedelu
zajacia polievka
peceny Zajac,ako priloha pre mna pecena tekvica,ostatni pecene zemiaciky

na poobedie dostane kazdy jednu palacinku bez muky s plnkou z medu,tvarohu ,skorice a lanoveho oleja
Osky, mohla by si variť aj u nás, len palacinky by mohli byť z múky, ale bez tvarohu.
Ale čo ma dostalo, že pečiete Zajaca - to veľké Z mi pripomenulo býv. ministra zdravotníctva. Mohli by ste k nemu prihodiť aj súčasnú pani ministerku Zvolenskú
:-D

hahaaaaaa som sa pobavila.
mne automaticky naskakuju velke pismen apri podstatnych menach,to preto-sme v at,nemecka aautomatika....
ono to opravuje aj slova,napriklad chcem napisat uz a zdy to najprv napise zu-ja to neopravujem to by som prisla o nervy....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
kukučka
treska zo severu - fest dobrota, ja by som mohla ryby každý deň
veru...splietal nejaké severne more
Malo by to byť toto (ja som opatrná pri info z wikipédie,preto píšem "malo"):
http://de.wikipedia.org/wiki/Kabeljau
http://cs.wikipedia.org/wiki/Treska_obecn%C3%A1
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

..ste mi narobili chute s tou rybou... musím mužovi povedať, aby ju najbližšie v AT kúpil tiež...

Dnes na obed - zeleninová polievka s krupicovými haluškami, varené zemiaky a plnený baklažán + kopec /ešte zatiaľ / domácej zeleniny

Večera - vytiahla som z mrazáku hovädzie mäso - takže niečo z toho...
3 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

...tiež to vie plávať - kačka s kapustou a knedlíkom, rybičky rada pozerám v akváriu
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pmajap
...tiež to vie plávať - kačka s kapustou a knedlíkom, rybičky rada pozerám v akváriu
Majka !!! Teda tfffffuuuuuuj.....
Si mi tým akvarkom pripomenula môjho manžela....mal spolužiaka na VŠ, muž prišiel raz zo školy a spolužiaka odchytil ako /tuším skalára/ si opekal na panvici.....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Paradajková polievka,panenka v cestíčku,zemiaková kaša,uhorkový šalát.A palacinky zo zvyšného cestíčka (s orechami a čokoládou ).
Naposledy upravil Peggynka : 18.09.14 at 11:24
5 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
Bravcovo-slepaci vyvar s rezancami a masko so zeleninou z polievky……uvazujem nad strudlou jablkovo-orechovou…
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Anik, mňam...sladké nejem, ale z času načas štrúdlu a jablkovo-orechovú.....prídem na Liptov....
0 0
Anika61 Anika61

Anika61 je offline (nepripojený) Anika61

Som
evuš
Anik, mňam...sladké nejem, ale z času načas štrúdlu a jablkovo-orechovú.....prídem na Liptov....
Kludne moja,budem sa tesit!!! Mam vlastny orech…rodi ako divy…
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Anika61
evuš
Anik, mňam...sladké nejem, ale z času načas štrúdlu a jablkovo-orechovú.....prídem na Liptov....
Kludne moja,budem sa tesit!!! Mam vlastny orech…rodi ako divy…
..ok, ďakujem za pozvanie..na Tvoj smer sa chystám už dlhšie...len aby si bola domka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať