Zavrieť

Porady

Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

pepsikova
..a chcem sa poďakovať za "neužitočné" v príspevku ""kolik ti je, babičko"..aj to je prejav niečoho,o čom je ten príspevok!..
(lebo kto už dokáže dať neužitočné v kaviarni, tak to je fakt blejt!..nie "za čo", ale že vôbec!..
Pepsi, to asi niekto len preklep, ja som teraz súhlas dala, našla som ťa v citácii, sa mi páčilo. Najmä ten vek. ")
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Tweety
Muži by mali spozornieť, dávajte si dobrý pozor, koho balíte.
http://vas.cas.sk/clanok/9152/nevinn...i-neuzili.html
Zobudí sa ráno chlapík v izbe u kočky s ktorou strávil búrlivú noc a na nočnom stolíku vidí fotografiu fešného mladíka i pýta sa "to je kto tvoj príbuzný alebo tvoj frajer?" odpoveď "to ja pred operáciou" Brrrrrrrrrr. Alebo pichnúť takejto kočke jazyk do pusy a potom nahmatať medzi nohami niečo čo v žiadnom prípade nepatrí do ženskej výbavy, ešte viac brrr. Inak som videl kdesi na nejakej stránke že predávajú anti znásilňovače teda nohavičky s imitáciou poriadneho pánskeho macka.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
alaya1
Nechapem, ze ste tu takto vysadeni na nejake body na internete. To fakt tymto az takto zijete? To je uz neskutocne, az smiesne.
..

..nuž, každý sme niečím smiešny...niekto dokonca až rehotný vo svojich názoroch..a keby si lepšie čítala, zistila by si, že nejde o body, ale o to, že tu! vôbec dal..
0 0
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
velice pekne napisane a hlavne trefne http://ludmilakolesarova.blog.sme.sk..._campaign=blog
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

taiko
velice pekne napisane a hlavne trefne http://ludmilakolesarova.blog.sme.sk..._campaign=blog
...si ma predbehol.....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

taiko
velice pekne napisane a hlavne trefne http://ludmilakolesarova.blog.sme.sk..._campaign=blog
Hlavne si roky pomýlila, jeden môj podriadený mal v 1987 sobáš v kostole a vedel o tom aj predseda CÚV KSČ, druhý podriadený mal štyri deti všetky boli krstené a nikomu to nevadilo, no určite nešiel s tým na verejnosť, ale ani to to nejak zvlášť neutajovali. A v životopisoch bola otázka k náboženstvu odpovedal som som "s náboženskou otázkou som vyrovnaný" Ak to nevadilo silovým zložkám, tak už vôbec nie niekde inde. "Ale ak niekto dráždil hada bosou nohou" Potom ak bol niekto konfrontačný a toporil sa nariadeným tak mu to aj takto spočítali a dnes je to vari inak, ak sa budeš vzpierať voči vrchnosti tak si palicu nájde.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

v čase revolúcie mala 14.......ešte dobre,že nespomína,že stávala v rade na mandarínky a hajzlový papier OMG
2 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
v čase revolúcie mala 14.......ešte dobre,že nespomína,že stávala v rade na mandarínky a hajzlový papier OMG
A čo robila v rokoch 68 - 69, to bola vždy jedna z otázok v životopise, to že mi dal zástupca riaditeľa školy kýbel s vápnom a papierikom čo sme mali napísať na plot som neuvádzal, len som napísal mal som 15 rokov
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

pavol54
kopretinka
v čase revolúcie mala 14.......ešte dobre,že nespomína,že stávala v rade na mandarínky a hajzlový papier OMG
A čo robila v rokoch 68 - 69, to bola vždy jedna z otázok v životopise, to že mi dal zástupca riaditeľa školy kýbel s vápnom a papierikom čo sme mali napísať na plot som neuvádzal, len som napísal mal som 15 rokov
Horšie ako že čo v 68 to mala staršia generácia, ktorej sa pýtali:
A čo si robil v 48 ???????????
(44 ? 38 ? )
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

LukyKs
pavol54
kopretinka
v čase revolúcie mala 14.......ešte dobre,že nespomína,že stávala v rade na mandarínky a hajzlový papier OMG
A čo robila v rokoch 68 - 69, to bola vždy jedna z otázok v životopise, to že mi dal zástupca riaditeľa školy kýbel s vápnom a papierikom čo sme mali napísať na plot som neuvádzal, len som napísal mal som 15 rokov
Horšie ako že čo v 68 to mala staršia generácia, ktorej sa pýtali:
A čo si robil v 48 ???????????
(44 ? 38 ? )
že by "čakal som na bielych ako sľuboval hlas ameriky že prídu?"
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Stanislav 1975
srska
Stanislav 1975
srska
Stanislav 1975
Dnes keď budete doma o 15.45 hod a nebudete zrovna kukať niečo iné, tak si zapnite JOJ-ku, Páli Vám to, bude tam ten trapas čo som porobil ako naši futbalisti,že rozrazil som dvere na joj-ke ako velký pán, vrátnikovi som div nepohladkal plešinku, sadol som si do kresla jak majster sveta a nakoniec som odtiaľ utekal po kanáloch , ale nedá sa stále vyhravať ako pred 3 rokmi ked som tam exceloval a všetkých rozšlapal...a Stanislav 1975 si to užíval :-)

Dúfam,že to bude dneska , a nie v pondelok, lebo nejako to prehadzujú, nejde to porade ako sme tam boli, ale na 90% to bude dnes...
kameňák ťa rozbil?
Thomas je náhodou celkom fajn i keď s andrejom bičanom sa mi lepšie robilo :-)
v slovenčine sa zlepšil. na začiatku to bola katastrofa
aj ked tomu inak moc nerozumiem, to skor ženy po ňom šalejú, ale nieje zasa až tak pekný ako o ňom rozprávajú a baby šalejú po ňom- videl som aj krajších chlapov...
Na čo je žene doma pekný muž? Ide o to, že bude návnadou pre ženy po celý život. Teda žiadna slasť v tom zväzku žiť pre manželku. Ibaže by mal morálny charakter ako mramor. Čo vedia narobiť naivky, alebo extrémne opačná kategória, ZOO je slabé prirovnanie.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Tweety
evuš
Tweety
No, ak nie kvôli nemu, tak už len kvôli vedomostiam sa to oplatí pozerať. Mám rada vedomostné súťaže, toto je len taká slabšia úroveň ale aj to niekomu postačí.
..súťaž je ok... aj on v pohode, ale žeby som z neho bola na prášky ako z chlapa tak NIE SOM
To sa Ti terazky hovorí, keď už nemáš 18 ani 20.
A?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pepsikova
alaya1
Nechapem, ze ste tu takto vysadeni na nejake body na internete. To fakt tymto az takto zijete? To je uz neskutocne, az smiesne.
..

..nuž, každý sme niečím smiešny...niekto dokonca až rehotný vo svojich názoroch..a keby si lepšie čítala, zistila by si, že nejde o body, ale o to, že tu! vôbec dal..
Pepsi, bola som medzi pluskovanými aj ja? Ja som vtedy písala tri príspevky po sebe a už som bola unavená, je to vidno, všetky tri som dopĺňala. Keď som išla dávať bod, bola tam dvojka, po mne pribudla viditeľná trojka, za chvíľu tam bola z ničoho nič zasa dvojka. Tak som ti znova išla dať bod, a skočilo to samo na mínus. Tak som sa to snažila opraviť, nakoniec som s tým prestala zápasiť a ostala tam iba dvojka. Reku dnes ti pridám hlas.
Tak ak ti neukazuje môj hlas, tak to bolo akože "mnou". Je mi to ľúto, veď pod taký článok sa nedá ani dať mínus. Naštrbilo ti to deň.
Stále tvrdím, aká je dôležitá komunikácia medzi ľuďmi, treba si veci vysvetliť, kým nie je neskoro.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Dnes tu nie buchač, je tam ako stvorená téma pre neho ?
http://www.porada.sk/t231750-mozem-p...ml#post2467186
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
kopretinka
v čase revolúcie mala 14.......ešte dobre,že nespomína,že stávala v rade na mandarínky a hajzlový papier OMG
A čo robila v rokoch 68 - 69, to bola vždy jedna z otázok v životopise, to že mi dal zástupca riaditeľa školy kýbel s vápnom a papierikom čo sme mali napísať na plot som neuvádzal, len som napísal mal som 15 rokov
Vtedy mali tí muži šťastie, ktorí boli práve na vojenčine.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

LukyKs
pavol54
kopretinka
v čase revolúcie mala 14.......ešte dobre,že nespomína,že stávala v rade na mandarínky a hajzlový papier OMG
A čo robila v rokoch 68 - 69, to bola vždy jedna z otázok v životopise, to že mi dal zástupca riaditeľa školy kýbel s vápnom a papierikom čo sme mali napísať na plot som neuvádzal, len som napísal mal som 15 rokov
Horšie ako že čo v 68 to mala staršia generácia, ktorej sa pýtali:
A čo si robil v 48 ???????????
(44 ? 38 ? )
Veru, nech mi mama odpustí. Neďaleko nich žila česká rodina, ich syn, mamina prvá láska. Keď bol zostrelený nad Londýnom, tak ju niekoľkokrát vypočúvali. Aký tam mohol byť súvis...S otcom sa brali 1940.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

pavol54
Tweety
Muži by mali spozornieť, dávajte si dobrý pozor, koho balíte.
http://vas.cas.sk/clanok/9152/nevinn...i-neuzili.html
Zobudí sa ráno chlapík v izbe u kočky s ktorou strávil búrlivú noc a na nočnom stolíku vidí fotografiu fešného mladíka i pýta sa "to je kto tvoj príbuzný alebo tvoj frajer?" odpoveď "to ja pred operáciou" Brrrrrrrrrr. Alebo pichnúť takejto kočke jazyk do pusy a potom nahmatať medzi nohami niečo čo v žiadnom prípade nepatrí do ženskej výbavy, ešte viac brrr. Inak som videl kdesi na nejakej stránke že predávajú anti znásilňovače teda nohavičky s imitáciou poriadneho pánskeho macka.
Ako vidím, celkom reálny dej. V tomto duchu bol natočený film. Angličania? Íri?
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

korela
Stanislav 1975
srska
Stanislav 1975
srska
Stanislav 1975
Dnes keď budete doma o 15.45 hodStanislav 1975 si to užíval :-)

Dúfam,že to bude dneska , a nie v pondelok, lebo nejako to prehadzujú, nejde to porade ako sme tam boli, ale na 90% to bude dnes...
kameňák ťa rozbil?
Thomas je náhodou celkom fajn i keď s andrejom bičanom sa mi lepšie robilo :-)
v slovenčine sa zlepšil. na začiatku to bola katastrofa
aj ked tomu inak moc nerozumiem, to skor ženy po ňom šalejú, ale nieje zasa až tak pekný ako o ňom rozprávajú a baby šalejú po ňom- videl som aj krajších chlapov...
Na čo je žene doma pekný muž? Ide o to, že bude návnadou pre ženy po celý život. Teda žiadna slasť v tom zväzku žiť pre manželku. Ibaže by mal morálny charakter ako mramor. Čo vedia narobiť naivky, alebo extrémne opačná kategória, ZOO je slabé prirovnanie.
A že prečo je toľko psíčkárok - - dá sa to vycvičiť / nepapuľuje to / misku si po sebe vylíže / nerozhadzuje po byte slipy a ponožky / netreba ho "venčiť" v posteli
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

korela
LukyKs
pavol54
kopretinka
v čase revolúcie mala 14.......ešte dobre,že nespomína,že stávala v rade na mandarínky a hajzlový papier OMG
A čo robila v rokoch 68 - 69, to bola vždy jedna z otázok v životopise, to že mi dal zástupca riaditeľa školy kýbel s vápnom a papierikom čo sme mali napísať na plot som neuvádzal, len som napísal mal som 15 rokov
Horšie ako že čo v 68 to mala staršia generácia, ktorej sa pýtali:
A čo si robil v 48 ???????????
(44 ? 38 ? )
Veru, nech mi mama odpustí. Neďaleko nich žila česká rodina, ich syn, mamina prvá láska. Keď bol zostrelený nad Londýnom, tak ju niekoľkokrát vypočúvali. Aký tam mohol byť súvis...S otcom sa brali 1940.
že by revanš ohrdnutého milenca po rokoch?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...citujem:Stanislav 1975
Dnes keď budete doma o 15.45 hod a nebudete zrovna kukať niečo iné, tak si zapnite JOJ-ku, Páli Vám to, bude tam ten trapas čo som porobil ako naši futbalisti,že rozrazil som dvere na joj-ke ako velký pán, vrátnikovi som div nepohladkal plešinku, sadol som si do kresla jak majster sveta a nakoniec som odtiaľ utekal po kanáloch , ale nedá sa stále vyhravať ako pred 3 rokmi ked som tam exceloval a všetkých rozšlapal...a Stanislav 1975 si to užíval :-)

Dúfam,že to bude dneska , a nie v pondelok, lebo nejako to prehadzujú, nejde to porade ako sme tam boli, ale na 90% to bude dnes...


...Staník, nebola som doma a nevidela som-v poslednej chvíli som vnúčikovi dudku musela odniesť, lebo bez dudky-jak bez..chapeš, nyje!..
..ale nejde o to!..hlavne že si mal odvahu sa zúčastniť,ved je to hra!..ide o odvahu,a zas, no, aj celkom sprostý si neny, takže kanále asik si nevymetal!..aj toto si si iste užíval!..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať