Zavrieť

Porady

Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Veď si si ho mohla vytlačiť sama zo stránky či nie?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no veď práve,že nie..........nedá sa........
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

A ešte si za to aj zaplatíš .......tak!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Všetko sa dá! Pokiaľ používaš IB, tak istotne tam máš aj prehľad pohybov na účte - no a ten sa dá aj vytlačiť. Okrem toho, prečo si si nedohodla posielanie výpisov v digitálnej forme na e-mail? Ako pdf-ka?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kopretinka
V rámci šetrenia som kedysi zrušila papierové výpisy z banky.Teraz ho potrebujem,tak som skočila do banky,nech mi vytlačia.....že vypísať žiadosť a zajtra znovu tam ísť,aby mi to tam vytlačili.....nemám slov
ak bude poplatok? zadarmo to určite nebude......
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Všetko sa dá! Pokiaľ používaš IB, tak istotne tam máš aj prehľad pohybov na účte - no a ten sa dá aj vytlačiť. Okrem toho, prečo si si nedohodla posielanie výpisov v digitálnej forme na e-mail? Ako pdf-ka?
ja potrebujem výpis,nie prehľad obratov.Prečo som si nedohodla zasielanie výpisov je nepodstatné,(lebo to nepotrebujem,iba teraz raz za 100 rokov)
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Skús sa dohodnúť s nimi, nech ti výpisy pošlú na e-mail ako elektronický výpis.... bude to istotne vo formáte PDF a ten si vytlačíš.
Aj na stránkach banky je možnosť, že požiadaš o výpis elektronickou cestou za určité obdobie.....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
Skús sa dohodnúť s nimi, nech ti výpisy pošlú na e-mail ako elektronický výpis.... bude to istotne vo formáte PDF a ten si vytlačíš.
Aj na stránkach banky je možnosť, že požiadaš o výpis elektronickou cestou za určité obdobie.....
zajtra po obede ten výpis budem mať,nebudem zas žiadať o zmeny v internetbankingu
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Šak ja nič..... ... ja muzikant , len som tak do pľacu dačo hodil.......
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

pmajap
Na čo prišli americkí genetici, že muži sa vyvinuli z prasaťa a ženy z opice... no to by vysvetľovalo veľa vecí
http://www.dailymail.co.uk/sciencete...eneticist.html
ale moje vysoko odborne fundové vyskumy ukazuju presny opak ...ze z chlapov sa vyvinu prasata a zo zien ........
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

vulxy
pmajap
Na čo prišli americkí genetici, že muži sa vyvinuli z prasaťa a ženy z opice... no to by vysvetľovalo veľa vecí
http://www.dailymail.co.uk/sciencete...eneticist.html
ale moje vysoko odborne fundové vyskumy ukazuju presny opak ...ze z chlapov sa vyvinu prasata a zo zien ........
a z teba sa vyvinul šrek
0 0
vulxy vulxy

vulxy je offline (nepripojený) vulxy

kopretinka
vulxy
pmajap
Na čo prišli americkí genetici, že muži sa vyvinuli z prasaťa a ženy z opice... no to by vysvetľovalo veľa vecí
http://www.dailymail.co.uk/sciencete...eneticist.html
ale moje vysoko odborne fundové vyskumy ukazuju presny opak ...ze z chlapov sa vyvinu prasata a zo zien ........
a z teba sa vyvinul šrek
zavidis?kazdy nemoze mat take stastie....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

vulxy
zavidis?kazdy nemoze mat take stastie....
Pánečku, že ťa aj vidieť, ani motorky ťa nevydurili z chalúpky, lenže v niečom sa mýliš, človek ako taký, vraj vznikol že prasa oplodnilo opicu, kus sa to zamotalo v našom kráľovstve.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...prestala som sa rozčuľovať nad všetkým, čo by ma mohlo rozčúliť..a dávno som nebola v tejto téme..lebo bežné radosti sú bežné a o veľkej radosti písať nechcem, kvoli závisti..lebo ľudia dnes závidia všetko, dokonca aj chorobu...ale - dnes ráno som odpadla a myslím, že budem potrebovať kyslík,alebo aspoň umelé dýchanie ...alebo si pustím dychofku, čo teda bežne nerobím, ale asi to splní účel!..
..dávnejšie som navrhovala cenzúru nových tém a nováčikov, a nebola som sama, prieskum ukázal, že viacerí by sme boli "za"..ale nyjee,tu nyje, tu novoty všeho druhu, ale nič k veci...no a tak dnes ráno, s kávou a cigou behnem sem, aj som sa síce chytila za hlavu, že čo už tu sú aké témy, ale že jeden chce právne postihnúť zasamovraždenie, tak - to ma položilo nakomplet!..kokoooos!..
..idem het!..len som vám chcela povedať, že -že nič!..
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pepsikova
...prestala som sa rozčuľovať nad všetkým, čo by ma mohlo rozčúliť..a dávno som nebola v tejto téme..lebo bežné radosti sú bežné a o veľkej radosti písať nechcem, kvoli závisti..lebo ľudia dnes závidia všetko, dokonca aj chorobu...ale - dnes ráno som odpadla a myslím, že budem potrebovať kyslík,alebo aspoň umelé dýchanie ...alebo si pustím dychofku, čo teda bežne nerobím, ale asi to splní účel!..
..dávnejšie som navrhovala cenzúru nových tém a nováčikov, a nebola som sama, prieskum ukázal, že viacerí by sme boli "za"..ale nyjee,tu nyje, tu novoty všeho druhu, ale nič k veci...no a tak dnes ráno, s kávou a cigou behnem sem, aj som sa síce chytila za hlavu, že čo už tu sú aké témy, ale že jeden chce právne postihnúť zasamovraždenie, tak - to ma položilo nakomplet!..kokoooos!..
..idem het!..len som vám chcela povedať, že -že nič!..
Pepsi- ticho, teplo,tíšenie bolesti, tekutiny, transport...


Sa čudujem,že z tohto dokážeš mat ešte také orgazmy- však to už je tu 2 roky !!!, polovička poraďákov keketi...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975
pepsikova
...prestala som sa rozčuľovať nad všetkým, čo by ma mohlo rozčúliť..a dávno som nebola v tejto téme..lebo bežné radosti sú bežné a o veľkej radosti písať nechcem, kvoli závisti..lebo ľudia dnes závidia všetko, dokonca aj chorobu...ale - dnes ráno som odpadla a myslím, že budem potrebovať kyslík,alebo aspoň umelé dýchanie ...alebo si pustím dychofku, čo teda bežne nerobím, ale asi to splní účel!..
..dávnejšie som navrhovala cenzúru nových tém a nováčikov, a nebola som sama, prieskum ukázal, že viacerí by sme boli "za"..ale nyjee,tu nyje, tu novoty všeho druhu, ale nič k veci...no a tak dnes ráno, s kávou a cigou behnem sem, aj som sa síce chytila za hlavu, že čo už tu sú aké témy, ale že jeden chce právne postihnúť zasamovraždenie, tak - to ma položilo nakomplet!..kokoooos!..
..idem het!..len som vám chcela povedať, že -že nič!..
Pepsi- ticho, teplo,tíšenie bolesti, tekutiny, transport...


Sa čudujem,že z tohto dokážeš mat ešte také orgazmy- však to už je tu 2 roky !!!, polovička poraďákov keketi...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
Sa čudujem,že z tohto dokážeš mat ešte také orgazmy- však to už je tu 2 roky !!!, polovička poraďákov keketi...
...a ešte niečo , pán riaditeľ ???
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Stanislav 1975
Sa čudujem,že z tohto dokážeš mat ešte také orgazmy- však to už je tu 2 roky !!!, polovička poraďákov keketi...
...a ešte niečo , pán riaditeľ ???
Zabudol na tú druhú polovicu........
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač
Stanislav 1975
Sa čudujem,že z tohto dokážeš mat ešte také orgazmy- však to už je tu 2 roky !!!, polovička poraďákov keketi...
...a ešte niečo , pán riaditeľ ???
Buchy však teba som nemyslel, to by som si nikdy nedovolil, oni , ony vedia koho myslím...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975


Sa čudujem,že z tohto dokážeš mat ešte také orgazmy- však to už je tu 2 roky !!!, polovička poraďákov keketi...
dajme tip na čom fičí tento
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať