Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
bettylou
Peggynka
bettylou
vie niekto , kde nájdem na intrernete pieseň pioniersky pochod?
Tak si to myslela?
https://www.google.sk/?gws_rd=cr&ei=...chod+pionierov
nee, tú od dunaja k strmým štítom tatier.. co je zakázaná??
Však tam je;som natvrdlá?Chceš inú?

1. Od Dunaja k strmým štítom Tatier,
kde sa v zime, v lete belie sneh,
horia ohne pionierskych vatier,
ozýva sa šťastný spev a smiech.

R:
/: My sme deti slobodného kraja,
pod červenou hviezdou zrodené,
kol hrdla nám ako plameň žiaria
pionierske šatky červené.:/

2. Veľkou láskou si nás obklopila,
naša drahá milovaná vlasť,
veď sme tvoja nádej a tiež sila,
len pre teba chceme žiť a rásť.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tiež "práca" niektorých lekárov -
http://www.tvnoviny.sk/domace/175948...-hodin-zomrelo
Ani sa nenamáhali urobiť základné vyšetrenia, keď sa sťažovalo, že má bolesti hlavy - len konštatovali "Mala epileptický záchvat...." a hneď vyplňovali papiere, aby dostali za "lekársky" výkon zaplatené....
Čo na to povedať? Môj názor by bol: pochybil si, doktorský diplom vráť, lekára robiť NEBUDEŠ - hľadaj si inú prácu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

A toto:
http://www.tvnoviny.sk/domace/175948...tvi-gymnazisti
No comment.
1 1
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
Tiež "práca" niektorých lekárov -
http://www.tvnoviny.sk/domace/175948...-hodin-zomrelo
Ani sa nenamáhali urobiť základné vyšetrenia, keď sa sťažovalo, že má bolesti hlavy - len konštatovali "Mala epileptický záchvat...." a hneď vyplňovali papiere, aby dostali za "lekársky" výkon zaplatené....
Čo na to povedať? Môj názor by bol: pochybil si, doktorský diplom vráť, lekára robiť NEBUDEŠ - hľadaj si inú prácu.
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/cl...u-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/cl...u-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
PSI SA NEŽERÚ (len sa pohryzú) A aby mohol zaúradovať exekútor musí byť prv rozhodnutie sudcu.
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

pavol54
misoft
pavol54
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/cl...u-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
PSI SA NEŽERÚ (len sa pohryzú) A aby mohol zaúradovať exekútor musí byť prv rozhodnutie sudcu.
No toho terebešvárošského budú stíhať za úplatkárstvo a korupciu a možno pridajú ešte niečo....
On si k svojmu "malému" sudcovskému platu ešte "privyrábal"....
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Dnes ma a veľmi potešili Sčista-jasna - radošínci
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

misoft
pavol54
misoft
pavol54
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/cl...u-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
PSI SA NEŽERÚ (len sa pohryzú) A aby mohol zaúradovať exekútor musí byť prv rozhodnutie sudcu.
No toho terebešvárošského budú stíhať za úplatkárstvo a korupciu a možno pridajú ešte niečo....
On si k svojmu "malému" sudcovskému platu ešte "privyrábal"....
a nedelil sa
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

http://spravy.pravda.sk/regiony/clan...bran-odvolali/
Vodiča MHD, ktorý na cestujúcich vytiahol zbraň, odvolali
Zažila som podobné, a inde, tiež pätica chalanov sa blbo bavila, veľmi nahlas, je to viac ako nepríjemné.
Ale tu keď už žiadali aj cestujúci, ja vystúpim na prvej zastávke. Prečo nie sú ešte všade kamery a signalizácia ako v bankách?
Raz som nastúpila pri Bille a už tam pár týchto .... šikanovalo mladšieho slušáka. Mal pri sebe voľné, sedel hneď za šoférom, tak som si k nemu presadla a spýtala sa, kam až ide. Že do Lieskovca. Bola zima, 5 hod., tma. Tak som počas státia na križovatke zavolala okrskárom, čo sa deje, že vyrážajú. Nevystúpili tí tupci na Hronskej? Tak opäť volám, že nech ich popíšem. No, popíšte kapucne, vek 17. Ide o to, že ho oni ho už fackali a vraj to nebolo prvýkrát. A chalana sa žiadny muž nezastal v autobuse. :-( Čo tiež nechápem.
.
Raz mi prišiel syn, šiestak domov s tým, že tentokrát nevstal a neuvoľnil miesto susedovi, staršiemu chlapovi z vedľajšej ulice. Nikdy sme sa spolu nebavili, iba viem, že robil sudcu.
Chodil do školy na druhý koniec mesta, prestupoval, a ešte bol na klavíri, tak prišiel ešte aj neskôr. Z celého dňa bol unavený, išli práve Vianoce a ten starý chrapúň (60), keby ho bol požiadal, že sa cíti zle, aby mu uvoľnil miesto, nie. Iba mu niečo sprosté povedal a kopol ho do nohy. Tak vstal. Vtedy mal ešte iba tenisky. Suchá zima. Ale ide o to, že sa cítil sám zle, preto zostal sedieť. O pár dní ho operovali, dg sa už hlásila. Netreba mladých zatracovať, mne keď prišlo po 2x nevoľno, a nechcela som riskovať odpadnutie, tak niekoho poprosím. Veď to na človeku vidno.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

bettylou
korela
Práve som si poplakala. Volala som s dcérou, bol niekto pracovne od nich v Srbsku a okolí - povodne, zúfalá situácia, tak z mladých, čo majú platy na úrovni svojho prežitia, sa dohodli na poskytnutí pomoci. Každý čo mohol a za koľko mohol nákupy, zvolili pokyny priorít potrebnosti. Potraviny, hygienu. Ako mi hovorila, čo kto poprinášal, iba mi tiekli slzy po lícach. A to sú mladí bezdetní, čo nemajú na vlastné svatby, prežívajú zo dňa na deň, ako celé SK, firma dobrá, platy ako som písala, znivelizované. Je to vyslovene adresná zásielka, ešte sa s niekým spojili, pôjde kamión. Cez žiadnu nadáciu.
Tak ma to vzalo, že táto svojím spôsobom stratená generácia odsúdená ku skromnosti, dokáže dnes pozbierať svoje sily a pomôcť v núdzi cudzím ľuďom.
Nech tu ešte raz niekto povie niečo o rozdieloch medzi východom a západom Slovenska. Nech si to príde užiť na vlastnej koži každý sám, ako iní kompetennejší ľudia so zameraním vzdelania na túto problematiku, ktorí o pár mesiacov v BA skonštatujú, že sú tam kde boli, až nato, že sa premiestnili.
ta normalne sa človek dobrej veci teší, a vy plačete??
Musela by si pochopiť kontext.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Korela...toto je vela krát nuda ...dokazovanie si v skupine....ego....ešte ked som MHD už som cestovávala z terajšieho miesta výkonu služby....zima , tma, už som bola v trolejbuse k nám...sedela v zadu v 4rke, jeden vedlá dva predomnou....tam bolo miesto po 12stke som bola rada, že žijem....nastúpili gebroši....komentáre sprosté.......jedného som poznala ešte z mojej MČ z OO PZ.....aj on mňa si pamatal.....som sa neho pozrela tým mojim štandardne nevľúdnym pohľadom....a skončili.....snáď si nemyslíš, že by za mňa niekto z cestujúcich "kopal"...každý sa bojí ludia sú nevyspytateľní.....tu z nudy človeka dopichajú....vela krát sfetovaný...poprípade už s fetom-handričkou nastúpi.... a chce tam smrdieť....kolega na takého zrúkol....okamžite vystúp...a tento, že prečooo.....lebo som to povedal....vystúpil.....
0 0
Emka Roman Emka Roman

Emka Roman je offline (nepripojený) Emka Roman

misoft
pavol54
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/cl...u-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
Naivný

Odkedy jenna lastovička robí leto ?
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Emka Roman
misoft
pavol54
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/cl...u-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
Naivný

Odkedy jenna lastovička robí leto ?
Že ho budú stíhať,ešte neznamená,že ho aj odsúdia...Popradského sudcu prichytili s drogami a kvérom a ...nič.Oslobodený...A že aká vychytávka to bola-tá výhovorka:
http://www.pluska.sk/krimi/sudy/sudc...ba-zbavit.html
A vo svetle toho,mi je ho až "ľúto",beééé.
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/z-do...ovat-kone.html
Naposledy upravil Peggynka : 07.06.14 at 10:28
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Buchač, v podstate mi je jedno, kto pindá, Či už ty tu, alebo niekto na verejnosti.
Pamätám si na Danuschkine myšlienky veľmi dobre. Nič sa lepšie nepamätá, ako autentický prenos. Vznik vojny nebudem komentovať, ale politici majú odkjakživa veľkú moc v rukách, a nie vždy to dopadne dobre.
Čo sa týka povodní u nás, posledná najhoršia situácia bola u nás v histórii Slovenska http://sk.wikipedia.org/wiki/Povode%C5%88.
Je tam popis iných kritických súčasných povodí. Dnes, žiaľ tak skoro sa určite nenájdu peniaze na úpravy vodných tokov a nádrží. To sa malo robiť ešte pred revolúciou. Ale ako som tu už niekedy písala, čo Slováci pracujúci v Prahe na plaňáku navrhli do plánu pre Slovensko (konkrétne aj pre východ), tak z deviatich investícií sa zoškrtali na dve (ani sa nedodržiaval pomer) a keď to ešte zavŕšili svojím príchodom na shválenie ožratí ľudia z SPK, tak nemusím už ani nič dodávať.
Čo sa týka povodní na Dunaji kvôli pretrhnutiam na dvoch miestach hrádze v 1965, tak to vyzeralo presne ako teraz v Srbsku a okolí.
S tým rozdielom, že sa nasadila armáda z celej republiky aj s Čecmi, a postavili sa ľuďom úplne nové domy za štátne a nikomu nenapadlo v tej dobe hodnotiť, o akú národnosť ide, resp. v akom pomere.
http://www.svp.sk/dunaj/default.asp?...7&id=33&mnu=33
Dnes sa verejne na obrazovkách bez škrupúľ klame, čo môže človek očakávať? Alebo snáď niekto potrebuje prelievať krv najmä mladých mužov na našom území ešte aj v dnešnej dobe? Na jednej strane si niekto pomáha duchovnou cestou cez dalajlámu, na druhej strane intrigy a verejné klamstvo, ktoré je zaznamenané v archíve vo verejnej inštitúcii a pindanie v Bruseli.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
Korela...toto je vela krát nuda ...dokazovanie si v skupine....ego....ešte ked som MHD už som cestovávala z terajšieho miesta výkonu služby....zima , tma, už som bola v trolejbuse k nám...sedela v zadu v 4rke, jeden vedlá dva predomnou....tam bolo miesto po 12stke som bola rada, že žijem....nastúpili gebroši....komentáre sprosté.......jedného som poznala ešte z mojej MČ z OO PZ.....aj on mňa si pamatal.....som sa neho pozrela tým mojim štandardne nevľúdnym pohľadom....a skončili.....snáď si nemyslíš, že by za mňa niekto z cestujúcich "kopal"...každý sa bojí ludia sú nevyspytateľní.....tu z nudy človeka dopichajú....vela krát sfetovaný...poprípade už s fetom-handričkou nastúpi.... a chce tam smrdieť....kolega na takého zrúkol....okamžite vystúp...a tento, že prečooo.....lebo som to povedal....vystúpil.....
Ja som mala "šťastie" iba raz zažiť feťáka s handrou pod nosom na Bezručovej v nemocnici, hrozná situácia, všetci sme pred ním prchali veľmi pomaly, nikto nevedel ako zareaguje, potom ho spacifikovali privolaní policajti. inak to je tiež zamestnanie, ak je v teréne. Nech sa tu nikoho nedotknem. Lekári a záchranári detto. Nikdy nevedia, do čoho idú.
Ale rozoznám či ide o výrastkov a či sú triezvi. Keď si zvieratá vedia vytvoriť svorku a stačí im dohodnúť sa iba pohľadom, tak v buse aby dvaja hoci cudzí chlapi toto nezvládli, sa mi nechce veriť. Ak zacítia silu dospelých, neverím, že necúvnu.
Inak vodiči, tiež ohrozený druh v MHD.
.
Novonatretá jeden deň zastávka. Dve mladé dievčatá ju zrejme dnu už maľovali, z kolóny čo čakala kým prejde vlak, tak iba jedna pani otvorila dvere na aute a povedala im svoje, či si uvedomujú, koľko to vymaľovanie stálo. Žiadny chlap sa neozval. Ja byť niektorým z nich, natočím autom na nich, až by niekam pustili. Už sa chovajú tak nadradene, že to nemá obdobu.
Dnes sa riešili v repríze dôchodky v parlamente v noci. "Riešili". Stále sa to obchádza. Nechápem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

"život" v teréne je vždy o tom, že nikdy nevieš čo ťa počas služby stretne....prípadne akú chorobu chytíš....pár rokov do zadu ma štát zaočkoval proti hepatitíde B, apačov v osadách očkujeme normálne....decko som si dala pekne za svoje ked mali na ZŠ žltačku.... tiež som si v robote chytila kožnú chorobu....nikdy nezabudnem kolega...ten dovliekol vždy niečo...ked sa utečenci nevmestili do auta/policajné auto fuj/tak išli pekne ako husi pred autom.....pred oddelením sa opáskovala časť tam sedeli... všetci mali svrab.....čerešnička, pre mňa bola...ked chodili výpovede potom podpisovať do mojej kancelárie :ee:....potom prišli celé oddelenie vystriekať.....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
korela
lujza.j
...každý sa bojí ludia sú nevyspytateľní.....tu z nudy človeka dopichajú........[/QUOTE]
Ja som mala "šťastie" iba raz zažiť feťáka s handrou pod nosom na Bezručovej v nemocnici, hrozná situácia, všetci sme pred ním prchali veľmi pomaly, nikto nevedel ako zareaguje, potom ho spacifikovali privolaní policajti. inak to je tiež zamestnanie, ak je v teréne. Nech sa tu nikoho nedotknem. Lekári a záchranári detto. Nikdy nevedia, do čoho idú.
Ale rozoznám či ide o výrastkov a či sú triezvi. Keď si zvieratá vedia vytvoriť svorku a stačí im dohodnúť sa iba pohľadom, tak v buse aby dvaja hoci cudzí chlapi toto nezvládli, sa mi nechce veriť. Ak zacítia silu dospelých, neverím, že necúvnu.
Inak vodiči, tiež ohrozený druh v MHD.
Nechápem.[/QUOTE]

Nuž niekedy ani ja nechápem... ale to je už vedľajšie .
Odhliadnuc od toho , že vodič porušil interné predpisy a aj ten zákon ...tu ide o iné - aspoň podľa mňa .
Tu ide o to , že jednotlivec ( prípadne dvajica ) sa bojí zasiahnuť proti bande výrastkov .
Nie , oni sa ale neboja pridrbať jednu - dve mierené ...oni sa boja tých následkov .
Lebo z obrany sa veľmi rýchlo môže stať neadekvátna obrana a z nej je už len krôčik k ublíženiu na zdraví .
Takže v konečnom dôsledku sa z obrancu stane útočník a má hneď problém .
Nevraviac už o tom , že hentá bagáž je v podstate z " lepších rodín " a proste nevedia , čo od rozkoše .
Poznámka :
Onoho času sa pohybovali po KE tzv. metalisti .
Nie nešlo o stúpencov metalu , ten bol niekde v plienkach . Tu šlo o ( doslova ) debilov , ktorí si vyhliadli obeť a žiletkou alebo britvou jej porezali tvár - jazvy na tvári a aj na duši ...
Naše zákony sú tak postavené , že to jeden ani neuverí .
Ako je možné , že poliš uderí obuškom pri zásahu nejakého útočníka pelendrekom a potom pol dňa vypisuje lajstrá .
Použitie zbrane ???
Kua , to je už vyšší level .
Markantný príklad je ten , že poliši svojho času strieľali na unikajúce auto so študentami ( vraj ukradnuté auto ) . Ale študenti si mysleli , že to nie ich sa týka , že to o iné auto sa jedná..
Keby sa taká situácia opakovala v USA , že streľba ???
Nuž , rodičia by oplakali svoje deti a fertig ... zvyšok obyvateľstva by policajtom zatlieskal .
Na Slovensku je to inak ...rodičia pindajú a ten zvyšok Slovenska je rozhorčený .
Ja stále vravím ... k zmene určitých zákonov dôjde až vtedy , keď niektorému politikovi syna dobijú alebo dcéru znásilnia ...
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

buchač
korela
lujza.j
...každý sa bojí ludia sú nevyspytateľní.....tu z nudy človeka dopichajú........
Ja som mala "šťastie" iba raz zažiť feťáka s handrou pod nosom na Bezručovej v nemocnici, hrozná situácia, všetci sme pred ním prchali veľmi pomaly, nikto nevedel ako zareaguje, potom ho spacifikovali privolaní policajti. inak to je tiež zamestnanie, ak je v teréne. Nech sa tu nikoho nedotknem. Lekári a záchranári detto. Nikdy nevedia, do čoho idú.
Ale rozoznám či ide o výrastkov a či sú triezvi. Keď si zvieratá vedia vytvoriť svorku a stačí im dohodnúť sa iba pohľadom, tak v buse aby dvaja hoci cudzí chlapi toto nezvládli, sa mi nechce veriť. Ak zacítia silu dospelých, neverím, že necúvnu.
Inak vodiči, tiež ohrozený druh v MHD.
Nechápem.[/QUOTE]

Nuž niekedy ani ja nechápem... ale to je už vedľajšie .
Odhliadnuc od toho , že vodič porušil interné predpisy a aj ten zákon ...tu ide o iné - aspoň podľa mňa .
Tu ide o to , že jednotlivec ( prípadne dvajica ) sa bojí zasiahnuť proti bande výrastkov .
Nie , oni sa ale neboja pridrbať jednu - dve mierené ...oni sa boja tých následkov .
Lebo z obrany sa veľmi rýchlo môže stať neadekvátna obrana a z nej je už len krôčik k ublíženiu na zdraví .
Takže v konečnom dôsledku sa z obrancu stane útočník a má hneď problém .
Nevraviac už o tom , že hentá bagáž je v podstate z " lepších rodín " a proste nevedia , čo od rozkoše .
Poznámka :
Onoho času sa pohybovali po KE tzv. metalisti .
Nie nešlo o stúpencov metalu , ten bol niekde v plienkach . Tu šlo o ( doslova ) debilov , ktorí si vyhliadli obeť a žiletkou alebo britvou jej porezali tvár - jazvy na tvári a aj na duši ...
Naše zákony sú tak postavené , že to jeden ani neuverí .
Ako je možné , že poliš uderí obuškom pri zásahu nejakého útočníka pelendrekom a potom pol dňa vypisuje lajstrá .
Použitie zbrane ???
Kua , to je už vyšší level .
Markantný príklad je ten , že poliši svojho času strieľali na unikajúce auto so študentami ( vraj ukradnuté auto ) . Ale študenti si mysleli , že to nie ich sa týka , že to o iné auto sa jedná..
Keby sa taká situácia opakovala v USA , že streľba ???
Nuž , rodičia by oplakali svoje deti a fertig ... zvyšok obyvateľstva by policajtom zatlieskal .
Na Slovensku je to inak ...rodičia pindajú a ten zvyšok Slovenska je rozhorčený .
Ja stále vravím ... k zmene určitých zákonov dôjde až vtedy , keď niektorému politikovi syna dobijú alebo dcéru znásilnia ...[/QUOTE]
syna nedobijú, však kto si trúfne na šéfa bandy ta ne? Dcéru neznásilnia lebo tíe sú väčšinou z roztopašnosti v katégórii: "tomu nedá kto nechce"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať