Zavrieť

Porady

OMEGA - nováčik

Ahojte, prosím Vás, kúpila som si Omegu, doteraz som účtovala v inom softe. Musím povedať, že zatiaľ som z toho úlný jeleň...toľko ikoniek všade Firmu som si založila, s pomocou príručky som zadala PS cez ID a otvorenie. Teraz sa pokúšam zaevidovať neuhradené pohľ. a záväzky z 2005, ale akosi sa neviem vysomáriť. Dám si pridať OF, účt. obdobie otvorenie,zaškrtnem neučtovať a ďalej??? Prosím poraďte.
Usporiadat
helas helas

helas je offline (nepripojený) helas

To úvodné školenie je zadarmo, ak tam ideš do troch mesiacov od kúpy.
Tiež som si myslela, že to zvládnem sama, ale som sa len trápila a tak som sa prihlásila. Bolo nás tam len sedem, tak sme sa mohli pýtať hore- dole,
všetko nám ochotne ukázal aj 5x a tiež sme len čumeli čo všetko sa dá.
Takže hor sa na školenie .
0 0
anka p. anka p.

anka p. je offline (nepripojený) anka p.

Aj ja sa pripájam k tejto téme. Z internetu som si stiahla skúšobnú verziu Omegy. Rada by som si ju vyskúšala kým sa rozhodnem či ju kúpiť,ale som z toho úplne mimo. Nie je niekto z LM alebo LH, kto používa Omegu a mohol by mi poradiť prípadne poskytnúť príručku? Ďakujem. Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

anka p.
Aj ja sa pripájam k tejto téme. Z internetu som si stiahla skúšobnú verziu Omegy. Rada by som si ju vyskúšala kým sa rozhodnem či ju kúpiť,ale som z toho úplne mimo. Nie je niekto z LM alebo LH, kto používa Omegu a mohol by mi poradiť prípadne poskytnúť príručku? Ďakujem. Lepšie raz vidieť ako stokrát počuť.
Z internetu sa dá stiahnuť aj príručka, alebo priamo v programe je help. Omega je na prvý pohľad ťažká, ale keď človek pochopí jej filizofiu, je to veľmi dobrý program a vie urobiť v nej všetko.
0 0
anka p. anka p.

anka p. je offline (nepripojený) anka p.

JAJA11
Z internetu sa dá stiahnuť aj príručka, alebo priamo v programe je help. Omega je na prvý pohľad ťažká, ale keď človek pochopí jej filizofiu, je to veľmi dobrý program a vie urobiť v nej všetko.
To je to. Zdá sa mi to ťažké i keď na Porade všetci tvrdia, že je to dobrý program. Nikdy som nerobila podvojko na softe a preto by som to najradšej videla naživo. Nechcem kupovať niečo, čomu nerozumiem a neovládam to. Je niekto, kto by mi to ukázal?
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

anka p.
To je to. Zdá sa mi to ťažké i keď na Porade všetci tvrdia, že je to dobrý program. Nikdy som nerobila podvojko na softe a preto by som to najradšej videla naživo. Nechcem kupovať niečo, čomu nerozumiem a neovládam to. Je niekto, kto by mi to ukázal?
Rada by som pomohla, ale sme od seba dosť ďaleko, ale v Krose robia prezentcie zdarma a ukážu presný postup ako začať s programom, len treba vystriehnuť keď to bude, alebo sa ich priamo spýtať.
0 0
kira kira

kira je offline (nepripojený) kira

anka p.
To je to. Zdá sa mi to ťažké i keď na Porade všetci tvrdia, že je to dobrý program. Nikdy som nerobila podvojko na softe a preto by som to najradšej videla naživo. Nechcem kupovať niečo, čomu nerozumiem a neovládam to. Je niekto, kto by mi to ukázal?
Ja som sa prelúskala pomocou príručky. Akorát s výpočtom majetku som mala problém 3 dni až som napokon zavolala do Krosu a zistili sme, že to nebola chyba moja, ale zrada vo verzii. Na nete www.kros.sk sú uvedené školenia pred kúpou programu, 3 mes. po kúpe programu (každý štvrtok Žilina)- tieto sú zdarma a potom tie ostatné sú už platené. Ja som sa objednala cez net po kúpe, tak uvidím vo štvrtok.
0 0
anka p. anka p.

anka p. je offline (nepripojený) anka p.

kira
Ja som sa prelúskala pomocou príručky. Akorát s výpočtom majetku som mala problém 3 dni až som napokon zavolala do Krosu a zistili sme, že to nebola chyba moja, ale zrada vo verzii. Na nete www.kros.sk sú uvedené školenia pred kúpou programu, 3 mes. po kúpe programu (každý štvrtok Žilina)- tieto sú zdarma a potom tie ostatné sú už platené. Ja som sa objednala cez net po kúpe, tak uvidím vo štvrtok.
Pozerala som tie školenia na nete. Bohužiaľ pred kúpou neorganizujú žiadne. Budem sledovať ďalej. Ďakujem za typ.
0 0
LubenaK LubenaK

LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

Pred kúpou robia tzv. Semináre po mestách Slovenska, väčšinou tam, kde majú pobočky - vstup voľný a predvedú Omegu a Olymp.
0 0
REKTOR REKTOR

REKTOR je offline (nepripojený) REKTOR

UPCH uplne paradny chalan
anka p.
Pozerala som tie školenia na nete. Bohužiaľ pred kúpou neorganizujú žiadne. Budem sledovať ďalej. Ďakujem za typ.
anka, to skolenie mozes absolvovat aj ked mas iba demo ked sa dohodnes s nimi. tiez robia prezentacie, ze prides a ti ten program ukazu, iba tebe, budu sa ti venovat. termin si tiez treba dopredu dohodnut. najlepsie mas na obchod@kros.sk alebo skus 041 707 10 59 a ak maju cestu do tvojho mesta, isto sa aj zastavia. takze nevahaj, skontaktuj ich a dohodni sa. netreba kupovat macku vo vreci
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

anka p.
Pozerala som tie školenia na nete. Bohužiaľ pred kúpou neorganizujú žiadne. Budem sledovať ďalej. Ďakujem za typ.
ako pise rektor zavolaj a urcite ti vyhoveju ja sam som tu vyuzil a bolo to super
0 0
sara-ke sara-ke

sara-ke je offline (nepripojený) sara-ke

Dobry den,
prosim Vas ked mam zahran. fa z ČR - nakup nahrad. dielov v hotovosti v CZK, aky kod mam pouzit, je ich tam tolko. (sme mesacny platcovia dph aj cesky dodavatel je platca dph)

dik
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

sara-ke
Dobry den,
prosim Vas ked mam zahran. fa z ČR - nakup nahrad. dielov v hotovosti v CZK, aky kod mam pouzit, je ich tam tolko. (sme mesacny platcovia dph aj cesky dodavatel je platca dph)

dik
na tovar je vzor 72
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Ak chcem zmeniť napr. číslo účtu v uzavretom mesiaci, povolí mi to, ale varuje ma, že je to na vlastné riziko, že mám najprv zrušiť uzávierku a bla, bla......Chcem sa spýtať, je treba fakt najrpv tu uzávierku zrušiť, alebo to môžem normálne prepísať? Stane sa niečo ak to zmením v uzavretom období?
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Kľudne uzávierku zruš, oprav čo potrebuješ a znova sprav uzávierku. Nemôžeš do uzatvoreného mesiaca opravovať.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Nemôžem? Veď normálne mi to dovolí. Ale ok, teda ju zruším a spravím nanovo.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Radšej uzávierku zruš, oprav čo potrebuješ, znova uzatvor. Veď sám program ti píše že je to na vlastnú zodpovednosť. Tak prečo to riskovať? Hm? Veď v účtovníctve by si si mohla narobiť chaos.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Dobre, len neviem, mám takú averziu, keď počujem slovo uzávierka. Trochu mi vadí na Omege, že ich musím robiť, aby mi spravilo DPH. A prosím ťa, keď zruším a nanovo urobím uzávierku, potom mi tie zrušené tam stále ukazuje. Nedá sa to vymazať? Nechcem tam mať zbytočne veľa riadkov.
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Dá sa to vymazať. Pôjdeš odspodu. Postavíš sa na riadok kde chceš uzávierku zrušiť, zrušíš ju, a potom ju normálne vymažeš. Buď hromadne, alebo pojednom. Dolu máš tlačítka.
0 0
ZuzanaA ZuzanaA

ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

Ale mne to nejde, mám tam 2 riadky zrušenej uzávierky, označnené ružovým štvorčekom a pod ňou už dobrú uzávierku. Keď chcem vymazať tu predlošlú uzávierku, píše že uzávierka je už zrušená. Mala som to najprv vymazať až potom uzavrieť?
0 0
ormika ormika

ormika je offline (nepripojený) ormika

Preto som písala, že musíš ísť odspodu. Takže tú dobrú zrušiť, a začať vymazávať a potom nanovo všetky uzávierky urobiť ešte raz. Nerobila si náhodou dodatočné dańové priznanie na DPH?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať