Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
"život" v teréne je vždy o tom, že nikdy nevieš čo ťa počas služby stretne....prípadne akú chorobu chytíš....pár rokov do zadu ma štát zaočkoval proti hepatitíde B, apačov v osadách očkujeme normálne....decko som si dala pekne za svoje ked mali na ZŠ žltačku.... tiež som si v robote chytila kožnú chorobu....nikdy nezabudnem kolega...ten dovliekol vždy niečo...ked sa utečenci nevmestili do auta/policajné auto fuj/tak išli pekne ako husi pred autom.....pred oddelením sa opáskovala časť tam sedeli... všetci mali svrab.....čerešnička, pre mňa bola...ked chodili výpovede potom podpisovať do mojej kancelárie :ee:....potom prišli celé oddelenie vystriekať.....
Na tieto úkony by ste mali mať nejakú izolačku. A hneď vydenzifikovť. Nevpustiť ani do budovy.
Toto dokonalo chápem. Možno niekedy rozvediem.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

teraz mi volá anketár .....ja:vás hanba nefackuje???otravovať v sobotu 20.45h on:nie pracovnú dobu mám...bla...bla..bla........ja:pri tomto čísle si poznačte NIKDY mi NEVOLAJTE...on:ani zajtra doobeda...NIE NIKDY......
nemám slov....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

korela
lujza.j
"život" v teréne je vždy o tom, že nikdy nevieš čo ťa počas služby stretne....prípadne akú chorobu chytíš....pár rokov do zadu ma štát zaočkoval proti hepatitíde B, apačov v osadách očkujeme normálne....decko som si dala pekne za svoje ked mali na ZŠ žltačku.... tiež som si v robote chytila kožnú chorobu....nikdy nezabudnem kolega...ten dovliekol vždy niečo...ked sa utečenci nevmestili do auta/policajné auto fuj/tak išli pekne ako husi pred autom.....pred oddelením sa opáskovala časť tam sedeli... všetci mali svrab.....čerešnička, pre mňa bola...ked chodili výpovede potom podpisovať do mojej kancelárie :ee:....potom prišli celé oddelenie vystriekať.....
Na tieto úkony by ste mali mať nejakú izolačku. A hneď vydenzifikovť. Nevpustiť ani do budovy.
Toto dokonalo chápem. Možno niekedy rozvediem.
korela ked som 97 prišla k nám na OO PZ bola tam vysielačka typ čo asi ešte major Zeman do nej kričal......a mechanické písacie stroje čo ešte moj dedo do nich ťukal....naj fáro bol renotl 19...čo fungovala tak , že ked na to na Račku skapalo tak nás roztláčali a ked sme dostali novú felíciu tak sa na nej vozil iba raditel....ale aj tak nato rada spomínam....všetko bolo iné aj ludia.....aj kolegovia......
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

To je naskôr brigádnik, vždy lepšia práca ako na slnku kopať kanály, alebo sa v pokladni naťahovať s tovarom, stavby a pod.
On nemá ako zasiahnuť do firemného zoznamu, nemala si napr. pri nejakej súťaži o bezín na pumpe, alebo akejkoľvek ankete písomnej vonku udať svoje údaje. Keď áno, už koluješ, rovnako, ako všetci ostatní ľudia. :-)
Keď sa už nedá z registra oficiálneho, ale tam väčšinou nie sú t.č., tak sa nahadzujú údaje zo súťažných lístkov, pretože sú aktuálne a to je ten vzácny údaj. Ten sa im najhoršie získava.
Ja ich mám v tel. pod anketármi, nezdvíham, a jedine tak sa z toho človek môže dostať, lebo sa presunie časom pod neplatné číslo a dajú pokoj, vypadávaš z kola von. Inej cesty niet.
Inak ja im niekedy odpoviem, sú platení od kusa, niektoré sú iba 4-otázkové, horšie sú 20 min. a pre toho človeka je hotová katastrofa, ak to niekto vzdá v polovici dotazníka. Tiež sa musia najesť. Lepšie ako kradnúť.
Politické prieskumy by však mali všetci ľudia povinne ignorovať.
1 1
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

lujza.j
korela
lujza.j
"život" v teréne je vždy o tom, že nikdy nevieš čo ťa počas služby stretne....prípadne akú chorobu chytíš....pár rokov do zadu ma štát zaočkoval proti hepatitíde B, apačov v osadách očkujeme normálne....decko som si dala pekne za svoje ked mali na ZŠ žltačku.... tiež som si v robote chytila kožnú chorobu....nikdy nezabudnem kolega...ten dovliekol vždy niečo...ked sa utečenci nevmestili do auta/policajné auto fuj/tak išli pekne ako husi pred autom.....pred oddelením sa opáskovala časť tam sedeli... všetci mali svrab.....čerešnička, pre mňa bola...ked chodili výpovede potom podpisovať do mojej kancelárie :ee:....potom prišli celé oddelenie vystriekať.....
Na tieto úkony by ste mali mať nejakú izolačku. A hneď vydenzifikovť. Nevpustiť ani do budovy.
Toto dokonalo chápem. Možno niekedy rozvediem.
korela ked som 97 prišla k nám na OO PZ bola tam vysielačka typ čo asi ešte major Zeman do nej kričal......a mechanické písacie stroje čo ešte moj dedo do nich ťukal....naj fáro bol renotl 19...čo fungovala tak , že ked na to na Račku skapalo tak nás roztláčali a ked sme dostali novú felíciu tak sa na nej vozil iba raditel....ale aj tak nato rada spomínam....všetko bolo iné aj ludia.....aj kolegovia......
:-) Veru. Ale aspoň každý deň niečo nové, žiadna každodenná rutina.

My máme doma "to" prehistorické na kľuku, muži doplnia názov. To bol poľný telefon, čičo?
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

pavol54
misoft
Tiež "práca" niektorých lekárov -
http://www.tvnoviny.sk/domace/175948...-hodin-zomrelo
Ani sa nenamáhali urobiť základné vyšetrenia, keď sa sťažovalo, že má bolesti hlavy - len konštatovali "Mala epileptický záchvat...." a hneď vyplňovali papiere, aby dostali za "lekársky" výkon zaplatené....
Čo na to povedať? Môj názor by bol: pochybil si, doktorský diplom vráť, lekára robiť NEBUDEŠ - hľadaj si inú prácu.
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, s tym by som mohla polemizovat .
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hmmm.... korela, to fakt tam rutina teda fakt nebola....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

alaya1
pavol54
misoft
Tiež "práca" niektorých lekárov -
http://www.tvnoviny.sk/domace/175948...-hodin-zomrelo
Ani sa nenamáhali urobiť základné vyšetrenia, keď sa sťažovalo, že má bolesti hlavy - len konštatovali "Mala epileptický záchvat...." a hneď vyplňovali papiere, aby dostali za "lekársky" výkon zaplatené....
Čo na to povedať? Môj názor by bol: pochybil si, doktorský diplom vráť, lekára robiť NEBUDEŠ - hľadaj si inú prácu.
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, s tym by som mohla polemizovat .
fakty sú fakty ak sa ing pomýli nesie zodpovednosť ak sa Dr pomýli napriek katastrofe sa nič nedeje.polemizovať môžeme či je pohár poloprázdny alebo poloplný
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Emka Roman
misoft
pavol54
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/cl...u-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
Naivný

Odkedy jenna lastovička robí leto ?
Prečo naivný? Aspoň je tu mini náznak, že aj tých "nedotknuteľných" sa raz "dotknú" .... lenže - fakt - je to len zrnko piesku v púšti. A možno sa zázraky začnú diať a motyka vystrelí......
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Škoda času, v každej téme iné meno, ale jedno spoločné - posmešky.
Hádam vieš, na koho reaguješ?
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

kukučka
Dnes ma a veľmi potešili Sčista-jasna - radošínci
Ako? Zavítali do vašich končín? Bola si na nich?
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Veru áno, chodievala som na nich do Popradu, tentoraz zavítali aj do Kežmarku. Známa kvalita, výborná hudba a spev, vyzdvihujem komediálny talent Kubovčíka a Malachovského. Nestarnúca Maruška Nedomová, nádherný hlas.
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Určite. Ja som bola na nich veľmi, veľmi dávno. Ale v SRo ak sú a viem, tak si ich vypočujem. Mala si radosť.
0 0
bettylou bettylou

bettylou je offline (nepripojený) bettylou

:-))
korela
bettylou
korela
Práve som si poplakala. Volala som s dcérou, bol niekto pracovne od nich v Srbsku a okolí - povodne, zúfalá situácia, tak z mladých, čo majú platy na úrovni svojho prežitia, sa dohodli na poskytnutí pomoci. Každý čo mohol a za koľko mohol nákupy, zvolili pokyny priorít potrebnosti. Potraviny, hygienu. Ako mi hovorila, čo kto poprinášal, iba mi tiekli slzy po lícach. A to sú mladí bezdetní, čo nemajú na vlastné svatby, prežívajú zo dňa na deň, ako celé SK, firma dobrá, platy ako som písala, znivelizované. Je to vyslovene adresná zásielka, ešte sa s niekým spojili, pôjde kamión. Cez žiadnu nadáciu.
Tak ma to vzalo, že táto svojím spôsobom stratená generácia odsúdená ku skromnosti, dokáže dnes pozbierať svoje sily a pomôcť v núdzi cudzím ľuďom.
Nech tu ešte raz niekto povie niečo o rozdieloch medzi východom a západom Slovenska. Nech si to príde užiť na vlastnej koži každý sám, ako iní kompetennejší ľudia so zameraním vzdelania na túto problematiku, ktorí o pár mesiacov v BA skonštatujú, že sú tam kde boli, až nato, že sa premiestnili.
ta normalne sa človek dobrej veci teší, a vy plačete??
Musela by si pochopiť kontext.
ok, tak aj ja ti budem tykať
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Smiem sa spýtať, prečo si mi zavykala? Ja mám problém v SS tykať. Tam veru zavykám. Nie vždy, ale vyskytne sa.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

bettylou
ok, tak aj ja ti budem tykať
na internete je tykanie normálne,bežné.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Emka Roman
misoft
pavol54
Vieš o tom že Dr akéhokoľvek odboru je nepostihnuteľný Najviac som miloval nedostihnuteľnosť RSDr dnes ich štafetu prevzali JUDr a niektorí MUDr.
No, zdá sa, že ľady popraskali - už na JUDr. našli páky - http://www.webnoviny.sk/slovensko/cl...u-budu-stihat/ - konečne.... pretože doteraz to boli nadľudia, ktorí si mohli dovoľovať všetko s vedomím, že im nikto nič nemôže (akurát tak fúkať práškový cukor do zadku....).
Naivný

Odkedy jenna lastovička robí leto ?
Prečo naivný? Aspoň je tu mini náznak, že aj tých "nedotknuteľných" sa raz "dotknú" .... lenže - fakt - je to len zrnko piesku v púšti. A možno sa zázraky začnú diať a motyka vystrelí......
Pokiaľ nedostane ten sudca téglik s vazelínou, tak vždy hovorím "Urobme niečo aby sa nepovedalo" ALEBO "To je ten nenažranec čo sa s nami nepodelil"
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

korela
Smiem sa spýtať, prečo si mi zavykala? Ja mám problém v SS tykať. Tam veru zavykám. Nie vždy, ale vyskytne sa.

Pokiaľ nezavýjaš je to OK.



A každý by mal tykať / vykať tak, ako

mu je to prirodzené

druhému prijateľné.
0 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

lujza.j
teraz mi volá anketár .....ja:vás hanba nefackuje???otravovať v sobotu 20.45h on:nie pracovnú dobu mám...bla...bla..bla........ja:pri tomto čísle si poznačte NIKDY mi NEVOLAJTE...on:ani zajtra doobeda...NIE NIKDY......
nemám slov....


stačí :



NEDVÍHAŤ



alebo stručne

FUJ
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ja dnes nemám dobrý deň;mám panický strach z motoriek a už pred 20-timi rokmi som bojovala a vybojovala doma (argumentom-len cez moju mŕtvolu!),že nadšenie môjho muža a syna som schladila.To sa mi teraz vrátilo a syn si ešte aj frajerku našiel motorkárku.40kg žieňa jazdí na Yamahe 600fazer (100koní).Vybrali sa na okružnú jazdu a ja budem nervná,kým sa nevrátia,uff...
Naposledy upravil Peggynka : 08.06.14 at 10:07
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať