Zavrieť

Porady

Nespokojný zakaznik

Dobrý deň rad by som vedel či som spravil chybu keď som na internetovom bazári predával ruter a nepovedal som nikde v popise že ma anglickú koncovku a teraz odomna zákazník vyžaduje napraviť chybu zaslaním anglickej redukcie za 10 € i keď som mu napísal v emaily ešte pred kúpou že ak požaduje viacej fotiek tovaru pripadne sa na niečo chce spýtať nech sa spitá ďakujem za odpoveď veľmi mi pomôžete.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    on je v práve,vedome si ho oklamal.
    buchač Lui ...ak napísal na bazár ten inzerát rovnakým štýlom ako tu , tak sa ani nečudujem , že ako to dopadlo ...
    lujza.j šak to mi je jasné....keby to tam napísal...by to nekúpil....

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Ako si ten router používal ty? Pošli mu redukciu, alebo vráť peniaze. Ty na jeho mieste by si bol spokojný?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ved si mu predal vec,ktoru nemoze pouzivat na SK.
    Uz ked predavas elektroniku s angl.koncovkou bud si to mal napisat jasne v zadani inzeratu,alebo automaticky redukciu pribalit.

    Predaj pouzitych veci cez inzerat sa zaklada hlavne na presnom popise danej veci. Ty si mu vlastne neposlanim vsetkeho prislusensta poslal nefunkcnu vec.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Nič si z toho nerob, nabudúce predaj auto určené pre anglický alebo americký trh a zamlč to, však by ti niekto rýchlo poďakoval možno v zrýchlenom konaní monterpákou

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Poslať zariadenie, ktoré nie je určené pre našu sieť a nespomenúť to v inzeráte...
    Podvod ? Nie?
    Chrapúňstvo určite.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.