Zavrieť

Porady

kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Katy a R
a prečo silou mocou chcete kopírovať príspevky ... veď keď to niekto chce vymazať, je to hádam na ňom! Veď toto tu nie je ŠTB ??
A keď je nikto taký súkromník, že nechce aby sa z odpovede na jeho otázku poučili iní ... tak sa treba druhý-krát naňho vybodnúť. Nie sme tu od toho, aby sme prikazovali, čo kto môže a čo nie. Etiketu máme - keď chcem poradím, keď nechcem ....
pretože potom tie odpovede nemajú zmysel.........a mohlo by to pomôcť aj iným........čo do toho pletieš štb?! toto tu je VEREJNÉ fórum,a keď niekto nechce,aby jeho otázku čítali iní,tak nech si ZAPLATÍ radu od niekoho iného, a súkromne a nech sa nepýta na verejnom fóre
3 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

práve preto, že je to tu verejné - tak s tým nič nenarobíš. Je tu možnosť vymazať príspevok? je ! Tak ak budem chcieť, tak ho aj vymažem (či sa ti to páči, alebo nie).
A už je tu myslím priveľa príspevkov, v ktorých sa iba rozoberá, čo kto maže, komu dal čierny bod a podobné zbytočnosti ... podľa mňa by sme si mali poradiť a nie sa hrať na žalobaby (a skúsiť sa naučiť nereagovať na všetky blbosti - aj keď je to niekedy ťažké)
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

ok,tak nech si každý vymaže otázku potom,ako dostane odpoveď...........mne je už všetko jedno
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nepamätám, že by sa témy mazali - dali mazať v starej porade..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A možno aj dali ale nikomu z nás to ani nenapadlo
1 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

veruže sa dali - aj sa mazali ... ale nikto z toho nerobil problém, tak sme o tom ani tak nevedeli.

inak - dneska svieti konečne slniečko, tak si nerobme vrásky ! (potešilo!)
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ojojój a koľko, tie pri vylučovaní a o potratoch celé...
kvietoček, naozaj ťa to tak trápi, nedokážeš to obísť myknutím pleca?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
nepamätám, že by sa témy mazali - dali mazať v starej porade..
Traja sa zišli ...
Alebo jeden s troma nickmi sa zrealizoval ...
Urvali neužitočné .

Výsledok rovnaký - vyklikali tému do nenávratna , alebo ju moderátor oživil .
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

buchač
lujza.j
nepamätám, že by sa témy mazali - dali mazať v starej porade..
Traja sa zišli ...
Alebo jeden s troma nickmi sa zrealizoval ...
Urvali neužitočné .

Výsledok rovnaký - vyklikali tému do nenávratna , alebo ju moderátor oživil .
ale stále si si mohol prečítať pôvodnú otázku,o to ide....
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

kukučka
ojojój a koľko, tie pri vylučovaní a o potratoch celé...
kvietoček, naozaj ťa to tak trápi, nedokážeš to obísť myknutím pleca?
už som vyššie odpovedala
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Na pripomienku o mazani otazok odpovedal uz aj Richard, ak tu moznost nechal, zjavne mu to neprekaza. Mne osobne tiez nie. Inak, mnohi zmazi koli tomu, ze miesto konstruktivnej odpovede sa im dostalo inych prispevkov. Specifikovat nemusim.
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no ali ty si tiež za neužitočné mater poriadne odrovnala, nevidno tam tvoje ospravedlnenie
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Odkedy je anonymné nedávam a dokonca sa mi nedalo, netuším, či mám opravené.
Ale nemali by sa + a - sčítavať.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
no ali ty si tiež za neužitočné mater poriadne odrovnala, nevidno tam tvoje ospravedlnenie
Ja? Co som urobila? Nerozumiem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

napadla za neužitočné, ktoré nevieš od koho je, ona ti ho nedala
/mater, čo si nevevedela rady so synom, nechce sa mi to hľadať/
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

@ Katy a R:
Niekto nepochopil podstatu Porady! Je tu preto, aby sme si radili. Ty však splietaš niečo o ŠTB, o verejnom... a pod.
Nie sme ŠTB! Keby sme boli, to by sme začali hneď pátrať po tom, kto otázku položil, začali ho preverovať. Ale nerobíme to!
My sa tu snažíme na danú otázku dať odpoveď (niekedy dobrú, niekedy zlú - ale čo už narobíš). A tie otázky a odpovede môžu pomôcť iným, ktorí budú mať podobný problém v budúcnosti.

A že je to verejné? Veď to je podstata. Ak už niečo napíšeš, vidia to všetci - je to podobné ako v živote: ak niečo z huby vypustíš, už sa to späť vziať nedá.....
A ak niekto vymaže raz položenú otázku, dáva tým najavo len jedno - je sebec, ktorý chce len svoj prospech, očakáva, že mu všetci poradia a on sa odvďačí tým, že rady dostane, zmaže a na ostatných, ktorí pomoc potrebujú, sa pekne zvysoka (sorry) VYSERIE!

A od tohto roka takýchto budem volať verejne a otvorene (nech mi je Porada milostivá) - VYDRBANEC (a to je ešte prijateľné, inak viem aj inak pomenovať....).

Takže: erik malek je prvý VYDRBANEC!
Naposledy upravil misoft : 11.01.14 at 13:57
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

odpoveď pre Kvaku,keďže jej nemôžem napísať správu,ani odkaz do profilu:ja som tam tie podľa teba urážlivé komenty napísala až potom,ako to vymazal,takže to nevymazal kvôli mojim komentom.Zaujímavé,že chobot to tam napísal tiež a to ti urážlivé nepríde?
Predpokladám,že bude kvaka obratom informovaná
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Jaj, uz rozumiem. Ale nenapadla, ja som sa tomu smiala, ze som napisala konkretnu radu a tam bolo, ze je to komentar. Mne je to naozaj suma fuk. Boli stare dobre casy, ked som za minutu dostala aj 10 neuzitocnych Inak, ako vies, ze ona nedala, ta mater, ty si dala .
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

A teraz zase ja? Nie...tvoje vyjadrenie nemá logiku.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

kukučka
A teraz zase ja? Nie...tvoje vyjadrenie nemá logiku.
Ako pre koho .
Myslim, ze ty by si so mnou nemala mat ziaden problem, Uzitocnych som ti nasackovala habadej za to, co sa mi pacilo.
A vyjadrila som len svoj nazor, ze o jednom -nesuhlasim- pisat celu stranu v teme je celkom dost.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať