Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
dariusko dariusko

dariusko je offline (nepripojený) dariusko

buchač
dariusko
buchač
dariusko

A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ???

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...

To si hovor zaťovi


Ale nedá mi .......
To je raz tak , keď niekto nepozná slang ...

Síce si rozumnejší , ale či rozumieš ???
To je už o niečom inom.
Vysvetľovať nemienim ...
Hádam nebudem tráviť dovolenku medzi vyhodňarmi, aby som sa naučil slang

a slang / zvrat = diabla brat (ako vravel Julo S.)

By si bol počul komentár mojho zvarača (bol biely, iba pokožku mal tmavšiu) vo vlaku , keď sa mu jeden "opálený" sympaťák prihovoril :

Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

dariusko
buchač
dariusko

A ty klapec odkedy podporuješ kravy ????????????????????????????????????
Kua , kde Ty tam vidíš podporu ???

Očuj šracko ...ukludni hormón a prečítaj ešte raz ...
Alebo si ešte nalej , bo triezveješ ...



To si hovor zaťovi



lebo ak by som to zobral rigorózne, vyšlo by to tu hrozne = MUSEL by si mi (ako staršiemu / a tým aj rozumnejšiemu ) vykať
Ajajaj - len aby si naopak Ty nemusel buchačovi vravieť Vy..... Bacha na Vlacha....
Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš
Len aby to naopak nebolo.... ....a s feferónčinou na buchača nechoď - ten ju vie lepšie ako slovenský feferón....
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

BXLmiami
misoft
Petra Nová



Kisku som nevolila, nemám teda prezidenta. Nič od neho neočakávam, nežiadam. Celkom mi postačí, ak ako podnikateľ nepredá túto republiku. A ak náhodou motyka vystrelí a spácha niečo pozitívne počas svojho mandátu, potom tu dobrovoľne priznám, že som sa v ňom mýlila. Samozrejme, ak PORADA bude ešte existovať.

P.S. A len celkom náhodou a na chvíľu som zauvažovala nad tým, v akom stave sa nachádzajú tie z pred volieb rozškrabkané modré chrbátiky.
Tvoj názor, tvoje rozhodnutie..... - ale v tom prípade - si vôbec občan SR? Ak neuznávaš demokraticky zvoleného prezidenta - neuznávaš teda ani jeho osobu ako predstaviteľa štátu - teda neuznávaš ani SR!

Istotne BUDE!


Ja ho budem mať hnedý......
No myslím,že určite je občanom,aj ked znechuteným.Nevadí,prežije presne tak,ako ja som prežila starého uja,ktorý určite nebol mojim prezidentom.No a Kiska?Uvidíme.
Akože uvidíme? Nestačilo pochopiť, koho odporúčali všetci doterajší prezidenti, koho voliť? Kto už, ak nie oni.
Darmo, slepota.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

mate vy problemy
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Potesilo...kolega z oravy mi slubil,ze mi prinesie vsakovake bylinky
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

BXLmiami
No myslím,že určite je občanom,aj ked znechuteným.Nevadí,prežije presne tak,ako ja som prežila starého uja,ktorý určite nebol mojim prezidentom.No a Kiska?Uvidíme.
Toto mi pripomína slávnostný obed pri inaugurácii - Kiska pozval na obed niekoľko ľudí (medzi nimi i bezdomovcov) - lenže tlač (akože inak) napísala "pozval na obed bezdomovcov" a všetci si mysleli, že všetkých - a tak sa tam nahrnulo stádo a potom sa rozčuľovali.
Je to podobné, ako keby si si pozvala domov na obed rodinu X, ale dohrnula by sa s nimi ešte vetva z tretieho kolena a dožadovali by sa návštevy, lebo SI POZVALA tú rodinu a oni "predsa" do nej patria.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duški,ze by umyselne skreslena info?!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Lui - neviem - novinári popíšu hovädín na celé strany....
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-...ostlivost.html
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Duški .....15 vybranych bezdomovcov,..a tak by to predsa novinari nenapisali....
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

misoft
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-...ostlivost.html
mňa skôr udivuje to,že riešiš niečo,čomu absolútne nerozumieš........vysmievaš sa z ľudského utrpenia a vrieskaš.........smutné.......
1 1
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
dariusko
Hádam nebudem tráviť dovolenku medzi vyhodňarmi, aby som sa naučil slang

a slang / zvrat = diabla brat (ako vravel Julo S.)

By si bol počul komentár mojho zvarača (bol biely, iba pokožku mal tmavšiu) vo vlaku , keď sa mu jeden "opálený" sympaťák prihovoril :

Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš
Pozor !!!

Už som nie raz vravel .
Ja nie som vychodňar ...ja som rodený ( niekoľko generácií ) košičan .
...a to je , kua , veľký rozdiel !!!

Ale už radšej neriešim ...a nemusíš ani Ty ...každý vieme to svoje a fertig !
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

misoft
Lui - neviem - novinári popíšu hovädín na celé strany....
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-...ostlivost.html
A čo ťa na tom, prosím ťa, už len pobavilo? Táto žena je veľmi nešťastná ako mnoho iných ľudí, kde lekári mohli zasiahnuť ale z nejakého dôvodu nezasiahli. To sa snáď dá pochopiť. Má 28r., po revolúcii keď začala chodiť do ZŠ, tak veľa dobrého čo v tomto štáte fungovalo, sa pozrušovalo. Okrem iného i pravidelné zubné a zdravotné prehliadky detí v školách. Ak má pravdu, a mohol si to niekto všimnúť, mohla prežívať určite kvalitatívne vyššiu úroveň svojho života.

Mala som dvoch lekárov z triedy. Prvá mi zničila dieťa, druhým bol O.R., potom sa O si urobil A, čiže A. R. lekár, spisovateľ, človek s mnohými aktivitami, dieťa notára, al. právnika, knižnica na celej stene, jediný syn, pri pohrebe si žiadal zahrať dixieland. Akoby chudák tušil, kde pri nehode vydýchne. Tí dvaja sa už na ZŠ tak vysoko líšili inteligenciou, že je sa ani nečudujem, aký je rozdiel medzi lekármi. BXLmiami ho bude poznať.
To sú ľudia, ktorí časovo spadajú na prijímanie na LF hlavne s dobrým politickým profilom rodičov. Samozrejme nie všetci. Ale s tým pozadím ich bolo určite dosť veľké percento.

Pani z obce, keď išla rodiť ďalšie dieťa, išla k našej deckárke s nejakými príznakmi. Vraj iba soplíky. Matky majú zvyčajne dobrú intuíciu, zašla od nej hneď Dr. Nevickej (primárke v NUTaRCHU). Bol to zápal pľúc. A to nebol jej jediný omyl v diagnostike. Kolovali vážne veci medzi matkami. Môjmu išla predpisovať v ôsmich mesiacoch uspávacie prostriedky, namiesto dôkladného vyšetrenia. Ťapa sprostá. Potom sa prišlo na dg. Stačil jeden odber na KO. Baba krásna, v aute vždy tenisová raketa, čo nebolo vtedy vôbec bežné. Takže asi tak k prístupu niektorých vyštudovaných lekárov tej doby. Všetci si uvedomujeme, že to tak bolo.
.
Piata kolóna využívala a bude využívať médiá. Preto si vyberám ja, čo budem čítať, nie to , čo by mi chcel niekto nanútiť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

V nedeľu ma potešilo príjemné stretnutie, s príjemnými ľuďmi a aj následný obed s jeho excelenciou, sýrskym velvyslancom vo Viedni- bolo super...a pomohli sme aj dobrej veci...
10478126_10153014265608438_1587743772441963178_n.jpg  
0 2
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stanislav 1975
V nedeľu ma potešilo príjemné stretnutie, s príjemnými ľuďmi a aj následný obed s jeho excelenciou, sýrskym velvyslancom vo Viedni- bolo super...a pomohli sme aj dobrej veci...
Stano ...oné , šak vitaj
Stano ... oné , šak špecifikuj ...
Ako ???
Čo je to dobrá vec v súvislosti so Sýriou ???
0 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Duški .....15 vybranych bezdomovcov,..a tak by to predsa novinari nenapisali....
nechápem, prečo nie, ved ide o vzorku
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

buchač
dariusko
Hádam nebudem tráviť dovolenku medzi vyhodňarmi, aby som sa naučil slang

a slang / zvrat = diabla brat (ako vravel Julo S.)

By si bol počul komentár mojho zvarača (bol biely, iba pokožku mal tmavšiu) vo vlaku , keď sa mu jeden "opálený" sympaťák prihovoril :

Ugye sógor.
Mink nem szédelunk magukat, hogy cigányok vagyunk .

PS
Ak by si potreeboval niečo preložiť, napíššš
Pozor !!!

Už som nie raz vravel .
Ja nie som vychodňar ...ja som rodený ( niekoľko generácií ) košičan .
...a to je , kua , veľký rozdiel !!!

Ale už radšej neriešim ...a nemusíš ani Ty ...každý vieme to svoje a fertig !
Aj iní vedia.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A ešte videjko z nedelnej akcie...

1 2
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

korela
misoft
Lui - neviem - novinári popíšu hovädín na celé strany....
A toto ma udivilo (i pobavilo..) -..... http://www.porada.sk/t245664-aka-je-...ostlivost.html
A čo ťa na tom, prosím ťa, už len pobavilo? Táto žena je veľmi nešťastná ako mnoho iných ľudí, kde lekári mohli zasiahnuť ale z nejakého dôvodu nezasiahli. To sa snáď dá pochopiť. Má 28r., po revolúcii keď začala chodiť do ZŠ, tak veľa dobrého čo v tomto štáte fungovalo, sa pozrušovalo. Okrem iného i pravidelné zubné a zdravotné prehliadky detí v školách. Ak má pravdu, a mohol si to niekto všimnúť, mohla prežívať určite kvalitatívne vyššiu úroveň svojho života.

Mala som dvoch lekárov z triedy. Prvá mi zničila dieťa, druhým bol O.R., potom sa O si urobil A, čiže A. R. lekár, spisovateľ, človek s mnohými aktivitami, dieťa notára, al. právnika, knižnica na celej stene, jediný syn, pri pohrebe si žiadal zahrať dixieland. Akoby chudák tušil, kde pri nehode vydýchne. Tí dvaja sa už na ZŠ tak vysoko líšili inteligenciou, že je sa ani nečudujem, aký je rozdiel medzi lekármi. BXLmiami ho bude poznať.
To sú ľudia, ktorí časovo spadajú na prijímanie na LF hlavne s dobrým politickým profilom rodičov. Samozrejme nie všetci. Ale s tým pozadím ich bolo určite dosť veľké percento.

Pani z obce, keď išla rodiť ďalšie dieťa, išla k našej deckárke s nejakými príznakmi. Vraj iba soplíky. Matky majú zvyčajne dobrú intuíciu, zašla od nej hneď Dr. Nevickej (primárke v NUTaRCHU). Bol to zápal pľúc. A to nebol jej jediný omyl v diagnostike. Kolovali vážne veci medzi matkami. Môjmu išla predpisovať v ôsmich mesiacoch uspávacie prostriedky, namiesto dôkladného vyšetrenia. Ťapa sprostá. Potom sa prišlo na dg. Stačil jeden odber na KO. Baba krásna, v aute vždy tenisová raketa, čo nebolo vtedy vôbec bežné. Takže asi tak k prístupu niektorých vyštudovaných lekárov tej doby. Všetci si uvedomujeme, že to tak bolo.
.
Piata kolóna využívala a bude využívať médiá. Preto si vyberám ja, čo budem čítať, nie to , čo by mi chcel niekto nanútiť.
Korela,mala vývojovú vadu,rozhodne si ju všimli.Otázka skôr je,či bola riešiteľná.
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

lujza.j
Duški .....15 vybranych bezdomovcov,..a tak by to predsa novinari nenapisali....
Lujza, ostatni, ktori tu cest nemali sa zavesili na mna na namesti SNP- to su otravni ludia . A ten hotelik za postou 1, co mi odporucila Korela, no, na tie ceny, co tam maju, je to ubohe, cerveny koberec spinavy, zapraseny, tuje, ci co pred vchodom vyschnute, esteze som sa na neho neulakomila.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
dariusko
bettylou
dariusko
bettylou
kopretinka
a ty tu čo robíš? veď si nám vynadala,bľabotala si tu o hovnách a odporúčala sa.
rozmyslela som si, , píšem ďalej cica

A už to bude normálne, alebo zas iba somariny ??????????????
sa ozval ten pravý
Moje SLOVO (na rozdiel od tvojho ) platí

Ja keď som povedal, že neodídem (resp odídem, kedy ja budem chcieť), tak som neodišiel

Ty si tárala, že odídeš a do týždňa si obrátila o 178 stupňov
ja som odišla, aj som prišla, ne? ked nejde o život ide o ho..
Naposledy upravil bettylou : 17.06.14 at 11:05
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať