Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
Ja dnes nemám dobrý deň;mám panický strach z motoriek a už pred 20-timi rokmi som bojovala a vybojovala doma (argumentom-len cez moju mŕtvolu!),že nadšenie môjho muža a syna som schladila.To sa mi teraz vrátilo a syn si ešte aj frajerku našiel motorkárku.40kg žieňa jazdí na Yamahe 600fazer (100koní).Vybrali sa na okružnú jazdu a ja budem Nervná,kým sa nevrátia,uff...
Nóóóó - ty brďo - potom je dobrááááá.... (presnejšie 98HP) - ale i tak - ŽIHADLO!

A pokiaľ vie na tom jazdiť a nerobí blbosti - vrátia sa.... obaja.....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Peggynka
Ja dnes nemám dobrý deň;mám panický strach z motoriek a už pred 20-timi rokmi som bojovala a vybojovala doma (argumentom-len cez moju mŕtvolu!),že nadšenie môjho muža a syna som schladila.To sa mi teraz vrátilo a syn si ešte aj frajerku našiel motorkárku.40kg žieňa jazdí na Yamahe 600fazer (100koní).Vybrali sa na okružnú jazdu a ja budem Nervná,kým sa nevrátia,uff...
Nóóóó - ty brďo - potom je dobrááááá.... (presnejšie 98HP) - ale i tak - ŽIHADLO!

A pokiaľ vie na tom jazdiť a nerobí blbosti - vrátia sa.... obaja.....
Ona to ešte aj učí v autoškole...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja..... - šak profíčka....
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Peggynka
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja..... - šak profíčka....
To hej,ale moje obavy sú z toho,že ako to tak sledujem,vo väčšine ide o zavinenie áut,ktoré im nedajú prednosť a prehliadajú ich (pokiaľ sa nejedná o frajera na motorke).To môžeš by aj stokrát profesionál...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ježišíííí...peggyyy
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

panamaus
lujza.j
teraz mi volá anketár .....ja:vás hanba nefackuje???otravovať v sobotu 20.45h on:nie pracovnú dobu mám...bla...bla..bla........ja:pri tomto čísle si poznačte NIKDY mi NEVOLAJTE...on:ani zajtra doobeda...NIE NIKDY......
nemám slov....


stačí :



NEDVÍHAŤ



alebo stručne

FUJ
Minule mi takto zavolali tak som sa s nimi chvíľku ozrejmoval a potom som vybalil že ak volajú kvôli tovaru, tak tráva mi dnes došla ale máme niečo lepšie, že kedy prídu. Hneď položila. A ani tandem nevolal oni sú asi v tandeme dvaja alebo traja ak jedného odmietnem tak na sto pro do hodiny volá ďalší. asi dostali strach nevedia kto má kde uši,
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Peggynka
misoft
Peggynka
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja..... - šak profíčka....
To hej,ale moje obavy sú z toho,že ako to tak sledujem,vo väčšine ide o zavinenie áut,ktoré im nedajú prednosť a prehliadajú ich (pokiaľ sa nejedná o frajera na motorke).To môžeš by aj stokrát profesionál...
No vieš lenže tie zavinenia s nedaním prednosti autom sú spravidla také, že motorka aspoň 150 a zbadaj ju a zastav( pri povolenej 50 resp 90by im nerobilo problém ubrzdiť alebo uhnúť)
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peggynka
misoft
Peggynka
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja..... - šak profíčka....
To hej,ale moje obavy sú z toho,že ako to tak sledujem,vo väčšine ide o zavinenie áut,ktoré im nedajú prednosť a prehliadajú ich (pokiaľ sa nejedná o frajera na motorke).To môžeš by aj stokrát profesionál...
Profíkov sú plné cintoríny ...

Frajerov na autách tiež ...



Mi nie raz lepí ... mladý za volantom baworo , audi , wv .....vodičák ešte horúci a on peč ho gábor ...
Na pampersky niekedy ...
1 1
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

lujza.j
ježišíííí...peggyyy
veru tak - potencionálny problém
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
lujza.j
ježišíííí...peggyyy
Budem sa musieť naučiť s tým žiť...Môj muž tomu hovoril,že som predposr...tá.Zákon schválnosti funguje...
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

buchač
Peggynka
misoft
Peggynka
Ona to ešte aj učí v autoškole...
Tak potom nemaj boja..... - šak profíčka....
To hej,ale moje obavy sú z toho,že ako to tak sledujem,vo väčšine ide o zavinenie áut,ktoré im nedajú prednosť a prehliadajú ich (pokiaľ sa nejedná o frajera na motorke).To môžeš by aj stokrát profesionál...
Profíkov sú plné cintoríny ...

Frajerov na autách tiež ...



Mi nie raz lepí ... mladý za volantom baworo , audi , wv .....vodičák ešte horúci a on peč ho gábor ...
Na pampersky niekedy ...
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pira...i-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pira...i-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.[/QUOTE]

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Peggynka
lujza.j
ježišíííí...peggyyy
Budem sa musieť naučiť s tým žiť...Môj muž tomu hovoril,že som predposr...tá.Zákon schválnosti funguje...
sme dve...mne ešte aj, že bosorka som.....ked idem niečo hovoriť...tak moje decko:mama čo zase ideš povedať?!
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
1 1
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Peggynka
Budem sa musieť naučiť s tým žiť...Môj muž tomu hovoril,že som predposr...tá.Zákon schválnosti funguje...
- lepšie PREDpo*****tá, ako PO****tá......
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
misoft
Peggynka

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
Však už tam ukazoval bločky z pokút (4x)...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Peggynka
misoft
Peggynka

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
Však už tam ukazoval bločky z pokút (4x)...
zjavne má pokuty v paži
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

misoft
Peggynka

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
lenže tí debili väčšinou nesedia v aute sami, mal som to "šťastie" vyšetrovať dopravnú nehodu pri ktorej sa nám zo zadu pod štyridsať tonový kolos(a akú má svetlú výšku T55 odborníci vedia) napasoval so svojou škodovkou komplet celou aj so štyrmi spolujazdcami a ešte bol problém ho spod neho dostať a naviac nám debilní rodičia vynadali do vrahov
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Peggynka
Myslíš takéhoto paka?
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/pira...i-200-kou.html
Cez 200 km/h v dedine.
Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...[/QUOTE]
povinne robiť vodiča na bariérové skúšky
2 0
panamaus panamaus

panamaus je offline (nepripojený) panamaus

pavol54
misoft
Peggynka

Zobrať vodičák doživotne,to je psychopat zamindrákovaný...
To by ho chlpatí čapnúť museli (o čom pochybujem), alebo keby sa sám niekde do garadu vykotil a skončil (naveky!).
Aspoň by o jedného debila bolo na Sk menej....
lenže tí debili väčšinou nesedia v aute sami, mal som to "šťastie" vyšetrovať dopravnú nehodu pri ktorej sa nám zo zadu pod štyridsať tonový kolos(a akú má svetlú výšku T55 odborníci vedia) napasoval so svojou škodovkou komplet celou aj so štyrmi spolujazdcami a ešte bol problém ho spod neho dostať a naviac nám debilní rodičia vynadali do vrahov
Kedysi dávno mi rozprával kamarát, že na Záhorí nejaký mladý frajer neubrzdil a so Š 100 prebehol popod V3S

asi sa dá odhadnúť, čo zostalo zo 4 mladých
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať