Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Emka Roman
kopretinka
lujza.j
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su"
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?
Alebo ich má slépka (=predavačka ) vyložené na stoličke
si niekedy videl/a v hypáči nejakú predavačku s vyloženými nohami?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

kopretinka
lujza.j
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su"
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?
je fakt , že tam chodím iba výnimočne...čiže nemám šajn kde čo je....ale ked kupujem tatarku tak ich...a tam je hned pultík s masom
keby nebol v At svátek tak....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
kopretinka
lujza.j
šlak traf kaufláč v mojej MČ..."dobrý deň..prosím vás kuracie stehná máte kde?...ak nie su vyložené tak nie su"
kuracie stehná sú v oddelení hydiny.......alebo si myslíš,že v drogérii?
je fakt , že tam chodím iba výnimočne...čiže nemám šajn kde čo je....ale ked kupujem tatarku tak ich...a tam je hned pultík s masom
keby nebol v At svátek tak....
Luji, tuším ideš mať hostinu
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

evuš ric palovú...chcela som sa nažraťvarených kuracích stehien...som nejedla varené maso ani nepamatám
0 0
jar88 jar88

jar88 je offline (nepripojený) jar88

erik555
V akej politickej sračke to žijeme?!

Nuž v takej, akú si zaslúžime.
-----------
Predstavte si, že v noci vás chytí päť lupičov a chce od vás vašu
peňaženku. Dajú vám možnosť vybrať si, ktorému lupičovi peniaze
odovzdáte. Z čistej nevyhnutnosti odovzdáte svoje peniaze
tomu najmenej nesympatickému z lupičov, ktorého neskôr
zhodou okolností zatkne polícia. Potom počas konfrontácie
vám páchateľ povie: „Ja som vám predsa nezobral peňaženku;
slobodne ste sa rozhodli, že mi ju dáte. Koniec koncov, bolo
iba na vás, že ste sa rozhodli dať mi ju.“ Zvrátenosť tohto argumentu
je do očí bijúca. Áno, mohli ste sa rozhodnúť, či dáte
alebo nedáte vašu peňaženku práve tomuto zločincovi. Na
druhej strane vás ale ostatní štyria lupiči (spolu s tým, ktorému
ste peňaženku dali) nútili, aby ste sa peňaženky vzdali tak
či tak – a proti vašej vôli. Bola vám odopretá možnosť slobod15
ne si zvoliť, či si peňaženku ponecháte pre seba. Vymeňme v
našej analógií lupičov za politické strany, peňaženku za právo
priamo sa zúčastňovať na procese rozhodovania, a získate argument
v prospech čisto zastupiteľského rozhodovania. Práve
tak ako sloboda rozhodnúť sa, komu odovzdáte peňaženku
bola klamlivá, mandát v čisto zastupiteľskom systéme je
klamlivým mandátom presne z toho dôvodu, že je vynútený.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Toto sa dalo čakať ...


ROZHOVOR - Takto pred rokom minister vnútra Robert Kaliňák avizoval zmiernenie pokút za najmenej závažné dopravné priestupky. Malo byť odmenou za disciplinovanosť vodičov a bezpečnejšie cesty. Situácia sa však výrazne zhoršila. Počet obetí na cestách je tento rok takmer dvojnásobný, než za rovnaké obdobie roka 2013. Vedenie polície preto mení kurz a sľubuje viac policajtov na cestách a prísnejšie tresty. "Osobne budem trvať na tom, aby pri fatálnom porušení boli udeľované vysoké pokuty," hovorí v rozhovore pre náš portál policajný viceprezident Ľubomír Ábel.

" Prečo sa rozhodlo vedenie polície zaviesť na cestách mimoriadneopatrenia?

Okrem tejto piatkovej tragédie, kde boli usmrtené štyri dievčatá bol víkend neskutočne tragický. Celkovo zomrelo trinásť osôb. Sedem v motorových vozidlách, traja cyklisti a traja motocyklisti. To je skutočne nevídané. Ja osobne si rok – rok a pol dozadu nepamätám taký tragický víkend. Čo je dôvodom, prečo hovoríme nie o bežných, ale o mimoriadnych opatreniach. "
http://aktualne.atlas.sk/rozhovor-so...tm_campaign=hp


Keby nezahynuli tie dievčatá ( smutná udalosť ) v autobuse , tak by žiadne opatrenia neboli .
Opatrenia ??? ...kua a aké ???
Že zasa sa budú dopraváci iba schovávať niekde za kríkmi ( čo by ale nemali robiť ) a vyberať výpalné .
Inak ich na cestách veľmi nevidno , skôr sa vyvážajú .

