Zavrieť

Porady

Usporiadat
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
Tweety
Možno si len pomýlili ruky.
ja si bežne pomýlim ruky.....ked navigačka že dolava ja do prava...ale viem, že botičku na vodičove kolo....
Mal som na vojne vodiča, prišli sme na križovatku a zvolal náčelniku kam teď? hovorím doprava a otočil doľava do protismeru, odvtedy keď sa ma ktorýkoľvek vodič spýtal kam tak som bez slov ukázal rukou. Oni možno majú v notách napísané že na ľavé koleso ale nemajú napísané že sa postavia pred vozidlo v smere jazdy, ak postaví čelom k autu tak to namontovali správne tam kde majú ľavú ruku.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Mal som na vojne vodiča, prišli sme na križovatku a zvolal náčelniku kam teď? hovorím doprava a otočil doľava do protismeru, odvtedy keď sa ma ktorýkoľvek vodič spýtal kam tak som bez slov ukázal rukou. Oni možno majú v notách napísané že na ľavé koleso ale nemajú napísané že sa postavia pred vozidlo v smere jazdy, ak postaví čelom k autu tak to namontovali správne tam kde majú ľavú ruku.
Myslím - celkom logické vysvetlenie - z našej strany - z ich strany NO COMMENT.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

http://www.topky.sk/cl/100313/137093...-Modre-z-neba-
čo bude asi vilo robiť....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
pavol54
Mal som na vojne vodiča, prišli sme na križovatku a zvolal náčelniku kam teď? hovorím doprava a otočil doľava do protismeru, odvtedy keď sa ma ktorýkoľvek vodič spýtal kam tak som bez slov ukázal rukou. Oni možno majú v notách napísané že na ľavé koleso ale nemajú napísané že sa postavia pred vozidlo v smere jazdy, ak postaví čelom k autu tak to namontovali správne tam kde majú ľavú ruku.
Myslím - celkom logické vysvetlenie - z našej strany - z ich strany NO COMMENT.
No mňa minule chceli títo kockovaní chlapci presvedčiť o tom že majú odo mňa vybrať pokutu za nesprávne parkovanie tak som im položil otázku podľa akého paragrafu začali niečo koktať tak som im povedal že tam budem stáť vždy kým nebudú vedieť čo som porušil. sú vytrvalí už mám asi desať pokutových bločkov na prednej doske ani ich nečítajú však ich vidieť
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
Nedohodli sa! Matthias Settele nastúpil do Markízy s jasnou úlohou - okresať čo najviac náklady. Do hľadáčika si teda vzal aj pomerne drahú reláciu Modré z neba. Tej dokonca v tejto dobe aj vyprší zmluva.
Stavíš sa , že sa dohodnú s niekým iným ???
Môj predpoklad je TV GRC ...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
Nedohodli sa! Matthias Settele nastúpil do Markízy s jasnou úlohou - okresať čo najviac náklady. Do hľadáčika si teda vzal aj pomerne drahú reláciu Modré z neba. Tej dokonca v tejto dobe aj vyprší zmluva.
Stavíš sa , že sa dohodnú s niekým iným ???
Môj predpoklad je TV GRC ...
to viééém....aj keby na "žrádlo" v tv grc nebolo...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
srska
kopretinka
blížia sa Vianoce,nekupujte zvieratko ako vianočný darček,verte mi,NIE JE TO DOBRÝ NÁPAD
ani kapra? bo zajtra idem kúpiť 10 pstruhov, kapra a možno zubáča
Srsino...pri trhu pri prvom nadjazde pod picérkou fantoci je predajna Ryba...keby si náhodou
luj, mám dodávateľa. prídem, poviem čo chcem, vyberie, vypitvá, zaplatím a idem het.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

srska
lujza.j
srska
kopretinka
blížia sa Vianoce,nekupujte zvieratko ako vianočný darček,verte mi,NIE JE TO DOBRÝ NÁPAD
ani kapra? bo zajtra idem kúpiť 10 pstruhov, kapra a možno zubáča
Srsino...pri trhu pri prvom nadjazde pod picérkou fantoci je predajna Ryba...keby si náhodou
luj, mám dodávateľa. prídem, poviem čo chcem, vyberie, vypitvá, zaplatím a idem het.
jáj tak to máš fajn...ja som zase sumca chcela....chlap by priniesol z De...problém je v tom že iba 3kg...on by ho do-pitval a nafiletovaj aj zavakuoval...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

komediant....
http://www.topky.sk/cl/100313/137073...eho-riaditela-
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

srska
luj, mám dodávateľa. prídem, poviem čo chcem, vyberie, vypitvá, zaplatím a idem het.

aj ja chcem takého
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
kopretinka
ja som nechcela od mojej banky úver,nemám dôvod sa s nimi dohadovať....mám lepšiu ponuku
Nože - pošuškaj, čo to máš za banku, keď také "super" služby "ponúka" (s tými výpismi).

Lebo môj synátor (nerozum na nohách) potreboval raz výpisy z účtu (a to mu domov chodia), lenže on šiel do banky (potom dostal hubovú polievku odo mňa, lebo ich mal doma...). Pekne zacáloval, ale tie výpisy mu urobili na počkanie (žiadne - príďte zajtra).
slovenská sporiteľňa....ale neplatila som nič.......kedysi mi to vytlačili hneď a vtedy som aj platila.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

je mi na grcanie
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
kopretinka
nie nie, oni potrebuju viagru aby s nami vladali kazdy den vyj..vat. (prepacte, za vulgarizmus, ale neda sa inak v tejto suvislosti)
0778Idontneed.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka
A zatiaľ čo niektoré europoslankyne si za európske peniaze dali zmenšiť prsia, iní páni europoslanci si nechali predpísať viagru.
Spomínanú viagru si totiž môžu dať predpísať aj synovia a manželia europoslankýň.
...aj Ty môžeš , aj synovi , aj manželovi ...
Ale za určitých podmienok ...
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

toto mi prišlo v pošte, vraj Mikuláš
unnamed.jpg  
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
pmajap
toto mi prišlo v pošte, vraj Mikuláš
si musela byt dobra ako medik
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pmajap
toto mi prišlo v pošte, vraj Mikuláš
predaj a máš vystarané
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

taiko je tíško a oni by mali byť v búrke už teraz
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať