Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    a_je_to je offline (nepripojený) a_je_to

    a_je_to
    no ... kde inde, ak nie do decembra .... a kde inde, ak nie na 321 ? Môžeš, inú rozumnú možnosť ani nemáš. Máš nato ešte 7 dní ... aj s dnešným. Potom už len dodatočné.
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    škriatok1 Ďakujem veľmi pekne. Len sa mi zdalo hlúpe, že platby budú zaúčtované už v októbri a faktúry až v decembri.
    marjankaj No niektoré softvéry umožňujú zaúčtovať faktúru do októbra a odpočet uplatniť v decembri. Ak ti ide iba o toto.
    škriatok1 Nie myslela som skôr to že platby budú zaúčtované v oktobri a DPH uplatnené v decembri, ale som rada, že nemusím robiť dodatočné priznanie. Ďakujem za odpoveĎ.
    marjankaj A napísal som snáď niečo iné?
    škriatok1 Prepáč. Neskorá hodina. Asi som ťa zle pochopila.
    a_je_to Nuž ... nemala si zabudnúť ... bolo by to vyzeralo múdro, takto ... :-) ... ale furt lepšie ako by to malo byť až v budúcom roku ... :-)
    škriatok1 Ja som nezabudla, ale konateľka ano.
      zbaliť

    Mám tú zabudnuté faktúry z oktobra a boli aj zaplatené v tomto mesiaci, do dph ich chcem zahrnuť do decembra /ide o mes platcu/, môžem tie októbrové platby zaúčtovať na 321 resp. kam ich zaúčovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.