Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Pobavil ma Urbáni,ktorý kukal z múra a pri nom veta-Zoberme moc politikom.Neskutočné.
2 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
ahojte, tak začnem medzi prvými: Dnes ma potešila fotka snubného prsteňa, ktorý môj čerstvo 30-ročný brat konečne kúpil svojej priateľke. S mojou podporou a radami na diaľku, veď vieme aký sú chlapi! Ani veľkosť, ani aký kameň (a že tam má byť riadny kameň), ani materiál vyhotovenia nevedel.... Tak som sa trošku angažovala a snáď výsledný produkt, ktorý už vybral podľa svojho usúdenia, poteší jeho vyvolenú.
On je v Rakúsku a ona zatiaľ v Ba, takže láska na diaľku! Zrejme konečne pochopili akí sú pre seba drahocenní! Keďže ja mám sobáš tesne tesne pred sebou, tak som úplne vo vytržení, že to chytilo aj jeho. Ich.
Áno ešte aj takýto somári sú na svete - čo sa chcú brať. A podotýkam = "chcú"
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Zabúdaj, zabúdaj na ...

No tak zabúdaj ...

0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Helik3
ahojte, tak začnem medzi prvými: Dnes ma potešila fotka snubného prsteňa, ktorý môj čerstvo 30-ročný brat konečne kúpil svojej priateľke. S mojou podporou a radami na diaľku, veď vieme aký sú chlapi! Ani veľkosť, ani aký kameň (a že tam má byť riadny kameň), ani materiál vyhotovenia nevedel.... Tak som sa trošku angažovala a snáď výsledný produkt, ktorý už vybral podľa svojho usúdenia, poteší jeho vyvolenú.
On je v Rakúsku a ona zatiaľ v Ba, takže láska na diaľku! Zrejme konečne pochopili akí sú pre seba drahocenní! Keďže ja mám sobáš tesne tesne pred sebou, tak som úplne vo vytržení, že to chytilo aj jeho. Ich.
Áno ešte aj takýto somári sú na svete - čo sa chcú brať. A podotýkam = "chcú"
Tak nech to vydrzti dlho.......lebo su aj ine statistiky.
P.S. chlapi velmi neriesia, aky kamen a kolko ich ma byt na prsteni. Ak ma byt toto mierka vztahu, tak...
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Helik3
ahojte, tak začnem medzi prvými: Dnes ma potešila fotka snubného prsteňa, ktorý môj čerstvo 30-ročný brat konečne kúpil svojej priateľke. S mojou podporou a radami na diaľku, veď vieme aký sú chlapi! Ani veľkosť, ani aký kameň (a že tam má byť riadny kameň), ani materiál vyhotovenia nevedel.... Tak som sa trošku angažovala a snáď výsledný produkt, ktorý už vybral podľa svojho usúdenia, poteší jeho vyvolenú.
On je v Rakúsku a ona zatiaľ v Ba, takže láska na diaľku! Zrejme konečne pochopili akí sú pre seba drahocenní! Keďže ja mám sobáš tesne tesne pred sebou, tak som úplne vo vytržení, že to chytilo aj jeho. Ich.
Áno ešte aj takýto somári sú na svete - čo sa chcú brať. A podotýkam = "chcú"
zajtra budú dva týždne tomu čo moj brácho do toho hupol 2x.....tiež somár lúbia sa ako kone...asi aj pupočnú šnúru majú... brat asi v takom vytržení v deň "D"....už v autobuse na pytačky.....naša máti sa ho pýta...kyticu máš kde ?!brácho zabudol som ju...vybehol z autobusu pre ňu.....tak kytica teda bola....za chvílku do pekla nemám OP..všetko inak dopadlo OK, škoda že počko nebolo lepšie lialo ako šialené....obrad mali Smolenickom zámku...
nebol všetko dopadne dobre aj ked blázninec poriadny
3 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka mám svoj svet
lujza.j
tu nemá nik za nič zodpovednosť....keby možno-možno by to bolo iné...asi tie lóve, čo za to majú-myslím si...lebo inak to asi nemóže byť...iba že by boli na komplet debili....im asi stoja zato....netvrdím, že je príjemné mať takúto kauzu, ale vybrali si túto prácu tak...ak!vyšetrovateľ PZ si mákne a prokurátor,sudca to potom po-to-to.....

Vieš.koľko razy ma to napadne,že vyšetrovateľ sa natrápi a títo to zmietnu zo stola...Už ma napadlo aj to,že keby boli vyšetrovatelia súčasťou súdneho systému,či by to nefungovalo lepšie (pod jedným ministerstvom).


toto sú kauzy, kde si mákne hodne ludí ...tak to potom hodne nasrdí.....x krát sa stalo, že autičkári chytení priamo pri páchaní t.č.....všetko spracované...aj prokurátor suhlas , že väzobne a sudca ich pustil.....je to tu začarované.....alebo " chytíš "službu - konajúceho prokurátora , ktorému sa moc nechce robiť.....ty chceš dať človeka/chytený pri páchaní/ do väzby, lebo pácha po celom meste všade živé spisy a ten debil váha...všetko je o ludoch...raz som jednému vybavila väzbu cez telefón
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

......oni dobre vedia,ako "pochybiť".......
1 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Kopretinka včera som dávala na množenie bobkový list, nezabudla som na teba
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

pmajap
Kopretinka včera som dávala na množenie bobkový list, nezabudla som na teba
jééééj,ďakujem potom ma zase "kopni" lebo ja zabúdam
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

pmajap
Kopretinka včera som dávala na množenie bobkový list, nezabudla som na teba
A to ako, ako zajacov?
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

pmajap
Kopretinka včera som dávala na množenie bobkový list, nezabudla som na teba
vy máte vavrínovec lekársky? dá sa kúpiť aj na SK (resp. pod V.Tatrami)?
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Mila123
pmajap
Kopretinka včera som dávala na množenie bobkový list, nezabudla som na teba
vy máte vavrínovec lekársky? dá sa kúpiť aj na SK (resp. pod V.Tatrami)?
normálne ho majú v eshopoch záhradkových......aj v tescu som videla,len to bolo také chúdatko...
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kopretinka
Mila123
pmajap
Kopretinka včera som dávala na množenie bobkový list, nezabudla som na teba
vy máte vavrínovec lekársky? dá sa kúpiť aj na SK (resp. pod V.Tatrami)?
normálne ho majú v eshopoch záhradkových
idem kuknúť......Ďakujem
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
veru ja som sa tu s ním ešte tiež nikde nestretla, ale priateľov brat žije dlho v Holandsku a má tam z neho taký krásny strom v záhradke, som mu ho obdivovala, ani som nevedela čo to je za strom. a potom hovorí, odtrhni z neho list a privoňaj! teda poviem vám - paráda!!! ten náš sušený-kupovaný sa môže schovať....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Helik3
ten náš sušený-kupovaný sa môže schovať....
veru,to je len odpad.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ja som si ho raz z HR...neprežil zimu v kuchyni na okne...parapete....v lete si musím našklbať a usušiť....urobím potom znovu šampúch z výluhom z čerstvého bude silnejší...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

ja ho tiež vláčim z Chorvátska, hneď prvý deň hľadám kde je ho málo, pýtam domácich a donesú, je veľmi silný

kúpila som krásny v Baumaxe v PP, hneď vyschol, kríčky kvety prežili druhú zimu

takisto olej, citróny - z tých hneď ostrúham kôru premiešam s kryštálovým cukrom a mám na celý rok do koláčov a tvarohu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

aj nový aj starý "moji" domáci ho majú ako plot....olej ked nezoženiem domáci.../nie ten čo predávajú pre turistov pri ceste/ kúpim v markete od ich f. Trenton....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

sito
pmajap
Kopretinka včera som dávala na množenie bobkový list, nezabudla som na teba
A to ako, ako zajacov?
sitečko to nie bobkami .... čo bolo na obed, že sa ti také myšlienky množia
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

kameň, papier, nožnice a ich štúdia
http://www.topky.sk/cl/13/1395871/Ak...mpletny-navod-
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať