Zavrieť

Porady

Ako dať výpoveď?

na otazku som dostal odpoved.

Prosim admina o vymazanie
Naposledy upravil peter.pavlacka : 22.10.13 at 11:51
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Navrhnut zamestnavatelovi dohodu o skonceni PP.
    Ak s nou bude suhlasit, mozes skoncit PP dohodnutym dnom.

    Kvoli nezabezpeceniu stravy sa mozes obratit na Inspektorat prace, ale dovodom na okamzite skoncenie PP to nebude.

    Kvoli zafajcenemu prostrediu sa mozes obratit na hygienikov.

    Ti vsetci mozu dat zamestnavatelovi pokutu. Na ukoncenie PP to ale vplyv nema.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    peter.pavlacka na otazku som dostal odpoved.

    Prosim admina o vymazanie
    peter.pavlacka na otazku som dostal odpoved.

    Prosim admina o vymazanie
    pizzanoel neuviedol si na zaklade akej zmluvy u neho pracujes....ak ta vyplaca na ruku asi to nie je celkom ,, čisté"....
    pizzanoel ak by si nezotrval na pracovisku teda neprisiel by si do práce máš absenciu a ide o zavazne porusenie prac.discipliny tzn. ze zamestnavetľ môže s tebou rozviazať prac.pomer okamžite...len ak tam robis 2 roky neviem ci tit ot zato stoji kedze aj v zapoctovom liste budes mat uvedeny pragraf preco bol s tebou prac.pomer ukonceny... to znamena zebuduci zamestnavatel si na pohovore povie aha okamzite skoncenie takeho nechceme....
      zbaliť

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Na základe čoho pracuješ u zamestnávateľa (prac.zmluva, dočasne pridelenie, dohody o vykonaní práce.....)?? a ako dlho tam pracujes??
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    peter.pavlacka na otazku som dostal odpoved.

    Prosim admina o vymazanie
    pizzanoel v tom pripade mas vypovednu dobu 2 mesiace. Teda mozes ukoncit prac.pomer vypovedou s tmy ze tam tie dav mesiace odpracujes alebo sa das na pn...pripadne mozes prac.pomer rozviazat dohodou teda na datume sa dohodnes so svojou nadriadenou....pisal si ze ta nuti vykonavat cistiace prace, upratovat co odmietas....mas v naplni prace napisane ze si povinny to vykonavat?
    peter.pavlacka na otazku som dostal odpoved.

    Prosim admina o vymazanie
      zbaliť
    pizzanoel presne tak a mozno ma niekto taky isty problem a tato tema by mu aj pomohla no ale co z toho ked stratil polovicu kontextu a najde vetu ,, prosimadmina o vymazanie".....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.