Pokiaľ sa takýto priestupok bude diať na miestach, ktoré sú vysoko nebezpečné voči cyklistom, alebo chodcom, polícia siahne k horným hraniciam pri ukladaní pokút, bez ohľadu na sadzobník. Osobne budem trvať na tom, aby pri fatálnom porušení boli udeľované vysoké pokuty.
Toto proste " nemá chybu " ...nakoľko

Príčiny, s výnimkou tej piatkovej nehody, sú v benevolentnom prístupe k dodržiavaniu predpisov v cestnej premávke. Napríklad nedodržiavanie vzdialeností. Poviem príklad – motocyklista zozadu narazil do pred ním idúceho vozidla – zomrel na mieste.

V nedeľu v Bratislave cyklista narazil do vodiča, ktorý podľa predpisov primeraným spôsobom zastavil pred križovatkou na červenú. Cyklista asi nedával pozor, v rýchlosti narazil a o dve hodiny zomrel v nemocnici.

Spomeniem aj cyklistku, ktorá narazila do boku vozidla, ktorému nedala prednosť. Zomrela na mieste. Už len na týchto troch prípadoch vidíme, že ide o fatálne nedodržiavanie predpisov. Z tohto dôvodu nekompromisne pritvrdíme.
Záver článku :
Nebojíte sa kritiky, že len naháňate peniaze do štátnej kasy?

Stačí sa pozrieť na tragický víkend a súdny človek nemôže povedať, že polícii ide o vyberanie pokút, práve naopak.
Osobne kladiem bobek na to naháňanie peňazí do kasy .
Skôr ma serie , že policajti prídu , ako vždy , po funuse .

Prevencia , prevencia , prevencia iného druhu a v iných činnostiach ...a nie iba ( ako som spomenul ) to postávanie za kamerami - výpalníkov robiť
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

buchač
Toto sa dalo čakať ... ....... Osobne kladiem bobek na to naháňanie peňazí do kasy .
Skôr ma serie , že policajti prídu , ako vždy , po funuse .

Prevencia , prevencia , prevencia iného druhu a v iných činnostiach ...a nie iba ( ako som spomenul ) to postávanie za kamerami - výpalníkov robiť
ďuri, s časťou súhlasím ale aká prevencia? sadáš za volant? vieš, že v obci máš ísť 50, na diaľnici 130, ... máš dodržiavať pravidlá. ak nie, nesieš zodpovednosť za prípadné následky. to sa týka chodcov, cyklistov, .... a že budú stáť za bukom s kamerami? nech stoja. bo ch.... na cestách je požehnane.
Naposledy upravil srska : 10.06.14 at 08:06
1 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Nehcem sa tu priživiť na čerstvej téme s veľkým nešťastím. Ešte to nie je dovyšetrované.
Spomína si niekto ešte na prípad BA ZŠ z druhého obvodu, kedy boli žiaci - asi ôsmaci, deviataci niekde na výlete, exkurzii a pri ceste späť a nástupe v Trnave na vlak niekoľko obehlo vlak a nastupovali z druhej strany. Vlak prechádzajúci okolo usmrtil na mieste štyri dievčatá. Učiteliek na počet žiakov bol dostatočný. Napadlo by niekomu, že decká obehnú vlak? Deti sú živé striebro a osobne obdivujem každý učiteľský dozor na takýchto akciách, človek nemôže mať oči všade.
Bolo to síce dávnejšie - 60. roky, ale tie vlakové súpravy jazdia ešte i dnes.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

lujza.j
evuš ric palovú...chcela som sa nažraťvarených kuracích stehien...som nejedla varené maso ani nepamatám
a kedy sa mám prichystať, aj hygienu spravím
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

buchač
Toto sa dalo čakať ...


ROZHOVOR - Takto pred rokom minister vnútra Robert Kaliňák avizoval zmiernenie pokút za najmenej závažné dopravné priestupky. Malo byť odmenou za disciplinovanosť vodičov a bezpečnejšie cesty. Situácia sa však výrazne zhoršila. Počet obetí na cestách je tento rok takmer dvojnásobný, než za rovnaké obdobie roka 2013. Vedenie polície preto mení kurz a sľubuje viac policajtov na cestách a prísnejšie tresty. "Osobne budem trvať na tom, aby pri fatálnom porušení boli udeľované vysoké pokuty," hovorí v rozhovore pre náš portál policajný viceprezident Ľubomír Ábel.

" Prečo sa rozhodlo vedenie polície zaviesť na cestách mimoriadneopatrenia?

Okrem tejto piatkovej tragédie, kde boli usmrtené štyri dievčatá bol víkend neskutočne tragický. Celkovo zomrelo trinásť osôb. Sedem v motorových vozidlách, traja cyklisti a traja motocyklisti. To je skutočne nevídané. Ja osobne si rok – rok a pol dozadu nepamätám taký tragický víkend. Čo je dôvodom, prečo hovoríme nie o bežných, ale o mimoriadnych opatreniach. "
http://aktualne.atlas.sk/rozhovor-so...tm_campaign=hp


Keby nezahynuli tie dievčatá ( smutná udalosť ) v autobuse , tak by žiadne opatrenia neboli .
Opatrenia ??? ...kua a aké ???
Že zasa sa budú dopraváci iba schovávať niekde za kríkmi ( čo by ale nemali robiť ) a vyberať výpalné .
Inak ich na cestách veľmi nevidno , skôr sa vyvážajú .

Pokiaľ sa takýto priestupok bude diať na miestach, ktoré sú vysoko nebezpečné voči cyklistom, alebo chodcom, polícia siahne k horným hraniciam pri ukladaní pokút, bez ohľadu na sadzobník. Osobne budem trvať na tom, aby pri fatálnom porušení boli udeľované vysoké pokuty.
Toto proste " nemá chybu " ...nakoľko

Príčiny, s výnimkou tej piatkovej nehody, sú v benevolentnom prístupe k dodržiavaniu predpisov v cestnej premávke. Napríklad nedodržiavanie vzdialeností. Poviem príklad – motocyklista zozadu narazil do pred ním idúceho vozidla – zomrel na mieste.

V nedeľu v Bratislave cyklista narazil do vodiča, ktorý podľa predpisov primeraným spôsobom zastavil pred križovatkou na červenú. Cyklista asi nedával pozor, v rýchlosti narazil a o dve hodiny zomrel v nemocnici.

Spomeniem aj cyklistku, ktorá narazila do boku vozidla, ktorému nedala prednosť. Zomrela na mieste. Už len na týchto troch prípadoch vidíme, že ide o fatálne nedodržiavanie predpisov. Z tohto dôvodu nekompromisne pritvrdíme.
Záver článku :
Nebojíte sa kritiky, že len naháňate peniaze do štátnej kasy?

Stačí sa pozrieť na tragický víkend a súdny človek nemôže povedať, že polícii ide o vyberanie pokút, práve naopak.
Osobne kladiem bobek na to naháňanie peňazí do kasy .
Skôr ma serie , že policajti prídu , ako vždy , po funuse .

Prevencia , prevencia , prevencia iného druhu a v iných činnostiach ...a nie iba ( ako som spomenul ) to postávanie za kamerami - výpalníkov robiť
Milujem výroky niektorých vodičov ja jazdím opatrne radšej pomalšie(tam kde je povolená 50 pre istotu 35, tam kde povolená 90 pre istotu 70) minule som sa vliekol z Ružmberka až po Kraľovany za takýmto debilom, a za mnou celá kolóna potom niekomu rupnú nervy a problém je na ceste. Tí bielo zelení panáčikovia by mali vyberať pokutyokrem rýchlej jazdy aj za brzdenie premávky, jáj ale pán minister sa pretlačí svojim právom prednostnej jazdy
3 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...ja takých tiež "milujem".... po dedine 55-60, mimo dedinu 55-60 .... zobrať vodičák takým
2 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

http://aktualne.atlas.sk/komentare/i...preco-tak-zle/

Iveta Radičová bloguje ...
1 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ešteže sa zrútila zavčasu,kým nebola plná ľudí:
http://www.novinky.cz/zahranicni/ame...e-zritila.html
0 1
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Žabík, skoro ma trafil šľak
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

evuš
Žabík, skoro ma trafil šľak
aj mňa..
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Fuj :-)))))))))))
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka
Uf to sem se lekla
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

čo ak na nás z hora hľadí takýto krásavec??..
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Hehehe! Môjho šľaka skoro šlak trafil.............
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať